0

@Azi ty już zdałeś egzamin na najdurniejszego odbiorcę mass mediów wiec spoko dzierzysz zaszczyt pierwszeństwa XD. Zgadzanie się z kłamstwem które wszyscy widzą nie rokuje za dobrze twojej inteligencji XD a już najsmieszniejsze są fikolki jakie wyczyniasz próbojac to wyjaśnić XD

0

@Azi tiaaa .... to sobie wytłumaczyłaleś XD.

0

@Azi za to ty czytasz ze zrozumieniem ... narzuconym. Tępa Indoktrynacja działa na ciebie typie. Przewin w górę moje odpowiedzi to może rozkmninisz ze nie mam nic do ukraincow tylko do manipulacji tytułami. Ale to trzeba czytać ze zrozumieniem a nie pianą w ustach.

0

@Azi typie nie odnosisz się do tego co napisałem w poście tylko produkujesz swoją narrację. Ludzie to widzą i mają z ciebie bekę. Ten artykuł jest jak już widać spasowany idealnie pod ciebie. BTW co to jest metyroryka gościu ? Jak już obrażasz to przynajmniej zachowaj pozory żeś mądry

0

@Azi tak a Ty zrozumiałeś tutyl XD i też komentujesz co widać już po zielonych ze jesteś jedyny który rozumie "po swojemu"

7

@Azi możesz być pierwszy ;) Co to ma za znaczanie czy gaz czy ropa jak Rosja nic im nie zakręcila (tylko ukraina). Droga wolna do posypania głowy popiołem ;) Mi de facto chodziło o zakłamanie w tytule co skrupulatnie omijasz i pitolisz głupoty że ja mam się do jakiegoś błędu przyznać XD

0

@Azi spoko ... pozdrawiam ;)

6

@Azi no nie jednak nie idziesz w zaparte jak media ... propsy ;P To uraina odcieła rosja nie miała z tym nic wspólnego niestety ;)

4

@Azi pytanie ... czy Rosja zarkęciła gaz dla węgier i słowacjji ? odpowiedz tak lub nie i chodzi mi o fizyczną sprawczość czynu ;)

0

@Barca_bwo to swoją drogą ... ale wiesz kasa musi sie zgadzać ;)

10

@Azi tutuł NIE JEST zgodny z prawdą. Oczywiście rozumiem Ukraińców ale to NIE ROSJA zakręciła Orbanowi gaz na boga. Rozsądek właśnie zghubili tacy odbiorcy przekazów głownego nurtu jak ty a media utrzymują was w uprzedzeniach co by nie mówąc elegancko ;)

2

˛@Azi tytuł ???? ludzie wchodzą w artykuły po tytułach. CO za rtóznicapomiedzy sankcjami a zakreceniem kurka - na jedno wychodzi. Czy rosja zakręciła im jakiś kurek jak sugeruje TYTUŁ ???

6

i to jest właśnie idealny pokaz jak media nas tresuja i wymuszają myślenie w jednym kierunku:

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/rosja-zakr%C4%99ca-kurek-ke-deklaruje-pomoc-dla-w%C4%99gier-i-s%C5%82owacji/ar-BB1qtZze?ocid=msedgntp&cvid=0e3c5e00d6be440880b171b78ce6c292&ei=11

Tytuł "Rosja zakręca kurek.KE deklaruje pomoc dla Węgier i Słowacji"

Kurek zakręciła UKRAINA nie Rosja bo Orban pojechał do Putina na pogawędkę ot cała tajemnica (gaz leci przez ukrów) po ujj takie kłamstwo ? nie jestem żadnym fanem putina gardze tą jego wojenką ale równie mocno gardze takimi pierdolotami które łykają pelikany i później jak to hołownia wbijają publicxznie putina w ziemie. Rosja nie zakręciła im żadnego kurka co sugeruje tytuł. Tytuł powiniem brzmieć ukraina odcieła Węgry i SŁowacje od Gazu płynącego z Rosji - ze kraje UE mają teraz spory problem - brzmi jak prawda jednak już niezbyt atrakcyjna dla mas XD

2

Eric w Barcelonie popełniał katastrofalne błędy które kosztowały mase punktów. to chyba wystarczy za odpowiedź ?

0

@Aragorn33 odbitka po rezygnacji ... Trump to wygra.

"dowaliła Trumpowi - stwierdziła, że jako była prokurator miała do czynienia z przestępcami, gwałcicielami, złodziejami itd. - więc zna typy pokroju Trumpa" - serio ? XD chłopie weź bo wybuchniesz z euforii. ;)

0

Jeden uj wart drugiego.

1

2

@FCB_dimiC i nasówa się pytanie kto naprawde jest tu "stulejarzem" XD boli normalna kobieta w roli polityka jak mają na co dzień Żukowskie (inteligencją nie odsęupjace od ameby) i inne wybalazki z lewicy

6

Trzymam kciuki Panie Flick. Obys tu napisał pozytywną historię jako trener.

1

@Kamilos84 nie zdziwiłbym się ...

2

@kamyk_23 Nie za "prawde" Ci usuneli komentarz (pomijając fakt że z prawdą to ty się dawno nie widziałeś). dziwne że bana za obrażanie ludzi Ci nie dali. Chyba tylko dlatego żebyś się za bardzo nie spłakał że to moderator i "wszystko może" ... a powinien!

1

@norbi77 chorwaty to dobre chłopaki wariaty są.

0

@VamosB pytanie czy jest cheamia jak w repce hiszpani ? bo olmo z ymalem i williamsem - to ewidentnie chodziło. Poza tym może zaczną szanować zdrowie wymienieni przez ciebie (poza Gundo) bo ewidentnie im to nie wychodzi

0

Sporo hejtów na Olmo jest ale jakby udało się go ściągną + Nico to byłby super ruch. Chłopaki są fajnie zgrani z Yamalem w kadrze i widać że to ładnie chodzi. Wiadomo potrzebny dpm ale Olmo jest spoko transfer moim zdaniam. Reszta jak zobaczy że grzeje ławe to wcześniej czy później sama zacznie się prosić o transfery. (chodzi mi oczywiściue o bardziej ambitne przypadki niż Oriol)

1

@Kazragore gościu pewnie gustuje w typie Laubnauer i Żukowska ;P Te jekby wywaliły nogi to nie było by miejsca na reszte

0

@Criss18Barca oczywiście że tak. Ewa powiedziała wprost to co myślą zwykli ludzie w Europie. Dziwią mnie komentarze tutaj ja krytykujace - nawet zacietrzewialych krytyków konfy. Tych z lewej to już pomijam bo to już za późno na rozum.

5

@Ojciec5tkidzieci powiedział kamyk który chwilę wcześniej polajkiwal comentateiro X]

1

@DzizuSS Braithwait XD

2

@Faro dokladnie tak !!!! Wiedziałem że ich gwiazdeczka jest wazniejsza od gościa który chwali publicznie Yamala ;) zresztą miałem wrażenie że ten final był trochę pojedynkiem między angolem a yamalem i było na styku w sumie ale jednak hiszpanie to klapnęli no i nie wypada teraz jarać się jakikimis Yamalami pomimo ze to rodacy ;) umówmy się repra hiszpani to teraz mlodziez Barcelony jest.to na pewni wsadza im trochę kija w doooooope.

5

Morata mistycznie poleciał. Ale wiadomo że iniesta to swiatlo w ciemnidvi każdego zagubionego pilkarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?