1

@Arden laski robią sę z gęby kakao przy zatwardzeniu i myślą że to nas jara.

0

a idź Pan do swojego menedżera te gorzkie żale wylewać. Niech teraz zaoferuje Cie za miske ryżu to może Lapcio sie zastanowi.

0

@ViscaelBarca2007 nawet jakby został to przeszedł by tą samą droge tylko sezon później z jeszcze bardziej wyebanym ego w kosmos (o ile by grał oczywiście). Dużo nie trzeba było aby poczuł się gwiązdą więc musiał dostać po dupie ... wcześniej czy później.

4

czy on mógłby przestać już pi....ić te swoje kocopoły ? niźle go ta dupa piecze widać.

22

Moim zdaniem mamy 4 zawodników których nie powinnismy sprzedawać. Arauyo, Gavi, FDJ, i Yamal no może jeszcze Pedri. Na nich trzeba budować tą ekipę. Arauyo to jest gogant jeśli chodzi o cechy fizyczne. Gavi ma serce którego nie widziałem od czasów Puyola. FDJ jest po prostu najlepszy na ten moment a Yamal .... będzie najlepszy ;P

20

Romero .... czekamy

14

@jacobFCB jak taka głupota znalazła się u władzy w sejmie ? to jest niebywałe.

1

Ale Mazurek rozjeżdza tą laske i jej "inteligencje" do samej ziemi :). Lepsza jest e tej materii ostatnio od tego krzykacza z Agrouni co pokochał Tuska przed wyborami.


0

@bialyterminator ojojoj już się spłakałeś ? sprawdzaja sprawdzają i ujj z tego wynika.

18

@Kreegen też tak uważam. Nie można wszystkiego brać jako próbę manipulacji. Poza tym tutaj jakby chciał nas okraść to by to zrobił - gorsze wałki latały.

12

Jak nie lubie tego Pana to tu ma 100% racji, oprócz tych skarg bo tu mu chyba na oczy padło (co jest oczywiste w jego przypadku) ze nie widzi jak sedziowie pchają Real.

4

@Forsyth Jak to było ? Jednym posunięciem można w jeden dzień obniżyć cene paliwa o złotówke i ja to zrobie XD. Trzeba być ułomnym na rozumie by wierzyć temu pajacowi.

0

W sobote Real gra z Gironą. Ciekawe jakie wałki polecą na korzyść białych. XD

0

chłop ani dobrych graczy nie ma ani trenerów. Szkoda tylko że takie chody w zarządzie że wydaje się że on ustala skład

2

w końcu jakaś pozytywna informacja !! Gratulacje dla Niemca

0

@Aragorn33 mylę podobnie.

0

@Ptasior mam to samo wrażenie. Ogólnie jest troche tak jak kiedyś rośnie nam młodzierz a Real się wzmacnia kasiorą i gwiazdami z zewntrz (teraz pewnie Mbappe). Oby któryś z naszych chłopaków okazał się nowym Messim ;) brakuje bardzo Gaviego . Btw sposób prowazenia piły przez Yamala i lekkośc na pełnej szybkości robi wrażenie ;) sporo powtórek było jak robił rulete. oby go nie zmarnowali. My naprawd emamy na czym budować - taki klop miałby tu teraz niezła jazde!

0

@Barca_bwo może w końcu się odezwie ;P

7

@Barca_bwo on jeszcze tego aż w takiej skali pewnie nie doświadczał :)

6

sędziowie ładnie pracują dla białych - kórwa order bernabeu powinni dostać

4

@Azi ale dziwisz mu się ? Który to już raz w tym sezonie. Chłopu naprawde los (i umiejętnosci) nie pomaga do tego sędziowie robiąswoje

2

To jest niemoliwe - ten typ gwizdną przewinienie Roque i jeszcze myślał chwilę zanim pokazał mu 2 żółtąa kartkę !! Tam kórwa faulu nie było Brazylijczyka nawet. Oni sie później dziwią że w medich są przesladowani? Trzeba być niespełna rozumu albo mieć sporo złej woli aby młodemu dzieciakowi który dopiero wszedł i naprawde nie grał ostro pokazać 2 żóte kartki w pare minut i to żadna tak naprawde nie powinna być tego koloru a ta ostatnia to wymysł chorej fantazji sędziego. Może im tak ten Real TV wszedl na banie

0

@basuza widziałes tabele z archivo Var wliczająca pomyłki w punktacji ?

5

Ten gościu to miał korwa zlecenie na Roque. Każda z jego kartek to nie było żółtko a ostatnia to nawet faulu korwa nie bylo

1

@Zimny taaaa napewno jeszcze karę nam dojebia jak będziemy probowac

0

Czemu Var nie interweniował? Bali die korwa swoich rozmow ?

7

Ile tych stronniczych pomyłek? Co mecz Korwa będą pchać przescieradla trraz a Barcelonie wpierdalać jakieś chore kartki ? I

8

Jebane korwy. Liga negreiry. Ancelotti ma kupione towarzystwo i się nie zniża do rozmowy. XD Co za syf.

2

@MesQueUnClub96 Mam już swój wiek ale miałem podobnie w młodości nigdy nie byłem tym na którego laski lecą za to że jest po prostu i błyszczy ;) ... i wiesz co? Nie miałem za dużo dziewczyn ale zawsze byłem z najładniejszymi laskami (często też najfajniejszymi). Genetyka to nie wszystko w relacjach - wystarczy sie starać - one to doceniają.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?