sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97 jakiego strzału ?????
1
@Damiano095 dali by wami 20 jakbyście w tych 11 nie strzelili. btw varu z RĘKĄ w ogóle nie powinno być
10
piekło zamarzło .....
1
@Lordzi pewnie wynajdą swoich "expertów" którzy będą przekonywać białego widza że wszystko było prawidłowe. W końcu pranie mózgów musi trwać
2
@Messibestplayerintheworld robią to przecież od lat
2
ten hernandez hernandez na dłuugie wakacje od sędziowania powinien sie udać (i sprawdzić gościa czy nie przyjął czegoś pod stołem od białasów) natomiast prowadzący młodziak udowodnił że to jeszcze nie ten moment bo jaj brakowało ewidentnie. btw czy o 11 minutach też decydował HH ? widać mają nowa marionetke w Realu na posługach
0
@Who_you_mam a do tego "Ferran utrzymuje Barcelone". Oni naprawdę maja swój stan umysłu:)
1
@blacker musiałeś nieźle grxzebaćw internetach co by znaleźćcokolwiek sprzed kilkunastu lat ... ale szacun za próbe XD
2
Ferran miał Hat-trika. i ogarnął ten mecz. Co to ma byc ? Real Almeira ciąg dalszy ??? WTF ?
2
@MarioVeB! Tak se myślę że u nas najbardziej beszczelny był Suarez i on by spróbował czegoś takigo jak Vini (strzału ręką) ale jestem pewien że poszła by czerwona i zawieszenie po takiej akcji dla Luisa. .. a tataj .... luuuzik czarny jest wolno mu .. a poza tym sędziowie podobno są źli dla realu bo sreal tv tak mówi więc ok - gol. Nie będą sędziów dręczyć w propagandzie przynajmniej.
0
@AlexDark00 oho dawno cie nie było i twojego wjazdu na Roberta. dobrze że jesteś ;) Trzeba się przypierdolić no bo w końcu za fajnie jest jak Barca wygrała
3
@lj89 zastanawiałem się jak do tego podejdzie sędzia. Wszyscy znamy go jak nas "kocha" i pamiętamy jak latał z reklamówkami "gadzetw" od szmat. Te 8 minut obyło takie polityczne ze az mi sie smiać chciało. Na szczęście wystarczyło ... ;). Nic nie mógł zrobić bo gole klarowne do bólu
0
@Cochise ha ha ha ale masz wyobraźnie ;) ale jestem w stanie to ogarnąć
19
@MateuszGotowka99 ogólnie to powinien to poruszyć nie tylko Xavi. Ktoś z Girony (która bezpośrednio walczy z "faworytami" o mistrza) i oczywiście ktoś z Almerii którą delikatnie mówiąc potraktował sędzia jak kawałek szmaty bez znaczenia. Obawiam się że jest to pokłosie "pracy" sreal TV. To jest tak widoczne drukowanie że zastanawiam się jaką jeszcze granice potrafią przeskoczyć zanim się uleje .... sq yny
0
@Emhyr ... a raphini to trzeba pokazać ten skrót ;)
0
@Katalończyk 99 nigdzie - wystarczy że wszyscy będą głośno o tym NON stop mówić. Real robi swoją robotę w szczujni i sędziowie się boją podejmować normalne decyzje jak są przeciw nim. Trzeba ich więc tak samo nacisnąć aby byli uczciwi
0
@buby pięknie dziś zagrał młody aż mi tak się zamarzyło co by był to początek jakiejś serii
0
@Aragorn33 to czarny kolor jego skóry robi z niego superbohatera i dodaje mu mocy.
0
Przydałby sie jakiś artykuł o tym co się odwaliło w meczu Realu. To było czyste drukowanie. W Polsce za Fryzjera robili to dyskretniej. Ogólnie my jak my ale Girona powinna też udeżyć w tej sprawie i drążyć temat ... nie mówiąc już o Alemrii
9
no to czekamy na Real TV i emisje specjalną (CHWALĄCĄ SIC !!!) prace sędziego XD ha ha ha
0
@Stoiczkow na piiiiiiwno :)
2
@kostek579 oby was qwa w tym czasie ta almeira wyjaśniła
3
nooo 13 wszyscy na ławie a z druzyną z 4 ligi 1 skład miał ciężary ... ty chyba nie jesteś gotowy na artykuł o tym XD
0
Chcieli go wyganiać bo długo grał poniżej oczekiwań i to delikatnie mówiąc. A kasę zgarnia jak 3* Lewandowski. Tak czy siak super ze wszedł na optymalny poziom. Teraz to jest mega zawodnik. Uważam też że jest wstanie przeskoczyć na jeszcze wyższy poziom i zapisać się u nas jak kiedyś ZZ na łamach histori Realu. Swoją drogą mam nieodparte wrażenie że on potrzebuje rządzić i dzielić w pomocy i dopóki był Busi to nie mógł tego robic stąd początkowe problemy.
4
@Kuba_1 bedzie składanka na Real TV
0
@Emhyr tak na styku moim zdaniem ... ale biorąc pod uwage mental to nie - nie są.
7
my już kończymy ... nie wazne nakogo trafimy XD. Warto sie obudzić
3
@Sergio_Devils wiadomo co powiedzą nie ma co czekac ;)
0
nasz człowiek ma asyste ;)
0
Więcej pozytywnej energi daje mecz odwiecznego rywala (jak dostają w dupe rzecz jasna ;)) niż gra Barcy