sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
biali jeszcze sie panoszą czy chwilowo pod ziemią ?
4
@pioz123 no nie trafia do was fanatycy ... trudno poddaje sie. trafiło chociaż przez moment że uważam że są winni ? I Bosak też!!! tak on też!!! XD Wy w ogóle nie rozmawiacie czytając co człowiek pisze ? :) I co tu od was oczekiwać że zrozumiecie dlaczego Mazurek podpisał się pod jego wypowiedzią XD
1
@Jarek92Barca spoko - ale to jest najwyższa instancja - będzie czas gdy będą zmiany w trybunale i może będzie sprawiedliwiej na razie nie róbmy z Polskiego prawa dzungli. NIESTEY - są najwyższa instancja na ten moment ... ponownie napisze NIESTETY !!! .. bo wydajesz się rozsądniejszy od przedmówców ;)
2
@pioz123 pseudotrybunał ? no proszę a jest coś takiego w Polskim prawie .. bo zmierzamy nieuchronnie do sedna dyskusji XD. odpowiedz pls bo już chyba się zaczynasz pucować że to twoje wymysły :)
4
@_M4rtin Bosak powiedział też UWAGA !!!! że według niego onie SĄ WINNI. To dla fanatyka jak ty który ma klapki na oczach :) . śledzę politykę o wiele dłużej niz te twoje 14 lat chłopcze :)
5
@pioz123 a trzy - Trybunał czyli (nadal najwyższa instancja prawa w Polce) powiedział że to legalne. Dobranoc XD ... masz jeszcze jakieś 4 ? ;) Może ... "to nie prawda" czy coś w tym stylu ? :)
3
@pioz123 oz kuzwa ułaskawienie nie lap mnie za slowka. Inteligentna osoba by nie posowala się do takich akcji. To oczywiste co miałem ns mysli. I to jeszcze twoje "nie masz pojęcia o czym piszesz" omg no ale skoro to ci pomaga:)
4
@_M4rtin czyli Bosak jest też Bogiem Mazurka bo mu przytaknął? XD. Naprawdę szkoda na was fanatycy czasu.
0
Franki to jedyny gracz który mie obniża poziomu i gra swoje ale z drugiej strony za jego pensje to żze 4 takie salamanki by opłacił. ;)
1
Ten łysy to nie ma pary kładzie się jak laska w burdelu.
0
Dobra to teraz tego brajzola el tigre dawaj ogrodnik na murawe
4
@pioz123 trybunal to roztrzygnal czymavte moce, nie ma nic ponadto. Więc twoje nie ma mocy to bzdura w świetle prawa. Polskiego prawa a nie tego rodem od tuska ;)
0
Łysego trzeba zdjąć bo zaraz sprokuruje nam gola
5
@pioz123 o jessu człowieku juz daj spokój z tym tematem Duda uniewinnił a wyższa instancja to podtrzymsla (trybunal). Cxyli wyrok o posadzeniu jest bezprawny i po prostu zlecony politycxnie. Możesz się nie zgadzać tak jak twoi idole ale nie można łamać prawa by dopiąć swego. Bo później zrobią tak z każdym O tym mówi bosak. I tak jak mówię dla mnie to są przestępcy więc już pooglądajmy mecz ;)
4
@pioz123 o to że ominięto prawo by ich posadzić. Nie dziękuj ;) ogólnie uważam że powinni siedzieć ale takie akcje powoduje to za za rok będą robić co chcą.
0
@Encore mało brakło a by zjebał ;P
6
@pioz123 nie zrozumiałeś, bywa ....
0
@Arden jako trener to on już nie zachowa. Może jedynie walczyć o to by jego legenda jako piłkarza nie została zmiażdżona jego legenda jako trener
0
Bez kitu Xavi jest gorszy od Ludwiczka
3
Jak długo jeszcze będziemy musieli znosic tego parodyste na lwce trenerskiej?
10
@macio_944 Braun zgasił świece w sejmie gdzie odbywał się obrzadek religijny a nie powinien - to nie miejsce na takie rzeczy. Skoro optujemy za odsunieciem Religi od polityki to chyba poo całości ? czy jednak nie ? Może przegiał że nie zrobił tego po ludzku ale zapewne chciał aby to wybrzmiało. Ale ty oceniasz go za całokrztałt i zakazujesz mu wstepu do sejmu i wystąpien no to Biedronia by też wypadało tak traktować tym bardziej że jego odpał jest (jak sam twieredzisz) gorszy. Ostatnie moje zdanie miało na celu prawdopodobnie to co miał na celu Braun używając gaśnicy
0
@macio_944 czyli napieprzanie swojej matki (Braun) to twoim zdaniem słabsza akcja niż zgaszenie świec gaśnica ? ... oooook :) Braun przekroczył wszystkie granice ale matke można napieprzać to nie przekracza granic XD. Rozumiem twoje oburzenie ... btw masz matke ? tzn taką którą można jeszcze lać ?
0
@lucca87 tą wyliczanką nie dociągnołeś nawet do pełnej jedenastki a taki klub jak Barca oprcz mocnego składu (całego!!) powinien mieć mocną ławke nie uważasz ? Ale trener to moim zdaniem główny problem.
1
@michal26 to nie jest na pograniczu tylko już dawno poza tą granicą.
0
@pioz123 Pytanie jeszcze jak u niego z charyzmą w szatni i posłuchem. To istotne być może nie ma tego czegoś co powoduje ze zawodnicy zrobią dla trenera wszystko. Gundo już raz wyszedł przed szereg zdaje się.
0
@pioz123 też mam obiekcje do jego tekstu ze mamy słaby skład (choć braki jednak są olbrzymie). Ogólnie uważam że to Xavi jest słaby jako trener.
0
@Pedri16Future Felix to gracz którego trudno ocenić. Z jednej strony ma ten flow szybkość i magie przy nodze ale noż kurde skuteczność ..... Podobny przypadek do Dembele tylko że w szpitalu nie siedzi
0
Kowal o Barcelonie. Smutne ale prawdziwe :(
https://www.facebook.com/watch?v=419070943782014
3
Sprzedać za ponad 100 i zatrudnić Flicka
0
@Borneo jeszcze raz po polsku proszę.