sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Deco mój ty bohaterze ale to za mało jednak trza zrywać teraz i szukać nowego.
1
@Mike3554 ty sie lecz lepiej bo Xavi nie robi nic aby ruszyć ten zespół z pośladów co mecz to samo gramy tak samo i wchodzi Yamal ewentualnie torres. Naprawde można sie nauczyć jak chce sie z na mi grać i tak też z nami grają ... jak z dziećmi. Zero zaskoczenia a mamy grajków zajebistych na każdej pozycji. To Xavi jest hamulcowym i to ostrym !!!
1
@Kuba_1 jego pojebało ??? liga właśnie nam odchodzi i zraz bedzie kówa walka o o lm w nastepnym sezonie !!!!
2
Gdzieś już latają wywiady że Xavi nadaje że byliśmy zajebiści ... mam wrażenie że redakcja niechętna by to wrzucić - nie dziwię się XD jprdl taczki kórwa gdzie są taczki ?
0
@Derean wincyj Xaviego ... wincyj ... nic sie nie dzieje na boga gramy na każdym froncie ..... drużyna w budowie a my jesteśmy w każdym meczu lepsi (mimo wpierdolu w co drugim )
0
Ja to mam nadzieje że Deco zrobi porządek z Xavim bo Laporcie ewidentnie brakuje jaj.
16
spoko zasłużył chociażby za serce i ciśniecie butem w murawę ;P
0
@panczo Xavi jest za głupi aby to poustawiać bo moim zdaniem mamy materiał.
1
@ToWinaSedziego aaa to jest dobre XD
1
@AmigoBlancos kuźwa smutne ale prawdziwe i jeszcze plecy w postaci Laporty. najgorzej kórwa.
0
Xavi poleci po odpadnięciu z 1/8 LM teraz jeszcze go uratują tak myślę.
1
Nie spodziewałem się za wiele i się nie zawiodłem .... w sumie to jeśli chodzi o LL to skupiłbym się na utrzymaniu pozycji promującej do LM w następnym sezonie.
0
@Sewren122 teraz to bedzie experyment bo kto przyjdzie w połowie sezonu ?
1
@Kwiatek1899 ... byliśmy lepsi ... to powie.
0
@Sulimo gramy chyba gorsze guwno. wtedy był luuk de jong i strzelał teraz jest padaka
0
zaraz Xavi wjedzie na białym rumaku że kówa byliśmy lepsi. JPRD odsunąć tego gośca zanim nie spierdoli do reszty !!!!
0
Xavi loading .... "zagraliśmy super mecz - byliśmy lepsi od Valenci" XD
0
@BorzyKrzys Odblokowali hajs bo rudy teraz wprowadzi do nas wszystko co będą chcieli. Proste.
2
Trener zwalający wine na zespół publicznie ??? no kóźwa ... niech on juz przestanie się odzywać bo widze że buduje atmosfere jak ta lala
1
@pt9 ok możemy się nie zgadzać Pozdro ;)
0
@pt9 Patrzysz przez pryzmat tego klubu (i to jet mega przykre tak btw i to żadna szpila do ciebie bo klub ostro się o to starał w ostatnim czasie) Pedri Gavi i Balde to są goście którzy prawdopodobnie dobrze ustawieni w każdym zespole robili by mega okrutną robotę. Lewy dreawniak ... ale u nas! - niemiec potrafi tak poukładać klocki że drewaniak zamienia siew terminatora A Raphinia moim zdaniem jemu brakuje tylko zimnej głowy pod bramką bo potrafi robić wiatr prawie tak ładnie jak Dembele. Gundo jest topką ale to jest opcja ukryta ona bardziej gra dla zespołu niż wychodzi na pierwsze skrzypce - to są naprawde gracze którzy mogli by stworzyć potężną ekipę. ... Nie przesadzam problemem jest Xavi niestety ....
1
To jak tragicznie jest prowadzony ten zespół jest po prostu straszne. Coraz mniej mam ochotę oglądać nasze mecze ale przecież .... mamy niesamowitych zawodników. CO jest nie tak ? Jestem pewien że Pedri Gavi FDJ Gundo Araujo Kounde Balde obaj Joaos CHristensen Lamin Yamal Raphinia Inigi Martinez Mats Lewy oni wszyscy są graczami którzy mogli by tworzyć pakę jakiej bałaby sie cała Europa. Ludzie takich graczy połowa topowych zespołów by z chęcia od nas odkupiła !!! Szlag mnie trafia bo to jest ewidentnie wina trenera nie zawodników. Mam nadzieje że Laporta nie obudzi się z byt późno z ręką w nocniku.
0
@pienaar według Xaviego w każdym meczu byliśmy lepsi;)
0
@LS a moim zdaniem spokojnie znaleźli by trenera i to z górnej pułki - tyle że trza by zapłacić srogo.
0
@Kamiloza91 Zapewne Xavi chciał aby odpoczeli a Deco aby grali (chodzi o finanse) i to że FDJ nie pojechał być może było nawet prikazem Xaviego (na siłe chciał aby odpoczął przed Valencią). Stąd takie zgrzyty miedzy Xavim a Deco. Jak dla mnie te ich naciski żeby grali pierwszym garniturem dla 2.8 banki może i były zasadne ale to Xavi powinien decydować jednak. Tak to wyszło najgorzej jak mogło wyjść bo nie dość że sie zajechali (mimo wszystko widać było ze zapierdalają) przed meczem z Valencją to i tak w pape dostali. żenada
0
No proszę Braun jednak nie pierniczył aż takich głupot (co do tych satanistów).
https://www.facebook.com/watch?v=2091690984496870
6
Po wynikach w 2 ostatnich meczach kryminałem jest miwienie takich głupot że byliśmy lepsi w przegranym meczu 2:4 z Girona którą normalnie ten zespół kończył w kilkanaście minut meczu (wiem że teraz to inna Girona ale mimo wszystko) plus bycie zadowolonym Po porażce z Antwerpia ostatnia drużyna w naszej grupie gdzie kiedyś Barca B jechała ns takie mecze i też kończyła je w kilka minut. Ale teraz oczywixcie to ich jedyne 3 punkty no bo skąd jak nie od Barcy. Xaviego jeszcze broni sytuacja która nie jest tragiczna ale ... wystarczy spojrzeć czego można się spodziewać za niedługo po postawie tej drużyny. Wystarczy odpadnięcie z 1:8 i kilka porażek w Ll i jesteśmy w dupie chybaze Xavi zbuduje narrację dobrej postawy po ewentualnym zwycięstwie w PK nad drużyna z niższej ligi. MASAKRA co on za głupoty wygaduje i jaki ns parasol ochronny
0
Jeśli nie wypierdolą Xaviego to zaczną odchodzić najlepsi gracze bo ta drużyna to się robi średniak z takim trenerem.
0
Spoko porażka w 1/8 i strata możliwości wygrania LL może otworzy oczy Laporcie i ogrodnik poleci już w lutym .. no chyba ża jakimś cudem łykniemy w pucharze tego giganta i znowu nadzieja wyebie poza skale.
1
Kóźwa miałem dziś nie oglądaćtego meczu bo miałem dość po ostatnich "popisach" niestety skusiłem się ....