sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Gościu ma fajny charakter a razem z Araujo to już mega mieszanka. Dzięki nim zespół ma cojones. Mi taki zestaw obrońców bardzo odpowiada.
0
Może wreście się obudzą i wyjebią Xaviego jak nie wyjdzie z grupy. TO chyba będzie dobry moment jednak.
0
@ikar34 tylko że my jestesmy tak udupieni finansowo że będzie ciężko ich zastąpić kimś sensownym. Ale ogólnie zgadzam się- tu potrzeba zacząć wietrzyć skład od łepków którzy mieli tą barcelone prowadzić.
1
Ostatni dobry trener u nas to był Valverde ale rozpieszczonym kibicom Barcelony styl nie pasował. Po nim jest równia pochyła jeśli chodzi o trenerów a obecnie to mamy i minimalizm Valverde i całą reszte braku warsztatu Xaviego. Po prostu jest lipa po bandzie. Chyba już nadszedł czas by zaczać nietykalengo generała rozliczać. Ludwiczek nie miał takiego parasola ochronnego a gwiazdą (jako piłarz) był także wielką w naszym klubie. Ja rozumiem sentyment do Xaviego ale na boga on sie nie nadaje do prowadzenie takiego klubu jak Barca (być może jeszcze sie nie nadaje i w przyszłości będzie wielkim trenerem). Miłość Laporty do Xaviego i jego ciągłe wychwalanie go mimo tego co widzimy w meczach to jest dla mnie pierwszą poważną skazą jeśli chodzi o prezydenta.
0
@tristan87 No to ładnie przerobili AC milan sędziowie wtedy XD
1
Kurde na fcb wpadł mi film z wygranego przez Liverpool finału z AC Milanem gdzie Dudek odstawiał swój dance. Patrze na te karne i kurde wtedy nie było przepisu że bramkarz nie może wyjść przed linie przed strzałem ? Przecież Dudek wychodził kilka kroków dosłownie skracając dystans ... zresztą Dida też - ale no nie tak drastycznie. Teraz to by to nigdy nie przeszło.
https://www.facebook.com/watch?v=885807812748990
0
Ja mam nadzieje żę chopaka bedzie gra a Lewy poszuka sobie miejsca obok Beckhama i Messiego
0
@Rewolucja123 Valverde był kocuerem przykucem ... ja tęsknie :(
3
Jest w tym troche racji to jeszcze dzieciak
0
Lubie tego gościa wydaje się mieć charakter.
0
@mkord gramy o 100% lepiej niż z tą pałą z portugalii. TMTEN TO NIE MIAŁ POMYSŁU i przegrał nam te eliminacje. Probierz urtował troche twarz bo byli w niezłym szambie - to może nie jest top trener ale ogarnia a wiele lepiej polskich chłopaków niż "gwiazda" która się zrodziła na grzbiecie CR7. Ogólnie zatrudnienie tamtego idioty to poziom top betonu polskiego PZPN
1
wiadome było że dadzą dupy ale jakkby Probierz był od początku to z palcem w 4 literach byśmy tą grupe przeszli na 1 pierwszym miejscu. Ale zachchiało się gwiadora z portugali XD
0
jeśli wygramy z czechami to baraże czy jak ?
1
@MesQueUnClub_87 chcą gościa zniszczyć bo chce leczyć. Dla mnie Topka lekarzy w kraju
1
@JarekS ale to raczej Real musi to "wykorzystac" ;)
3
@mate92 o to właśnie chyba od bohatera
wywiadu ;)
0
@sevs aha widać po zielonych ... ;) sam przeczytaj co napisałeś ... i pomyśl kto gada głupoty !!!
0
@Gall wiem że nie zadowala mnie to co jest teraz ... a powinno być raczej lepiej po takim czasie nie sądzisz ? ...
0
@against_modern_football no jednak nie jest to normalne moim zdaniem. za dużo takich kwasów u nas jednak nie było wcześniej ..... Może i to pokazuje złość sportową Roberta ale na boga on kwasi 10x więcej niż większość naszej drużyny od kilkunastu meczów. Tak naprawde jeśli by przyjąć takie podejscie to powinien być 1 osoba non grata (może zaraz po Oriolu) która wkórwia zespół i nie zasługuje na pione jak wyciągnie łape
1
@tbas he he dobre
13
@sevs Wygrał nam mecz ? to prawie jak Messi w prime co ? Chyba nie zdajesz sobie sprawy ze wygrał go dzięki DRUZYNIE. między innymi dzięki Yamalowi. No chyba że sam przerobił 10 ciu i strzelił brame a poźniej sam wywalczył karnego ... było tak ?
jeśli nie to skończ pitolić głupoty. Przełamał się jednym golem (karny to zrobił mu torres) po kilkunastu meczach posuchy i drewna w nogach - to jego rekord w byciu ujoowym w całej karierze tak dla ogarnięcia sytuacji dla mniej kumatych. Yamal to przy nim jest mistrz prowadzenia piły i robienia sytuacji na ten moment. Ego top i wyładowanie na młodszym (lepszym) koledze. Abstrakcją jest że tego nie widzisz.
0
@Gall oprucz LM liga była nasza - nie było autobusu na Ernesta
0
@budel17 teraz to styl już nie jest istotny chyba .... bo jedziemy jak Real przez ostatnie kilka sezonów 1000 i 1 wrzutka albo klepiemy w poprzek
0
Taki Ernesto to takie Alaves na miękko na przykucu robił ... bez emocji. ;) Ale kóźwa styl nie pasował XD Zwolnili gościa z kosmicznymi wynikami bo nieładnie było XD jprd. Przyszło nasze dna i teraz jest ładnie ... a nie czekaj ...
0
@TR3YWAY troche .uj no ale trudno długo tu nie pociągnie a młody to nasza przyszłość
0
@Rhaan chłop przestał wchodzić w pole karne na pełnej Q.... szkoda bo jak to robił to tworzył mega przestrzenie i zawsze to były gorące akcje które podnosiły wszystkim pozytywnie ciśnienie
3
@DonCarletto zamiast roberta a nie jako zmiennik ;) on akurat miał talent do walenia goli z niczego
0
Ciekawe czy Luuk De Jong bylby lepszy od Roberta na ten moment jakby u nas grał. Charakterystyka podobna w sumie a Luuk notuje naprawde dobry sezon:
- 19 meczów
- 16 bramek
- 8 asyst
Wczoraj został zawodnikiem meczu fazy LM (PSV - Lens)
2
Ciekawe czy jutro w madryckiej prasie rozpiszą sie o tym fakcie czy o naszych "popisach" w LM XD. Co tam bardziej da kopa sociologicznemu madrismo ? (może nalezy pisać stanowi umysłu - to lepiej pasuje ;) )
0
@Emhyr co racja to racja