0

@Worny troche manga ale fajne

1

Jeśli ten Guiu odpali i przyjdzie jeszcze ten brazylijczyk w styczniu to środek ataku możemy mieć fajowy. I mam nadzieje ze wtedy Robert jednak nie będzie pchany na siłe do składu

4

Mam nadzieje (i w sumie troche wrażenie) że przez te szczekanie białasów sędziowie dopiero zaczną ich rozgrywać ze wszystkimi sytuacjiami "na styku". Oby właśnie tak skończył sie ich ten medialny cyrk

2

"Marc, chłopak z domu," tu chyba chodziło o chłopak z La Masii

1

@MarioVeB! twoje wpisu tutaj sie niczym od tego sloganu nie różnią

3

@MarioVeB! "bo najwiecej płacze banda 7 % przy koalicji która nawet jeszcze nie powstała." spójrz na historie tej rozmowy i odpowiedz sobie szczerze kto tu najwięcej płacze. piecze cie ta konfederacja oj piecze

0

@betonito owszem można ale u kolegi to jest ostre zbaczanie z tematu w każdym wpisie a nie dygresja

0

Komentarz usunięty

8

Komentarz usunięty

10

Komentarz usunięty

9

Komentarz usunięty

1

@MarioVeB! "A sprawdziłeś z kiedy ten filmik?" a jakie to ma k...a znaczenie ?
Albo jest się kłamcą albo nie. No chyba ze uważasz że po czasie to słowo raz powiedziane już można zmieniać. No to wiesz Mentzen tez mógł "żartować" a takie huru duru robiłeś

0

@Dankho94isback to ich wkórwa na bank więc nie są to takie cuda

3

@Hosh "Racja. Gdyby 5 latek i 6 latek mieli giwerę za pasem to by żyli."
- może nie dziecko płytkojebco ale ktoś z opiekunów - za trudne do ogarnięcia co ? W tak zdziczałym i postępującym w degradacji społeczeństwie i tak musi do tego dojść. szkoda że zanim to zrozumiecie to tyle zła sie wyleje.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Komentarz usunięty

2

Zastanawiam się nad tą wojenką RM i ich tv z sędziami. Szczerze mam nadzieje że im to sie czkawką odbije - sędziowie sie wkórwia i każdą kontrowesje na styku teraz będą zasądzać na ich niekorzyść. Niech mają materiał a co ....

1

Przyp....lić kare n kilkaset baniek, zamknąć odgórnie te ich propagandowe ścierwo, zaorać na kilka metrów i polać randupem co by nie odrosło.

8

W sumie racja LEo powinien mieć ZP przyznaną dozywotnio ;)

2

@SelloutCrowd Jakbyś sie nie starał zakrzywiać rzeczywistości Polska jest o wiele bardziej bezpiecznym Państwem od Niemiec i to stety/niestety dla wielu tutaj zasługa znienawizdonego pisu (tez ich nie lubie i na nich nie głosowałem) bo blokowali ciapatych. W niemczech masz po prostu tamtejszych lokalnych zakrzywusów jak unas z nożami o których u nas oczywiście nie piszą (bo i poco - chyba że myślisz że niemiec to taka lepsza rasa i idiotów u siebie niamają - no to gratuluję światopoglądu) + ciapatych o których u nas głośno

0

@SelloutCrowd w Polsce dźgają nożami ?? jprdl 3 przypadki na rok (jeden śmiertelny i to nie wiadomo czy stary zgred nie był po prostu chory psychicznie). Ty serio porównujesz pod tym wględem Polske z Niemcami ?

0

@Herato Chelsea?

1

@Emhyr ciekawe ile kasy przytula od Pereza za dopierdalanie się do Barcy

5

Tebas ... ty kórwo świnio

1

niech se wzywa menda. dupa mu sie pali bo ma o wiele większe przekrety pod sobą

2

@Rl9k1nG wiesz w sumie nie chodzi o ból. gośc miał 71 lat to i tak już trup ale należy oczyszczać społeczeństwo po prostu. po za tym to działa prewencyjnie. następny zjeb sie 10 razy zastanowi jeśli ma resztki rozumu.

0

@Rl9k1nG Warszawa naprawde pruje wierzowcami ostro. W sumie mieszkam pod warszawą ale w Warszawie pracuje. dojeżdzam codziennie i zmienia się niesamowicie szybko są miejsca że to wyglada prawie jak NY (bez spiny oczywiscie z rezerwą proszę). Robi wrażenie szybkość przebudowy w okolicach ochoty przy ronzdie daszyńśkiego. To takie miejsce troche niby drapacze chmur. Miescje do mieszkania słabe ale no kurde fajnie sie na to patrzy

0

@Saviola88 Ta konfa to nieźle ich tam wydupcyła po łbie ;
)

1

@maroon dokładnie. ale lewica bije co tam ma w rosporkach. zadnberg najgorszy syf jaki widziałem w polityce. Jego wypowiedzi podczas covidu ... masakra. Na moje oko to ktoś tam po prostu chce spalić ten syf ;P

1

@Vampir707 a maseczki posprzątał syfiarz ? bo chyba mu umkneło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?