sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Cancelo dzis grał na nie swojej pozycji i to było widać
0
Robert dzisiaj całkowicie niewidoczny dobrze że Xavi już go zdejmuje
1
@Dieselzor on dzisiaj stracił styki. pod kopułą ma zimne luty
1
czułem że to sie tak skonczy. ale wielki szacun dla przeciwników. To był chyba najlepszy zespół w tym sezonie przeciw któremu graliśmy. miazga i wynik ..... niesprawiedliwy jednak.
1
@Hasszz Nico wygląda w każdym meczu 2x lepiej od Oriola
3
był Nico .... to zrobili co zrobili a teraz problem.
0
"dobrego, ładnego i taniego" .. oni tam mają jakieś zapędy homoseksualne ?
0
@Kuba_1 te drewno carvahjal czasami coś kuma ... dziwne ale w sumie szacun ze ogarnia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
6 ? tam ich było z 60 ciu kurde
0
@MESSIah16 Ta nacja po jednej jak i po drugiej stronie ma ostro nasrane we łbach. Powinno sie ich wyizolować od świata grubym murem i niech się zarzynają a klatke otworzyć jak już ucichnie.
0
Ja pierdole oni tym przyzwoleniem do jego prowokacji i kneblowaniem emocji kibiców doprowadzą do nieszczęścia. W końcu skończy się tak że paru debili dorwie go na ulicy i mu krzywde zrobi. A winni temu będą własnie i Vini i ci co pozwalają mu na zdobywanie nagród "fair play". Gościu staje się po mału narzędziem w rękach o wiele potężniejszych sił.
0
Przy tym co dzieje się w Gazie Ruscy wyglądają na dzentelemow.
5
@tristan87 pasuje do bólu dupy dziennikarza ;)
2
Jeden z największych prowokatorów LL (jak nie największy) z nagrodą fair play ... Fuck Logic
1
... czyli co ? przegrywając mecze i wyłączając się na ostatnie 30 minut ? no to powodzenia. Ja pir....le ale to wkórwia że sie rozczulją nad tym ze zdominowali real na 60 minut później dali im wygrać. No nie o to w piłce chodzi by przegrywać !!!!
1
Komentarz usunięty
0
@Darek_Maruszczak to było jasne jak słocńce że to byłaby lepsza i przyszłościowa bardziej opcja niż Oriol. Jeszcze Bregovica bym rozumiał ale wypchneli młodzieńca dla drewna. słabe to było.
0
@ViscaBarca123 oby go nie potraktowali jak Nico.
2
@Stinger_ głupie pytania zadajesz ... to forum fc Barca a nie Fc Messi.
1
@Atlas tylko ja mam wrażenie że on i z fizycznością ma problemy mimo postury
2
i powiedzcie mi teraz że Nico dałby mniej jak by był ogrywany na DPM'ie. Szczerze wątpie Ale trzeba było wydać hajs a młodego sie pozbyć.
1
Gdyby to nie był Gavi to pewnie by upadł i po Varze Vini mógłby za to wylecieć.
3
W takim meczu jak dziś .. wystarczy jeden zawodnik w polu ktory nie ogarnia takiego meczu ... bo nie ma jak w sumie (umiejętności) - to nie jego wina. I przewaga tworzy się z miejsca i jest widoczna, Mówie tu o Orioilu - ten człowiek to mina któa wybucha i rani nas a nie przeciwnika. Chłop nie powinien grać w Barcelonie. Mam nadzieje że zarząd to widzi bo Xavi chyba jednak jest ślepy .... . Lewandowski moze sobie pozwolić na byćie drewnem i ujowe przyjmiwanie bo nic z tego strasznego nei wyniknie (poza zmarnowanej sytuacji bramkowej) natomiast ten chwast jest niebezpieczny bo jego straty równają się stratom punktów. Gościu nie powinien wychodzić na boisko poza mże pucharem króla i zespołami z 4 ligi
0
@Emhyr czyli Ral nas taktycznie wydymał. Tak czy siak coś sie nie kei jesli chodzi o wskazówki trenera
0
@Faro jasne ale ja bym w ogóle wyeliminował Oriola ..chłop sie nie nadaje .. a na pewno nie na TOP drużyny
1
Tak swoją drogąto Xavi powinien ogarnąc jak znaleźć miejsce w podstawowym skłądzie dla Fermina jak wrócą gwiazdy.
0
@Firestone też tak myśle i dlatego wkórwiaja mnie teslogany Xaviego teraz że Real nie był lepszy. .... no kórwa był bo chłop obsrał zbroje.
0
@Firestone zastanawia mnie czy to było ustalone przez trenera czy nas zdominowali (nie wydaje mi się ale może ...).
1
@Emhyr dziś (zresztą nie tylko dziś) bije po oczach potrzeba sprowadzenie DPM. FDJ nie chce tam grać Oriol ... no comment. Chyba że Christensena będą chciali przerabiać.| Nie mamy obsadzonej bardzo ważnej pozycji.
PS. ta porażka coś znaczy ... to klasyk - zawsze coś znaczy.