0

@Emhyr Cancelo dzis grał na nie swojej pozycji i to było widać

0

Robert dzisiaj całkowicie niewidoczny dobrze że Xavi już go zdejmuje

1

@Dieselzor on dzisiaj stracił styki. pod kopułą ma zimne luty

1

czułem że to sie tak skonczy. ale wielki szacun dla przeciwników. To był chyba najlepszy zespół w tym sezonie przeciw któremu graliśmy. miazga i wynik ..... niesprawiedliwy jednak.

1

@Hasszz Nico wygląda w każdym meczu 2x lepiej od Oriola

3

był Nico .... to zrobili co zrobili a teraz problem.

0

"dobrego, ładnego i taniego" .. oni tam mają jakieś zapędy homoseksualne ?

0

@Kuba_1 te drewno carvahjal czasami coś kuma ... dziwne ale w sumie szacun ze ogarnia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

6 ? tam ich było z 60 ciu kurde

0

@MESSIah16 Ta nacja po jednej jak i po drugiej stronie ma ostro nasrane we łbach. Powinno sie ich wyizolować od świata grubym murem i niech się zarzynają a klatke otworzyć jak już ucichnie.

0

Ja pierdole oni tym przyzwoleniem do jego prowokacji i kneblowaniem emocji kibiców doprowadzą do nieszczęścia. W końcu skończy się tak że paru debili dorwie go na ulicy i mu krzywde zrobi. A winni temu będą własnie i Vini i ci co pozwalają mu na zdobywanie nagród "fair play". Gościu staje się po mału narzędziem w rękach o wiele potężniejszych sił.

0

Przy tym co dzieje się w Gazie Ruscy wyglądają na dzentelemow.

5

@tristan87 pasuje do bólu dupy dziennikarza ;)

2

Jeden z największych prowokatorów LL (jak nie największy) z nagrodą fair play ... Fuck Logic

1

... czyli co ? przegrywając mecze i wyłączając się na ostatnie 30 minut ? no to powodzenia. Ja pir....le ale to wkórwia że sie rozczulją nad tym ze zdominowali real na 60 minut później dali im wygrać. No nie o to w piłce chodzi by przegrywać !!!!

1

Komentarz usunięty

0

@Darek_Maruszczak to było jasne jak słocńce że to byłaby lepsza i przyszłościowa bardziej opcja niż Oriol. Jeszcze Bregovica bym rozumiał ale wypchneli młodzieńca dla drewna. słabe to było.

0

@ViscaBarca123 oby go nie potraktowali jak Nico.

2

@Stinger_ głupie pytania zadajesz ... to forum fc Barca a nie Fc Messi.

1

@Atlas tylko ja mam wrażenie że on i z fizycznością ma problemy mimo postury

2

i powiedzcie mi teraz że Nico dałby mniej jak by był ogrywany na DPM'ie. Szczerze wątpie Ale trzeba było wydać hajs a młodego sie pozbyć.

1

Gdyby to nie był Gavi to pewnie by upadł i po Varze Vini mógłby za to wylecieć.

3

W takim meczu jak dziś .. wystarczy jeden zawodnik w polu ktory nie ogarnia takiego meczu ... bo nie ma jak w sumie (umiejętności) - to nie jego wina. I przewaga tworzy się z miejsca i jest widoczna, Mówie tu o Orioilu - ten człowiek to mina któa wybucha i rani nas a nie przeciwnika. Chłop nie powinien grać w Barcelonie. Mam nadzieje że zarząd to widzi bo Xavi chyba jednak jest ślepy .... . Lewandowski moze sobie pozwolić na byćie drewnem i ujowe przyjmiwanie bo nic z tego strasznego nei wyniknie (poza zmarnowanej sytuacji bramkowej) natomiast ten chwast jest niebezpieczny bo jego straty równają się stratom punktów. Gościu nie powinien wychodzić na boisko poza mże pucharem króla i zespołami z 4 ligi

0

@Emhyr czyli Ral nas taktycznie wydymał. Tak czy siak coś sie nie kei jesli chodzi o wskazówki trenera

0

@Faro jasne ale ja bym w ogóle wyeliminował Oriola ..chłop sie nie nadaje .. a na pewno nie na TOP drużyny

1

Tak swoją drogąto Xavi powinien ogarnąc jak znaleźć miejsce w podstawowym skłądzie dla Fermina jak wrócą gwiazdy.

0

@Firestone też tak myśle i dlatego wkórwiaja mnie teslogany Xaviego teraz że Real nie był lepszy. .... no kórwa był bo chłop obsrał zbroje.

0

@Firestone zastanawia mnie czy to było ustalone przez trenera czy nas zdominowali (nie wydaje mi się ale może ...).

1

@Emhyr dziś (zresztą nie tylko dziś) bije po oczach potrzeba sprowadzenie DPM. FDJ nie chce tam grać Oriol ... no comment. Chyba że Christensena będą chciali przerabiać.| Nie mamy obsadzonej bardzo ważnej pozycji.

PS. ta porażka coś znaczy ... to klasyk - zawsze coś znaczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?