sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@partymaker Raphinia wkórwia bo robi sytuacje a później koncertowo je pierdoli
0
ta Girona jest niesamowita tak swoją drogą. Mam wrażenie że po prostu wszystko im wychodzi. Nie jestem pewien czy to jest ogranie umiejętności (wątpie szczerze mimo ich pozycji w lL) czy po prostu mają taki flow od początku tego sezonu. Niesamowite
0
@Gaucho to raczej jest do Araujo co ma Xavi do tego że gośc postanowił ryzykować....
1
@tomek8756 ten hokeista całkiem fajnie wygląda XD. Ja bym się bał ztakimi zmierzyć. Takie stroje to na plus troche ;)
2
@Ogorinho1974 Też tak uważam. Potrzeba tu topki z Europy ten klub na to zasługuje
0
@Gaucho Jeśli Araujo nie jest w stanie grać w masce to znaczy ze powinien siedzieć na dupie przez następne 4 tygondnie aż sie zagoi. Bo zaraz trozstrzaska se ryj a bez maski będzie miał hamulec na wejscia na głowe z rożnych
0
Ciekawe który zespół wejdzie lepiej po przerwie. Pora na geniusz trenerów. o kórwa .....
1
W dupie z taką Barceloną jak Girona leje ich w meczu o twarz w LL
0
Po huj Araujo zdjął maske ? że lepiej mu sie teraz gra ? no chyba nie bardzo ...
0
@La Pulgaa szkoda że Szawi nie jest taki hardy z Robertem
1
140 baniek ktoś pisał wcześniej i moim zdaniem to uczciwa byłaby opłata za tego dzika.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DLFCB Kobiety w lewicy to są totalne bezmózgowce i dzbaniary. ciekawe biorąc pod uwage laski z konfy dla przykładu (czyli ostra kontra) typu Zajączkowska. ... Czy to naprawde ma znaczenie ?? może jednak .... ;)
2
Jego ksywka Messinho jest nie na miejscu jeśli chodzi o ten klub ;) ... juz jeden sie połasił na 10 tke i skończyło się w szpitalu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 było by miło ... zobaczymy ;)
9
@Rewolucja123 Nie mów hop szacunek przede wszystkim nie bez kozery są na czele tabeli poza tym Portu to niezły naprawde gracz.
2
@MesQueUnClub96 Figo kładzie się cieniem na tym Panu. A kim jest Figo dla Barcelony wszyscy wiemy
0
Prawie podzielam jego zdanie ;P
1
@MesQueUnClub96 Pepe zawsze faulował epicko
0
@JarekS przesadzasz z tym "pieprzeniem głupot" mam wrażenie że trochę rozdmuchujesz zwykłe słowa i w co drugim poście troche rzucasz wulgaryzmami. To że chciałby grać dla Barcelony nie oznacza że nie oddaje serca obecnemu klubowi i trener przede wszystkim na to powinien zwracać uwagę.
5
@JarekS "Nico Williams zlał Barcelonę dla Bilbao," nie tyle zlał Barcelone co nie zlał Bilbao - po prostu dał im szanse na godziwe pieniądze za siebie ktokolwiek by go nie kupił - to spora różnica ;)
23
A już Dunczyk prawie na liście transferowej był XD haha
1
Może warto by jakieś oficjalne pismo do tego niby ich związku napisać skąd taka praktyka i czy pod drzwiami Atletico też stali i podsłuchiwali? Ogólnie niech się odniosą do takich niskich lotów praktyk swoich pracowników
2
@Culers dostanie medal w TV Real "trwam" jako ostatni sprawdieliwy w niesprawiedliwych czasach
0
Jak to jest że ogarniamy topowe atleti a reszta ligi (częst o z końca tqabeli) jak ostatnie głodne psy nas rozszarpują ?
2
@Hawajczyk W końcu to wygląda. przez chwile zaczął się cofać i już mi też się cofało ;). Robert powinien w polu karnym sępić i w końcu huknie jestem tego pewien niech tam mu dogrywają i będzie git
0
@partymaker Robert a w końcu robi swoje. czyli czeka w polu i ma okazje wykorzystać swoje atuty . oby tak dalej
0
W koncu pierwsza połowa za agresją i charakterem. Ale co do postawy Atletico to jednak słabo grają. Oby nasi to utrzymali bo podejrzewam że Cholo ich teraz poustawia w przerwie ładnie
7
@DonCarletto w punkt niby proste a jednak nie ogarniają. Ostatnie podanie trafia do Roberta ten najlepiej niech uderza z pierwszej bo z przyjęciem słabizna.