1

@partymaker Raphinia wkórwia bo robi sytuacje a później koncertowo je pierdoli

0

ta Girona jest niesamowita tak swoją drogą. Mam wrażenie że po prostu wszystko im wychodzi. Nie jestem pewien czy to jest ogranie umiejętności (wątpie szczerze mimo ich pozycji w lL) czy po prostu mają taki flow od początku tego sezonu. Niesamowite

0

@Gaucho to raczej jest do Araujo co ma Xavi do tego że gośc postanowił ryzykować....

1

@tomek8756 ten hokeista całkiem fajnie wygląda XD. Ja bym się bał ztakimi zmierzyć. Takie stroje to na plus troche ;)

2

@Ogorinho1974 Też tak uważam. Potrzeba tu topki z Europy ten klub na to zasługuje

0

@Gaucho Jeśli Araujo nie jest w stanie grać w masce to znaczy ze powinien siedzieć na dupie przez następne 4 tygondnie aż sie zagoi. Bo zaraz trozstrzaska se ryj a bez maski będzie miał hamulec na wejscia na głowe z rożnych

0

Ciekawe który zespół wejdzie lepiej po przerwie. Pora na geniusz trenerów. o kórwa .....

1

W dupie z taką Barceloną jak Girona leje ich w meczu o twarz w LL

0

Po huj Araujo zdjął maske ? że lepiej mu sie teraz gra ? no chyba nie bardzo ...

0

@La Pulgaa szkoda że Szawi nie jest taki hardy z Robertem

1

140 baniek ktoś pisał wcześniej i moim zdaniem to uczciwa byłaby opłata za tego dzika.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DLFCB Kobiety w lewicy to są totalne bezmózgowce i dzbaniary. ciekawe biorąc pod uwage laski z konfy dla przykładu (czyli ostra kontra) typu Zajączkowska. ... Czy to naprawde ma znaczenie ?? może jednak .... ;)

2

Jego ksywka Messinho jest nie na miejscu jeśli chodzi o ten klub ;) ... juz jeden sie połasił na 10 tke i skończyło się w szpitalu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 było by miło ... zobaczymy ;)

9

@Rewolucja123 Nie mów hop szacunek przede wszystkim nie bez kozery są na czele tabeli poza tym Portu to niezły naprawde gracz.

2

@MesQueUnClub96 Figo kładzie się cieniem na tym Panu. A kim jest Figo dla Barcelony wszyscy wiemy

0

Prawie podzielam jego zdanie ;P

1

@MesQueUnClub96 Pepe zawsze faulował epicko

0

@JarekS przesadzasz z tym "pieprzeniem głupot" mam wrażenie że trochę rozdmuchujesz zwykłe słowa i w co drugim poście troche rzucasz wulgaryzmami. To że chciałby grać dla Barcelony nie oznacza że nie oddaje serca obecnemu klubowi i trener przede wszystkim na to powinien zwracać uwagę.

5

@JarekS "Nico Williams zlał Barcelonę dla Bilbao," nie tyle zlał Barcelone co nie zlał Bilbao - po prostu dał im szanse na godziwe pieniądze za siebie ktokolwiek by go nie kupił - to spora różnica ;)

23

A już Dunczyk prawie na liście transferowej był XD haha

1

Może warto by jakieś oficjalne pismo do tego niby ich związku napisać skąd taka praktyka i czy pod drzwiami Atletico też stali i podsłuchiwali? Ogólnie niech się odniosą do takich niskich lotów praktyk swoich pracowników

2

@Culers dostanie medal w TV Real "trwam" jako ostatni sprawdieliwy w niesprawiedliwych czasach

0

Jak to jest że ogarniamy topowe atleti a reszta ligi (częst o z końca tqabeli) jak ostatnie głodne psy nas rozszarpują ?

2

@Hawajczyk W końcu to wygląda. przez chwile zaczął się cofać i już mi też się cofało ;). Robert powinien w polu karnym sępić i w końcu huknie jestem tego pewien niech tam mu dogrywają i będzie git

0

@partymaker Robert a w końcu robi swoje. czyli czeka w polu i ma okazje wykorzystać swoje atuty . oby tak dalej

0

W koncu pierwsza połowa za agresją i charakterem. Ale co do postawy Atletico to jednak słabo grają. Oby nasi to utrzymali bo podejrzewam że Cholo ich teraz poustawia w przerwie ładnie

7

@DonCarletto w punkt niby proste a jednak nie ogarniają. Ostatnie podanie trafia do Roberta ten najlepiej niech uderza z pierwszej bo z przyjęciem słabizna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?