sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spoko porażka w 1/8 i strata możliwości wygrania LL może otworzy oczy Laporcie i ogrodnik poleci już w lutym .. no chyba ża jakimś cudem łykniemy w pucharze tego giganta i znowu nadzieja wyebie poza skale.
1
Kóźwa miałem dziś nie oglądaćtego meczu bo miałem dość po ostatnich "popisach" niestety skusiłem się ....
0
@DonMatteo901 teraz tez będzie tak samo opowiadał więc co za różnica ;)
0
@Sulimo bardziej śmieszy. I tak wyszliśmy. Boli to co się ma stać dopiero ;)
3
Pojechali po 2 8 miliona euro. Kasa potrzebna i trza było wygrać :)
Namęczyli się tylko i .... wpierdol XD
1
@Pawel13sz Sezon z Xavim skończy się w lutym zapewne. więc nie masz co nadwyrężać wyobraźni ;)
0
Heh włączam minute po czasie i już a dupe. No ładnie szorują po dnie ostatnio
0
A co z FDJ ?
5
@Comentateiro "Co mnie obchodzi, to, że w Izraelu czy u Żydów jest tak a tak."
Gdyby w 45 świat myślał jak ty teraz to szprechał byś po niemiecku a jakbyś nie był dość jasny to pewnie by Cie zutylizowali w jakimś krematorium albo zafarbowali na blond i używali jako niewolnika w pracach społecznych, a żydów ... nie było by w ogóle na świecie ;). Braun to zrobił zapewne z powodu szacunku do Polskiego sejmu ale akurat trefił w sedno bo oni tam się ostro rozpędzili z unicestwianiem cywili, więc takie obrządki są raczej fo-pa dla normalnego człowieka w takim miejscu jak sejm. Ciekawe co był powiedział jakby tam coś prawosławnego odawlili ?? Też byś był taki otwarty ? Bo na ten moment Natan rozklepał więcej cywili w krótszym czasie niż Putin.
0
@pacior95 Według mnie to prędzej Lewy odpali Xaviego XD
11
Zajebiste podsumowanie przez Bosaka expose Tuska oraz poprzednich rządów PISU (i PO). Gościu naprawde wymiata tam ładnie prawde miedzy oczy
1
Xavi poleci jak odpadnie z LM a LL będzie kratka
0
@Kuba_1 Girona skończy prawdopodobnie niżej w tabeli w tym sezonie niż Barca ale masz racje nam potrzebny lepszy trener
2
Gundo lepiej to opisał niż Xavi :) no ale trener jest jeden ::P
1
Zaraz wjedzie Laporta na białym kórwa koniu z tekstem że wierzy całym sercem w ogrodnika.
0
@Rifek To po kiego wała zciągnął maske? Przeszkadzała mu czy szukał kontuzji na 3 miechy ?
0
Xavi oddaje pałeczke Gironie jesli chodzi o walke o LL z Realem madryt .. możemy mu kórwa podziękować tylko. Szkoda że za jego "trenerki" co drugi mecz to porażka ... no ale dna krówa rodem za emiratów
0
@barcelonaLM oczywiście że tak ale za całokształt odpowiada trener !!!!
0
@Tomi61661 To był megqa ważny mecz który psychicznie nas powinien ustawić w tabeli a zjabał nas niżej tyle w kwestii Xaviego
0
Girona pokonuje Barcelone u nas 4:2. Jak oni się kórwa nie zastanowia dokąd płynie ten okręt to taki Araujo wcześniej czy później przeniesie sie do Bayernu a i reszta graczy zafascynowanych Barcą z poprzednich lat zacznie myśleć o swoich karierach. Ale Xavi dalej powinien kórwa trwać jako trener ... no spoko kórwa OK!
0
To był właśnie mecz który pokazł że na LL nie zasługujemy. Nawet Real dał sobie rade z Gironą. To siedzi w głowie czy jest się zwyciężcą czy nie.
0
@Coutinho007 ale w LL miżadzyliśmy a takie Girony to były dostawki
1
@michal26 mam pecha bo nie jestem bezstronnym kibicem ....
0
@Coutinho007 moim zdaniem Valverde jeszcze był ok ale po nim to już kórwa równia pochyła iakieś miraże i mrzonki.
2
kóźwa ale wkórwia to że robi się bożków z gości którzy grali naprawde pięknie w piłke ale są hujowymi trenerami. To jest naprawde słabe. Tutaj trener powinien być angażem za miliony i umieć to robić a nie pchać sie w drogich zawodników taki niby beton Ancelotti ogarnął by nas jak ta lala. Nie jeden z Topki trenerów chciałby sie sprawdzić w Barcelonie ale kórwa nie - szawi bo ma nasze dna podrasowane u arabów noż kórwa .... idź pan w huj
0
najlepsze jest ze Xavi nie ma na co zwalić winy ... no chyba że zaskoczy jakąś sience fiction
5
co tu rozkminiać dostali wpierdol od o wiele lepszej drużyny i tyle w temacie. Teraz trzeba spuścić ogon i do budy na rozmyslenia. dlaczego Girona leje Barcelone ? sporo do rozkminienia przez laaporte bo Xavi nie ogarnia jużod dawna.
0
@goldmetaxa dokładnie tak !!!!
0
Wypierdolą w końcu tego trenera czy dalej się bawimy w dna z kosmosu ?????
0
jprdl szkoda nerwów dostają w dupe co drugi mecz. To juz Ludwiczek chyba lepiej ich prowadził. Xavi to jest trener który tu jest tylko i wyłączni za nazwisko szkoda słów