0

@jedrek7000 jak nie wiesz to zapytaj Denzela :)

14

ja tam się nie przypierdalam do Viniego dzisiaj - chłop robi wiatrak z naszej ekipy. Denzel to parodysta i on musi odejśc jak najszybciej

1

Może jednak opierdolić tego Araujo jednak do Bayernu ... może weźmie ze sobą też Denzela. To on niby chował viniego do kieszeni zawsze ?

0

Zawsze jak gra brca to zastanawiam się czy warto się napić. Albo będe miał ujowego kaca albo miłego. Dzisiaj wiedziałem że nie można dotykać alku ... ale się złamałem :(

0

@bartekvisca chyba ma hajs po starych

1

dojebią nam 5:0 a Xavi wyjedzie na biały koniu i bedzie pierdolił o pozytywach

0

@pt9 w sumie oby .....

0

szybko poszło.

8

@draxidox Niemcy się z kacapami juz zaczynają układać pokątnie - a co za tym i dzie i Tusk za chwile będzie. Ciekawe czy będą wtedy krzyki że onuca

1

@JohnA może inaczej - czasy młodego Messiego ;) ale i stary im jaja w imadło wkładał

6

na głównej na śmietankowej:

"RealMadridTV o arbitrze na finał z Barçą: Pozbawił Real Madryt mistrzostwa"

Ale to były piekne czasy jak Messi zmiażdzył im to wyebane ego do wielkosci ziarnka piasku na plaży

0

Dzisiaj może być dzień przelania goryczy jeśli chodzi o Xaviego. Jeśli Osasuna zrobi z nas worek treningowy to już chyba będzie czas na przebudzenie dla Laporty

1

@LM10GOAT ostatnio tak

0

@jaras121. Przecież za ten wkręt piętą na nakładce to powinien wylecieć z boiska to było celowe + niebezpieczne + wymuszał decyzję (nurkował jednym słowem)

12

Rudiger jaki pajac stanał mu na nodze i aby udać że to on został sfaulowany to jeszcze wkręcił piętął swoją nakładke (co musiało być mega bolesne) i upadł tak akrobatycznie jak Krystyna za najlepszych czasów. Ale irytujący półmuzg. Pamiętam jak nie mógł dogonić FDJ i napitalał go po plecach z łokci. to jest taki zryty gość że masakra

19

miło że któryś Madryt odpadnie :)

1

Haha wiedziałem że on to zamieni w sukces juz wczoraj :). Niemozliwy jest :)

0

@arasz1819 arauyo z poprzedniego sezonu sam by poskładał do kieszeni ten zespół i jego zapędy pod bramka. A dziś? ... no chyba oglądałeś mecz

1

@arasz1819 no jednak nie Araujo potyka się o własne nogi od kilku spotkań. Inigo szpital a Chtitensen też odstaje. Obrona strasznie odpadła z topki

1

@Mow_mi_Douglas nie tylko obrona. Oni nie powinnj nawet przejść pomocy

4

Czekam na konfe Xaviego i tekst że zagrali zajebista 1 połowę:)

0

Szkoda bo liczyłem ba niego . Jak grał to był kozak

0

Tak czy siak odczucia.... hujowe !!!!! Xavi won

0

Trochę naciągany ale spoko

0

Pozytyw z tego meczu to ten Fort. Fajnie wykorzystał swój czas chlopak

0

@burixgm no to fakt

8

I bartomeu ucieszony. Co za abstrakcja XD

1

Vitor juz się wdrożył. Xavi go nauczył jak znikać ;) szybko poszlo

0

Czego my oczekujemy jak tam gra Crespo ;)

2

@norbi77 to nie afera tylko mega błąd sędziego. Warto o tym pisać bo var powinien być w każdych rozgrywkach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?