sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Prorokk domyślam się - powinno sie z tym skończyć.
0
Nie za bardzo jestem na bierząco z tym konfliktem Izraela z Palestyną ale czystki w cywilnej ludności to jest coś co powinno się nagłośnić a winnych wyłapać i utylizować - dosłownie. Na to powinien zareagować cały świat i cały świat ich powinien ścigać. Już nawet ruskie bezmuzgi skupiają się bardziej na wojnie z armią. W niemczech na luzaku robią sobie marsze ciesząc sie z tego masowego mordu bezbronnych ludzi. Takie manifestacje powinny być likwidowane jak pochwały faszyzmu. Do pierdla albo na roboty przy kamieniołomach za takie poglądy
0
@DonMatteo901 Natury nie zmienisz ;)
0
@Kamiloza91 jeśli była by reakcja to efekty nie były by widoczne w doliczonym czasie gry ;) Prosze cie liczyłem bardzo że po tym golu przed przerwą bedzie REAKCJA ... nie było i można zamknąć temat. klep[ali przez nastepne 45 minut bez sensu i mającn adzieje ze wygrjątą bedąć Barceloną XD
0
@Emhyr nic nie grali ... staty ci przysłaniają normalny osąd
1
oni zmienili cały sztab medyczny jak weszli ... ? dobrze pamietam ? jeśłi tak tyo kówa nie w tym jest chyba problem
0
No t oMadry teraz walczy z Girona o mistrza. fajnie że są z katalonii ;P
0
@Emhyr nie ... mówie o Jamalu i Felixie. To oni mieli tworzyć te przestrzenie po bokach. nie ryzykowali i mamy taki efekt. było klepanie. Od zawsze skrzydłowi napastnicy to robili nawet tracąc 90% piłek. to nie ma znaczenia bo straty są pod polem karnym przeciwnika. ale bez tego nie ma wolnych przestrzeni z autobusami. wejdzie te 10% i są bardzo czesto sety albo gole. Dembele miał whuj strat ale wszyscy go cenili za dym jaki robił pod polem Neymar tez (ten jednak był lepszy i wiecej z tego wynikało) zawsze ci goscie po bokach musza ryzykowć i wchodzic w indywidualne kiwki a tutaj zachowawczoć do kwadratu
0
@Emhyr aha czyli kto ryzykował ze skrzydłowych tak na 100% ? robiąc przewagę? bo chyba ty czegos nie widziałeś w tym meczu. Wbrew pozorom to przegraliśmy przez indolencje jednak w ataku niż w obronie. klepanie dla klepania mieliśmy już od dawna. To ze siedzieliśmy im na dupie i sie przyglądalimśmy jak ...siedzimy właśnie spowodaowało to że nas pykneli w nasze opieszałości
0
@avanes Yamal na banke nie wyłapie kontuzji
0
@Emhyr chodzi o to że barca poza klepaniem nic nie robiła. Własnie teraz jest brak Dembele który wpierdalał sięw tłum i dawał czesto rade. Yamal spokojnie mógłto robić nigd by go za to nie rozliczał bo jest dzieciakiem. Felix próbował ale jednak brakło umiejętnosci troszke chociaż i tak mi sie podobał
0
@KamQiX dalismy dupy i chwytamy się niby błedów sedziego to jest żałosne . Granada nas pojechała 2:0 w pierwszej połowie. słabe to i można zamknąć dyskuje i pochylić się nad nieboszczykiem. klepanie na połowie przeciwnika dla klepania to jest mydlenie oczu że niby umieją grać w piłke .. nie było ryzyka nie był wejśc w pole tak że goście by się srali w gacie. nawet Jamal tego nie robił a dzieciak może sobie na to pozwolić bo nikt go nie rozliczy w tym wieku. Własnie daltego Dembele robił przewage. szedł jak głupi i sie czasami gubili bo miał drybling i szybkośc.
0
@Keson robota Cancelo mi sie podoba (chłop ryzykuje ale jest to na plus) Balde daje dupy od początku sezonu .. chyba podpisanie kontraktu mu siadło na łeb
7
Komentarz usunięty
0
@Sulimo dzis nie było duetu kounde Cristensen .. za t oChristensen robił dobrą robote. Kounde zjebał ale można mu wybaczyć bo ostatnio by kocurem. ogólnie cały zespół daje ciała szególnie z przodu. Araujo dzis powinien grac od pierwszej zamias Francuza ale Xavi na bank nie jest jasnowidzem
0
@Sulimo nikt nas nie wydymał oprócz nas samych ... samogwałt to był, otwórz chłopie oczy
4
granada napierdala nas 2:0 broniąc sie 90% meczu ... ludzie sedzia tu najmiej winny jest. te ćmondoki myślą że im beniaminki punkty oddadzą bo są kórwa tacy bogowie futbolu. a uj atakują tylko klepią i zero ryzyka .. nawet Jamal sie boi a on powinien miec najbarzdiej wyebaNE
1
Komentarz usunięty
2
@VamosRakieta to fakt . miałem nadzieje ze jużwiedzą co trzeba robić ... jednak kórwa nie.
1
prawda jest taka że dali dupy na całej lini i można zamknąć kórwa te dyskusje. 3 akcje 2 gole ? ok. byle tak dalej a białasy beda mieli z nas polewe
3
@parpe mam wrażenie że jak grają z nami to kórwa wchodzą na jakiś niebotyczny poziom ogóry.
0
@sevs a co majązrobić jak kórw zasieki jak w normandi ? Bardziej problem z tymi kontrami jest
0
@ini_barca mają jednego natchnionego strzelca + cały czas sie bronią
10
nie ma Oriola coś czuje ze nie pojawi sie do powrotu FDJ ;)
0
@kamyk_23 Przecież Dziambor sam odszedł zdaje się zakładać nową frakcję.
7
Z porto wygrała więc co to za z dupy tytuł ? ... co więcej najlepsze co zrobił Lewandowski w tym meczu to dał zmianę Torresowi który strzelił zwycięskiego gola.
1
Żyd Belingam jest naprawde niezłym grajkiem ;)
4
je....ny kompleks mają. Dupa wciąż piecze po gwałtach Messiego i spółki
0
@Bobo25 ok czaje. faktycznie bez sensu Świdnik się wybił ale teraz to jest też ostra prowokacja i tym bardziej w sumie dziwi że władze które wtedy coś takiego wprowadziły pozwalają na to teraz
1
@DaPidejpi w sumie dziwne że władze Świdnika na to zezwoliły - chyba że tam biedroń ma swoich ludzi.