sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
białasy już sie ciesza że De Jonga na El Classico ne będzie XD ... oj chyba nie poczekali z dokładniejszymi prognozami ;) Oby ich jutro Grizzy ukluł porządnie
9
@AlexDark00 Chłopie co ty masz z tym Lewym ? ... jak wkórwia czasami to ja rozumiem że można jechać ale teraz jest w sumie bohaterem remontady. Bardzo ważne 3 punkty - dzięki niemu mając z tyłu głowy że jutro Real naprawde może coś wtopić to jest jego kóźwa dzień i tyle. On ci siostre zjechał w pompe na dyskotece czy kobiete? Naprawde ta twoja jazda w jego kierunku więcej mówi o tobie niż o nim (czasami jest drewnem). Dziś jednak Lewy jest bohaterem i jeśli kibicujesz szczerze Barcelonie to powinieneś go na rękach nosić bo my tu kurde w zębach wszyscy o LL walczymy a Robert właśnie zrobił coś pięknego.
0
@barcelonaLM no to niech sie oligarchowie ogarną bo za moment zboże moze być spalone pzrez Putina jak bron nie dojedzie. Myśle że ten haczyk zależności boli i wkówia ich najbardzie
1
@Kgorecki2500 dokładnie jeszcze się nie wydostali spod ruskiego glana a już odcinają pomocne dłonie i srają na sojuszników. Troche sie zagalopował chłopina i zastanawiam się z czego to wynika ... wydaje mi sie że z zaangażowania USA i niemiec. poczuł się ważny na świecie chłopina
1
@MateuszGotowka99 no Gavi zamknął mecz dzisiaj ... ta asysta więcej roboty zrobiłą niż Cancelo. chłop wyczuł temat i przypierdzielił. nie pomylił się w niczym za co szacun ale to Gavi był dyrygentem zwycięskiego gola.
4
Załensky nasrał troche na Polske insynuując że jesemy pro rosyjskim aktorem w tej wojnie (po tym wszystkim co dla nich zrobilismy !!!!) i zaraz poajwia sie i wręcza jakimś randomom z Polski medale za pomaganie Ukrainie (zapewne naprawde bardzo pomagali ale jednak .... ). Dla mnie to już jest kabaret troche ... . Nie ufam Ukraińcom (raczej tym u władzy a nie zwykłum ludziom dla jasności) i nawet w tym przemówieniu nie czuje szczerości jakoś. Oni myślę że są bardzo w złym położeniu moralnym bo mam, wrażenie że nienawidzą polaków pomimo tej pomocy i ciężko im znieść ta pigułkę pomocnej dłoni. To jest teatr bo Polacy tez za nimi nie przepadają - po prostu boimy się o granice - Ukraina jako bufor jest dobra dla nas. Czasami warto spojrzeć jednak na to bez zbędnych pierdół co wypada a co nie. Po wojnie Ukraina jak to przetrwa podejrzewam że będzie pierwszym wrogiem dla nas na gruncie gospodarczym.
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/ze%C5%82enski-pojawi%C5%82-si%C4%99-w-polsce-wr%C4%99czy%C5%82-ukrai%C5%84skie-odznaczenia-pa%C5%84stwowe/ar-AA1h9zME?ocid=msedgntp&cvid=d2d012d8313a4c75a92d50dcc7165dec&ei=60
0
@Cule dobra dzieci jak już podnieśliscie sobie ego to do spania bo mama bedzie zła
1
Ja pitole wk...em się wyłączyłem patrze po 10 minutach a tu takie coś. No jpdrl
24
Jak dla mnie każda wypowiedź poróżniająca Felixa z Atletico jest dobra dla Barcy XD. Brawa dla Godina ;)
7
@tristan87 z hameryki ... on tam kurna wie dokładnie o co biega w naszym kraju
4
@kamyk_23 broniąc tego filmu chłopie zachowujesz się jak włądza atakująca film "zabić księdza" i jedno i drugie antypolskie do samego dna. Ale może ci sie klei bo twój Donald a mówi że tak masz sie zachowywać i film to dzieło artystki. Żeby była jasność (bo znając cie polecisz z jakimś przytykiem że jestem za pisem) ja mam w dupie PIS i tą władzę nie podoba mi sie film bo jest dnem i anypolskim gównem
0
@kamyk_23 dosadną i ucinającą twój morał merytorykę masz w odpowiedzi @lucas/catalan ale tak jak pisałem nie zrozumiałeś. No ale ok jak nie kumasz to też podpowiem twój pupil też umie zajmować się bzdurami pod publikę. ... a później spierniczać z palącego się poletka jak wychodzi że zidiociał do reszty i robi z siebie durnia XD
3
@lucas/catalan odpowiedź w punkt ... ale on nie zrozumie chociaż Tuska rozumie doskonale ;)
11
@kamyk_23 żeby porównywać te dwa filmy i ataki przez nie wywołane to trzeba mieć nieźle zrytą banię. podpowiem bo widze że już za stary jesteś na klejenie kropek. Wtedy tylko władza atakowała - społeczeństwo w 100 procentach kumało czacze i słowa złego o filmie nie mówiło. Teraz 80% społeczeństwa atakuje Holland i jej film bo laska zesrała sie do gniazda. ... nie mówiąc już o skali pierwszy film był po prostu na faktach co udowonił sąd. Teraz to tylko Holland mówi że to fakty ... i należało by ją z tego rozliczyć.
1
@kamyk_23 To że mówi mądrze o pogranicznikach nie znaczy że nie jest puszczalską zdzirą. serio ? Nie wiesz że świat nie jest jednowymiarowy ?
2
@Comentateiro dokładnie ... i mam nadzieję że to nie jest efekt zmiany i zaraz mu przejdzie. Martwie sięna przykład bo ostatnio Jamal troche przygasł. CHciałbym aby tego nie trcacili i mieli to w każdym meczu
3
@Comentateiro Joao staje siez meczu na mecz un as coraz większą gwiazdą. Jestem go ciekaw co mecz równie jak Jamala.
1
Papcio Lapcio tak wyściskał i wycałował Xaviego że ten się zawstydził jak młodziak u wujka na urodzinach XD
https://www.facebook.com/reel/1447769006012140
Nie no mina Xaviego w pewnom momencie bezcenna XD
0
"Niektórzy są w tak dobrej formie, że trudno ich rotować" na pewno chodzi o Lewandowskiego XD
17
@Trojanek23 "ja za po głosowałam nawet że świecą pod sądem stalam" XD i już kolega żółty sie jara wartościami XD artystycxnymi;)
0
@Dany9555 ok niech to utrzyma przez sezon. U nas też miał przebłyski a tam teoretycznie ma łatwiej ...
4
@_barti ja tego nie powiedziałem - tylko teraz wasi naukowcy (ci którzy w mediach rok temu byli dla ciebie guru w tym temacie - coś Cie musiało skłonić do tego) zmieniają narracje ;)
0
@arasz1819 już CI pisałem PIs to nie moja bajka ale ty jednak śpisz w kwestii duopolu władzy w Polsce ps... tamten film był tak samo ujowy jak ten ;)
2
Coraz ciekawiej w kwestii korony i szczepień XD. .. nauka i naukowcy z tv rok temu mówili że to bezpieczne ;)
https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/powr%C3%B3t-koronawirusa-niebezpieczne-szczepienia/ar-AA1h3SF4?ocid=msedgntp&cvid=a5e6a0de8e444080b16ba9465cd4d1fe&ei=34
0
@arasz1819 no nie gadaj że PO nie darło ryja na film o Śmoleńsku ;) to dział identycznie w obie strony. Czas się obudzić ;)
1
@arasz1819 PIS mnie mierzi ale jednak wydaje mi się że aż tak filmem sie nie zajmują. To bardziej opinia publiczna jednak nagłaśnia i wywołuje jakieś retorsje rządu. Ogólnie ten film też jest przecież próbą sterowania ludźmi (oczywiście w drugą partie polityczną) tam nawet w filmie się z tym nie kryją są wątki gdzie pitolą o głosowaniu na PO. Ogólnie Halland powinna sięzając jednak prawdziwą sztuką (myśle że ma możliwości) a nie wpier...ać sie w polskie bagno polityczne - i to bardzo źle o niej świadczy że taki obraz popełniła dla jakiś tam celów
1
@PatrychoO W sumie podobne odczucia
0
@arasz1819 a afera z filmem nie pojawiła się wcześniej ? w sumie nie wiem i serio pytam. Wydaje mi się że temat wiz wypłynął po filmie - jesli tak można wysnuć odwrotne teorie
0
A wy jak myślicie ? Powrót do komuny czy racjonalne tłumaczenie fikcji tego filmu dla co głupszych odbiorców (Holland) ?
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/polski-rz%C4%85d-oficjalnie-og%C5%82osi%C5%82-dzi%C5%9B-powr%C3%B3t-komuny-i-to-w-twardym-wydaniu-z-polsk%C4%85-kronik%C4%85-filmow%C4%85-w%C5%82%C4%85cznie/ar-AA1h3Fh3?ocid=msedgntp&cvid=53edf5cafe354ada93af9c2d06746617&ei=105
0
@barcelonaLM jak na razie to właśnie chyba przestają frajerzyc ;)