0

Ciekawe informacje wyciekły w sprawie Rubialesa i jego całusa zmieniajace trochę niby ofiarę zamieszania

https://www.goal.pl/reprezentacje/zwrot-akcji-ws-rubialesa-wycieklo-wazne-nagranie-z-autokaru-hiszpanek-wideo/?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=pilka

1

@GeneralXavi nazwij go "Generał" będziesz wiedział o co chodzi a i szacunek wzbudza

0

@BulaKG postawienie na Yamala nieźle by zrylo beret Brazylijczykowi ;)

1

@VamosRakieta był dobry ale myślałem że nas rozjadą jak bylo 3:2. Naprawdę Ferran zrobił dziś robotę. (Mimo znakomitego Jamala)

6

@FutbolFan Robert zaczal robić z siebie Suareza ale jednak .... nie potrafi i wygląda to komicznie

4

Cieszy to że Barca ma taki boom w młodzieży. Oby ich nie zajechali bo teraz mamy problemy. Liczę że goście jak Balde,Araujo,Pedro, Gavi czy ... Limal ;) za 2-3 lata będą karty na boiskach rozdawać :) Oby ich Barca dobrze prowadzila

2

@Kinginiesta dzisiaj dooooope ratował jak Robcio kaszanil i straty łapał na kontry

2

@MateuszGotowka99 dokładnie fajny walczak z niego ale bez przeginki jak Gavi ;)

7

Mało Tu o nim a Lopez też zagrał dzis fajnie. Wchodzi w przestrzenie spróbował strzału z daleka który był groźny, ogólnie zmiana bardzo na plus według mnie. Odnoszę wrażenie że zmiany byly mocniejsze od podstawy (no może oprócz Fatiego)

1

@Comentateiro no tak bo my oslabien nie mamy. Straciliśmy najlepszego obrońcę i pomocnika. Do tego Balde też coś nie za zdrowy

1

Fermin dzisiaj dobra zniana. Fati tragedia. Torres powinien grać w podstawie

1

Zaraz gaviemu rękę przyklepią jeszcze

1

Ferrari powinien grać w podstawie kurde dlaczego oni tego nie widza

2

Abde mi torche Kołodziejczaka z twarzy przypomina ;) ale prosze bez cisnien już politycznych :)

0

@Tomcio raczej nie ... ale ciekawe czy Fatiego by tak cmoknoł ;)

1

... ale laski się Ibizą się jarały w szatni jak im łysy obiecał ;)

2

@BordowyPtak wszyscy by się pewnie wyrywali w tej kolejce XD

0

@BorzyKrzys ... wiadomo XD

1

@FcPortoFan1999 ale armaty by sie zgadzały ;)

0

Rubiales na tym wideo wygląda na mocno jednak rozemocjonowanego samym triumfem tych lasek no i całus był taki raczej z goła "niemiłosny" a bardziej "kocham was za to co zrobiłyście" XD ale .... ciekawe czy faceta też by tak ćmoknoł ;P Ja na przykład widziałem że Lato ćmokał często Gadoche jak strzelał gole i nie było afery ;P

2

łysy się zapomniał ..... XD

2

@FcPortoFan1999 jakby go City wyjeło oooo kuuurłłłła

0

@macio_944 Oby Cancelo był na mocny plus bo faktycznie brakuje tego skrzydła. No i Robert .... chłopak musi sie obudzić jak najszybciej bo Xavi na Torresa nie postawi na 100% (a moim zdaniem powinien mu dać 1-2 mecze od początku na 9tce - dla Roberta to też by był gong do ogarnięcia się)a brazylijczyk dopiero w połowie może przyjsć.

1

@macio_944 Martwi troche dyspozycja naszych graczy w pierwszych meczach (szczególnie Roberta - za to Pedri fajnie w ostatnim meczu). A Belingam ładnie się przedstawił jak na razie

0

W tym sezonie real może byc mocny przez tego anglika. Chopak wydaje się być strzałem w dziesiątke dla niech. Jak myślicie ale tak poważnie ... odjadą nam (dla hejterów - to nie chodzi o te dwa ostatnie mecze ze wygrali ;)) czy znowu powalczymy i osiągniemy sukces?

0

@JarekS no tak wszystko przed nami. oby się sprawdził nasz były piłkarz w nowej roli.

0

@Aragorn33 Pisowcy za dużo nie muszą go mieszać z błotem (może i to robią nie wiem bo nie obserwuje) - w sumie sam się określił. To jest przynajmniej kaliber Kukiza

1

@michal26 Kołodziejczak jest teraz na celowniku bo sie sprzedał i to dość żałośnie ... teraz wszystko co chlapnie a umówmy się chlapie głupoty od lat będzie wygląldac przynajmniej x2 bardziej wkórwiająco niż byśmy to normalnie (bez tej żenady przejscia do Tuska) odbierali

0

@Barcasub jutro zbliży się bardziej zobaczysz XD

0

@JarekS Ja już tu czytałem chyba wcześniej że Deco jest zwolennikiem tego młokosa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?