sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe informacje wyciekły w sprawie Rubialesa i jego całusa zmieniajace trochę niby ofiarę zamieszania
https://www.goal.pl/reprezentacje/zwrot-akcji-ws-rubialesa-wycieklo-wazne-nagranie-z-autokaru-hiszpanek-wideo/?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=pilka
1
@GeneralXavi nazwij go "Generał" będziesz wiedział o co chodzi a i szacunek wzbudza
0
@BulaKG postawienie na Yamala nieźle by zrylo beret Brazylijczykowi ;)
1
@VamosRakieta był dobry ale myślałem że nas rozjadą jak bylo 3:2. Naprawdę Ferran zrobił dziś robotę. (Mimo znakomitego Jamala)
6
@FutbolFan Robert zaczal robić z siebie Suareza ale jednak .... nie potrafi i wygląda to komicznie
4
Cieszy to że Barca ma taki boom w młodzieży. Oby ich nie zajechali bo teraz mamy problemy. Liczę że goście jak Balde,Araujo,Pedro, Gavi czy ... Limal ;) za 2-3 lata będą karty na boiskach rozdawać :) Oby ich Barca dobrze prowadzila
2
@Kinginiesta dzisiaj dooooope ratował jak Robcio kaszanil i straty łapał na kontry
2
@MateuszGotowka99 dokładnie fajny walczak z niego ale bez przeginki jak Gavi ;)
7
Mało Tu o nim a Lopez też zagrał dzis fajnie. Wchodzi w przestrzenie spróbował strzału z daleka który był groźny, ogólnie zmiana bardzo na plus według mnie. Odnoszę wrażenie że zmiany byly mocniejsze od podstawy (no może oprócz Fatiego)
1
@Comentateiro no tak bo my oslabien nie mamy. Straciliśmy najlepszego obrońcę i pomocnika. Do tego Balde też coś nie za zdrowy
1
Fermin dzisiaj dobra zniana. Fati tragedia. Torres powinien grać w podstawie
1
Zaraz gaviemu rękę przyklepią jeszcze
1
Ferrari powinien grać w podstawie kurde dlaczego oni tego nie widza
2
Abde mi torche Kołodziejczaka z twarzy przypomina ;) ale prosze bez cisnien już politycznych :)
0
@Tomcio raczej nie ... ale ciekawe czy Fatiego by tak cmoknoł ;)
1
... ale laski się Ibizą się jarały w szatni jak im łysy obiecał ;)
2
@BordowyPtak wszyscy by się pewnie wyrywali w tej kolejce XD
0
@BorzyKrzys ... wiadomo XD
1
@FcPortoFan1999 ale armaty by sie zgadzały ;)
0
Rubiales na tym wideo wygląda na mocno jednak rozemocjonowanego samym triumfem tych lasek no i całus był taki raczej z goła "niemiłosny" a bardziej "kocham was za to co zrobiłyście" XD ale .... ciekawe czy faceta też by tak ćmoknoł ;P Ja na przykład widziałem że Lato ćmokał często Gadoche jak strzelał gole i nie było afery ;P
2
łysy się zapomniał ..... XD
2
@FcPortoFan1999 jakby go City wyjeło oooo kuuurłłłła
0
@macio_944 Oby Cancelo był na mocny plus bo faktycznie brakuje tego skrzydła. No i Robert .... chłopak musi sie obudzić jak najszybciej bo Xavi na Torresa nie postawi na 100% (a moim zdaniem powinien mu dać 1-2 mecze od początku na 9tce - dla Roberta to też by był gong do ogarnięcia się)a brazylijczyk dopiero w połowie może przyjsć.
1
@macio_944 Martwi troche dyspozycja naszych graczy w pierwszych meczach (szczególnie Roberta - za to Pedri fajnie w ostatnim meczu). A Belingam ładnie się przedstawił jak na razie
0
W tym sezonie real może byc mocny przez tego anglika. Chopak wydaje się być strzałem w dziesiątke dla niech. Jak myślicie ale tak poważnie ... odjadą nam (dla hejterów - to nie chodzi o te dwa ostatnie mecze ze wygrali ;)) czy znowu powalczymy i osiągniemy sukces?
0
@JarekS no tak wszystko przed nami. oby się sprawdził nasz były piłkarz w nowej roli.
0
@Aragorn33 Pisowcy za dużo nie muszą go mieszać z błotem (może i to robią nie wiem bo nie obserwuje) - w sumie sam się określił. To jest przynajmniej kaliber Kukiza
1
@michal26 Kołodziejczak jest teraz na celowniku bo sie sprzedał i to dość żałośnie ... teraz wszystko co chlapnie a umówmy się chlapie głupoty od lat będzie wygląldac przynajmniej x2 bardziej wkórwiająco niż byśmy to normalnie (bez tej żenady przejscia do Tuska) odbierali
0
@Barcasub jutro zbliży się bardziej zobaczysz XD
0
@JarekS Ja już tu czytałem chyba wcześniej że Deco jest zwolennikiem tego młokosa.