sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JarekS dzieciak wchodzi z ławy i robi robote jak ostatnio z Burdelasem ... tylko sędzia był na psychotropach a teraz lodówa dla picu
1
Mam nadzieję że Denzel jeszcze tak zaszachuje białych w klasyku Gavim żedo końca sezonu będą wyli prześcieradłowi dziennikarze jaki to on nikulturalny
2
@Transu96 to jest Madrycka gównoburza ;) nie lubią go tam za bardzo
1
@Witekk10 JKM przynajmniej jest szczery a temu się wyrwało raz na cała "kariere"
2
@Emhyr co za pierdolone kórwy
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@Mario999 to fakt. nawet jak byliśmy w osłabieniu to oni sie bronili
2
Sprzedajna korwa nie sedzia
0
@BulaKG Yamala szkoda operować na początku sezonu
1
doprowadzić aż któryś z tych rzeźników wyłapie czerwo i się wyrówna i wjebać Gaviego chłopak przynajmniej sie zabawi.
7
Wiadomo Suarez to menda która już po 30 minutach powinna zejść z czerwoną ale Raphinia to chyba głowe zostawił gdzieś w szatni bo zachował się jak kretyn (chociaż im się należało - szkoda tylko że Damianowi nie wykórwił tylko jakiemuś niewinnemu ;) )
1
ale wiecie. Nienawidze Realu strasznie ale on go skosił po oddaniu strzału wydaje mi się ze uj Gill słusznie nie dał karnego jednak.
1
Jak stawiacie - dzisiaj rzeźnicy z Bilbao golą białych ?
0
@Emhyr Fati musiałby nagle graćna poziomie Yamala z ostatniego meczu i to co mecz aby jego pensja była do przełknięcia. Wątpie w to jednak. Jak im się uda to go sprzedadzą - tak uważam.
6
@burza1982 rok temu prawie odszedł za darmo.
0
@bartoszplucinski Ja bardzo szanuje Roberto nawet z powodu że gościu może grać wszędzie i daje rade a to jest Barcelona. Niesamowity piłkarz.
0
Gościu w presezonie grał tak że nie czuło się braku Busiego .... oby to u niego trwało. Jak na razie bardzo pozytywne zaskoczenie.
1
Messi mial wrocic a wróci Ney .... ciekawie to się toczy
0
@Emhyr chłopak jakby troche ... nie wiedział jak to wyjaśnić jej ... że nie !!! :)
2
ale jaja jak go nie wezmą. Dembele powinien zmienić agenta.
0
@tristan87 hajs sie zgadza robić nie trzeba .....
3
eymar odchodził od nas za Kadencji Lucho ? Bo to troche wygląda jakby LE miał to w pamięci ;P
2
@creativeopinion no i co z tym zrobisz ? dzwoń na płokułatułe XD
8
Widzę zeszło się sporo detektywów ze śmietankowej.
1
@hayek ciii to chyba nie tak miało być ... ;)
12
@ForcaBarca3 raczej nie może mieć bo by się zajechał ale powinien w każdym meczu wchodzić w jakiejś 60 minucie i łapać doświadczenie. Zapewne przez te 30 minut będzie nam mecze wygrywał lub wyciągał to co spierniczy Raphinia przez 60 minut ;P
16
totki na takiego gównioka nie były przygotowane po prostu - no i muszą sie zawijać z Langletem teraz ;P
3
@HighestInTheRoom wyjdą jako zmiennicy jak już Getafe będzie myślało że nas ma ;)
1
Raphinia chiał jaki numer? 11 ? No chyba jednak mamy lepszego na tą pozycję a Rapha niech jeszcze potrenuje bo zamiast numeru to mu się ława należy kosztem gówniaka który go wciąga nosem, przeżuwa wypluwa i wciąga po raz drugi.
0
W razie remisu bedzie dogrywka i karne ?