2

@JarekS dzieciak wchodzi z ławy i robi robote jak ostatnio z Burdelasem ... tylko sędzia był na psychotropach a teraz lodówa dla picu

1

Mam nadzieję że Denzel jeszcze tak zaszachuje białych w klasyku Gavim żedo końca sezonu będą wyli prześcieradłowi dziennikarze jaki to on nikulturalny

2

@Transu96 to jest Madrycka gównoburza ;) nie lubią go tam za bardzo

1

@Witekk10 JKM przynajmniej jest szczery a temu się wyrwało raz na cała "kariere"

2

@Emhyr co za pierdolone kórwy

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@Mario999 to fakt. nawet jak byliśmy w osłabieniu to oni sie bronili

2

Sprzedajna korwa nie sedzia

0

@BulaKG Yamala szkoda operować na początku sezonu

1

doprowadzić aż któryś z tych rzeźników wyłapie czerwo i się wyrówna i wjebać Gaviego chłopak przynajmniej sie zabawi.

7

Wiadomo Suarez to menda która już po 30 minutach powinna zejść z czerwoną ale Raphinia to chyba głowe zostawił gdzieś w szatni bo zachował się jak kretyn (chociaż im się należało - szkoda tylko że Damianowi nie wykórwił tylko jakiemuś niewinnemu ;) )

1

ale wiecie. Nienawidze Realu strasznie ale on go skosił po oddaniu strzału wydaje mi się ze uj Gill słusznie nie dał karnego jednak.

1

Jak stawiacie - dzisiaj rzeźnicy z Bilbao golą białych ?

0

@Emhyr Fati musiałby nagle graćna poziomie Yamala z ostatniego meczu i to co mecz aby jego pensja była do przełknięcia. Wątpie w to jednak. Jak im się uda to go sprzedadzą - tak uważam.

6

@burza1982 rok temu prawie odszedł za darmo.

0

@bartoszplucinski Ja bardzo szanuje Roberto nawet z powodu że gościu może grać wszędzie i daje rade a to jest Barcelona. Niesamowity piłkarz.

0

Gościu w presezonie grał tak że nie czuło się braku Busiego .... oby to u niego trwało. Jak na razie bardzo pozytywne zaskoczenie.

1

Messi mial wrocic a wróci Ney .... ciekawie to się toczy

0

@Emhyr chłopak jakby troche ... nie wiedział jak to wyjaśnić jej ... że nie !!! :)

2

ale jaja jak go nie wezmą. Dembele powinien zmienić agenta.

0

@tristan87 hajs sie zgadza robić nie trzeba .....

3

eymar odchodził od nas za Kadencji Lucho ? Bo to troche wygląda jakby LE miał to w pamięci ;P

2

@creativeopinion no i co z tym zrobisz ? dzwoń na płokułatułe XD

8

Widzę zeszło się sporo detektywów ze śmietankowej.

1

@hayek ciii to chyba nie tak miało być ... ;)

12

@ForcaBarca3 raczej nie może mieć bo by się zajechał ale powinien w każdym meczu wchodzić w jakiejś 60 minucie i łapać doświadczenie. Zapewne przez te 30 minut będzie nam mecze wygrywał lub wyciągał to co spierniczy Raphinia przez 60 minut ;P

16

totki na takiego gównioka nie były przygotowane po prostu - no i muszą sie zawijać z Langletem teraz ;P

3

@HighestInTheRoom wyjdą jako zmiennicy jak już Getafe będzie myślało że nas ma ;)

1

Raphinia chiał jaki numer? 11 ? No chyba jednak mamy lepszego na tą pozycję a Rapha niech jeszcze potrenuje bo zamiast numeru to mu się ława należy kosztem gówniaka który go wciąga nosem, przeżuwa wypluwa i wciąga po raz drugi.

0

W razie remisu bedzie dogrywka i karne ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?