0

Liam Hemsworth będzie nowym wiedzminem od 4 sezonu.

AI wygenerowła kilka zdjęc i filmik jak będzie wyglądać. Co sądzicie ?
Dla mnie spoko chyba bardziej podobny do tego z gry

https://dziennikpolski24.pl/liam-hemswoth-jako-wiedzmin-tak-bedzie-wygladal-wedlug-si-bedzie-bardzo-zle-a-moze-nie-bedzie-tragedii-sprawdz-i-zdecyduj-sam/ga/c12-17054305/zd/69324405

5

Ferran chyba za dobry na LM jest ;)

45

Nie wspomniał przy okazji że trzeba ograniczyć użycie systemu VAR ? ;)

1

@Barca1922 oni potrafią ligi mistrzów wygrywać na farcie więc nie liczyłbym...

1

@FutbolFan Faktycznie szaleństwo w oczach jak u włocha ;)

11

Nie wiem czemu ale zwróciłem ostatnio uwagę na Gaviego jak on się cieszy z bramek. Leci do każdego i napiernicza kuksańce takie bardzo pozytywne i dające energie ostatnio do Felixa a przeciez Joao jest tu nowy - Gavi zupełnie nie ma hamulców. Złąpał go załeb i miałem wrażenie że wytarga aż do granic. Do Lewandowskiego jak wyjechał jak ten wywalczył karnego to media mysłały ze ma pretensje i jest jakaś drama. Strasznie pozytywna męska energia. Aż takiej w Barcelonie jeszcze nie widziałem a oglądam od kiludziesięciu lat. Można porównywać charakter do Puyola ale to jednak nie to samo - tutaj więcej pozytywnej bardzo męskiej agresji jest, Serducho tej drużyny bez dwóch zdań.

1

@FutbolFan Jeśli nawet Stano się pochylił nad Mentzenem i tą sytuacją (nie sądze ze jest jego fanem) to kurde daje do myślenia

2

@Firestone no jest różnica kurde .... nieźle

4

To jak? Real dzisiaj w pape i weekend kompletny ;)

0

@Braniś Toure no ja jednak widziałem troche inne podejście ale ok.

0

@Hiroshima dziwisz się?

1

@Cochise dokładnie ... coś pięknego

2

A wiecie co jest najlepsze ??? ... Już za 3 dni gramy w LM w sumie ze słabą drużyną i jesteśmy nieźle napędzeni ;) miłych snów culess ;)

0

W sumie początek nie przekonywał ale finalnie należało mu sie ;)

0

Jakże chłopak odmiennie podszedł do swoich problemów niźli Ansu. Trza docenić i zapamiętać na przyszłość. Obaj mieli te same braki w kondycji iu formie. Ansu miał wyjebane Ferran zapierniczał do bólu.

1

Za szybko to wrzucacie oceny będą na emocjach zawyżone ... ale im się należy w sumie ;P

23

no i rekin .... zaj...ał jak Messi z wolnego i przerwał ujową passe bez tych jakże ważnych strzałów. Wszystko dziśsię odczarowało ;)

6

Mnie najbardziej cieszy to jak weszli w ten mecz (i miejmy nadzieje w tą drużynę) nowi portugalczycy

0

@AbelKabel Ferran - przecież w tej formie Lewandowski pierniczy wszystko co przez niego przechodzi. Ferran nie może zagrać gorzej - nie da się.

17

Lewandowski nietykalny kurde ale to jest słabe. Chciałbym aby Cancelo i Felix pokazali sięz dobrej strony.

1

@don'T.R.I.P.e Ale co to za odwracanie kota ogonem. Tu chodzi o fakt że czarni czują się pokrzywdzeni w stanach, ten cały ruch "black lives matter" - rozpieprzanie miast bo niby są niesprawiedliwie traktowani przez białych i taki film w kontrze - ja rozumiem doskonale zamysł wrzutki. Nie rozumiem natomiast ataków że ktoś musi być rasistą bo to wrzuca lub (na początku) "skąd wiesz że to czarni". No już bez przesady z tą miłoscią do uciśnionych czekoladek. Przejechać z premedytacją biasłego szefa policji samochodem przez czarnego obywatela - spoko. Biały policjant przydusza rozjuszonego czarnego bandziora i powoduje jego śmierc - oż kurde co za bestia !!!!

1

ja pamiętam dla przykładu jedno nazwisko które mi sie znim kojarzy ... Gareth Bale ... gościu przestań pieprzyć jak pokonać Barce miałeś swoje okazje jak bronić jej barw - zostałeś memem. Czasami morda w kubeł jest jak najbardziej po prostu wskazana

1

@Ptasior chyba tak ;)

1

@Barcasub podobnie myślę

0

Co LR myśli o tej akcji ze zborzem z UKR ? myślicie - rząd powinien na siłe trwać przy decyzji i nie dopuszczać czy się ugiąć ? Postarajcie się odrzucić nienawiść partyjną i odpowiedzcie jak czujecie jak było by dla Polski najlepiej ?

1

obawiam się że chłopak się już nie odbudiuje, ale chiałbym bardzo sie mylić.

1

@Joe_Barbaro ...a to to na pewno XD

2

@DragonxNF To gest zluzowania pośladów po ostrym stresie. Jedni klaszczą inni płaczą ;) Dla mnie troche przegina z własnymi lękami należy walczyć a nie je okazywać światu. Niby taki "podziękowanie" ale dla pilota to podobna sprawa jak dla kierowcy. Rozumiem że jakaś walka ostra z turbulencjami albo silnik się palił ale po normalym locie to lipa jednak.

0

@Kuba_1 A pamiętam Jak Jao Felix fikał do Leo jak graliśmy z Atletico XD

0

@kazbychu tjaaa to na pewno jest film pro polski i wszyscy gadają głupoty. A npewno już przedstawia polską straż graniczną w pięknym świetle. Nie trzeba nawet oglądać bo nikt o te podstawy się nie kłuci jakbyś nie zauważył ... dyskusja jest tak jakby o inną płaszczyznę obraz który przedstawiłą jest jasny dla wszystkich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?