sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bartula Messi, Maradona, Ronaldo (jeden i drugi) Ronaldhinio, zchęcią bym rozszerzył do 10 a nawet 20 ;)
3
@Ems81 delikatnie mówiąc
2
@Serducho Ty no nie .... Ferran wchodzi i ładuje bo napierniczał forme (na wakacjach !!!) i walczy o skład. reszta ma wakacje jeszcze? to jest Barcelona ! Ja mam szczunek dla gości którzy chcą tu grać i mieć pierwsze skrzypce. Reszta jak jest na wakacjach jeszcze to niech nie wraca
0
Gundo faktycznie ma to coś co mogło by dać nam przestrzenie w ataku (podaniami) ale koleś jest mega obsrany i zagra taką piłe raz na 90 minut - na szczęscie Pedri wykorzystał.
0
Ja bzm w najgorszych da Roberta ... po ray kolejny - niestety :(
3
no niby dobrze gadają oprócz tego: "Graliśmy dobrze"
0
@Bartula no wiem jaja se robie ;)
0
@DragonxNF A według mnie uwidoczniona jest jednak bardzo strata Busqetsa pomimo że Oriol ma swoje atuty to jednak Sergio był lepszy. W środku pola taraz mamy IQ poniżej poziomu morza. nadziej na poprawe daje tylko Gundo ...
0
@Bartula no wygrali przecie
2
Lewandowski nie ma teraz prawa wychodzić w pierweszym składzie. Gościu nie ma formy nie czuje piły wszystko co rokuje i przechodzi przez niego to strata. On powinien zostać przyspawany do ławy aż ogarnie temat. Uwielbiam go bo jest mega snajperem do tego to Polak ale rozumu mi nie odebrało przez powyższe fakty.
3
@Michal03 On powinien w następnym wejść za Lewego od pierwszej minuty
9
FDJ dobry mecz ale moim zdaniem MVP to Pedri na 100%. Przełamał tą stagnacje do tego aktywny i agresywny od samego początku.
0
Lewandowski u nas robi za gwiazdę po prostu bo kaleczy strasznie i boją się go dotknac
0
@MILOSZ_F22 mnie cieszy
3
Fajnie ze Pedri. Należało mu się w tym meczu i czułem że jeśli ktoś strzeli to właśnie on.
1
@Rewolucja123 Pedri z prawej to może być wybawienie dla osamotnionego na ten moment Jamala
1
Słabo to wygląda - nie ma ofensywnej gry Jamal osamotniony Kounde sie nie podłacza Pedri operuje z drugiej strony a Lewandowski to kloc - jesli w planie było podcięcie skrzydeł młodemu to realizują go w 100% to już powinni za Lewego wejsc Fati lub Torres jestem pewien że byłby większy ogień
2
@hayek jeśli Tto Xavi to chyba jeszcze gorsz wiadomosc
4
Lewemu przyszło do głowy że jest kimś więcej niż gościem od wykańczania no i mamy kozwa pokaz pokracznych strat od kilkunastu meczow
0
@D10SLEO tak swój droga ten Yamal naprawdę zachwyca spokojem wizja i jakością ogolnie
0
@MaziFCB kwestia godzin ....
1
@Bartula ... a gole to nie wkład ?
0
@FCB24 lepsza wygrana niż wszystko inne ... ma cieszyć bo musi ;)
0
@Messibestplayerintheworld Jak Lamine będzie od pierwszej to będzie dobrze ;) Barca potrzebuje bohatera jak tlenu ;)
0
Jutro Denzel puszcza Yamala od pierwszej i gówniarz robi to samo co dziś Belingham dla Realu - od razu nam się japa ucieszy ;)
0
@Objectivo moim zdaniem bardziej spalony chyba ze te nowe przepisy już weszły
0
@koziar ok ale to jest ten nowy spalony który jest teraz dozwolony ?
1
@pioz123 Ale to była piękna paka. Messi wchodził w swój prime do tego genialny Henry no i ten środek pola - miazga.
0
@Borneo omg chłopie. tego nie da się czytać. Kołodziejczak na pewno na tym dobrze wyjdzie ale wątpie że głosy rolników dostanie po tym przejściu ;)
1
Kołodziejczak moim zdanie nie jest dla Tuska żadnym bonusem. On tak nasrał na Unie i samego Donalda że to będzie wypływać co jakiś czas a sam kaczor nie odpusci by gówno zastygło. A sami jego wyborcy (dzięki niemu właśnie bo nieźle napędził "swój świat") nigdy nie przejdą na strone partii Tuska. Niesamowite jest to że to zrobił w sumie.