12

@ForcaBarca3 raczej nie może mieć bo by się zajechał ale powinien w każdym meczu wchodzić w jakiejś 60 minucie i łapać doświadczenie. Zapewne przez te 30 minut będzie nam mecze wygrywał lub wyciągał to co spierniczy Raphinia przez 60 minut ;P

16

totki na takiego gównioka nie były przygotowane po prostu - no i muszą sie zawijać z Langletem teraz ;P

3

@HighestInTheRoom wyjdą jako zmiennicy jak już Getafe będzie myślało że nas ma ;)

1

Raphinia chiał jaki numer? 11 ? No chyba jednak mamy lepszego na tą pozycję a Rapha niech jeszcze potrenuje bo zamiast numeru to mu się ława należy kosztem gówniaka który go wciąga nosem, przeżuwa wypluwa i wciąga po raz drugi.

0

W razie remisu bedzie dogrywka i karne ?

3

Opier...lą nas i jeszcze zostawią z Langletem

0

... "gdy tłum kibiców pod jego domem wzywał go do odejścia z PSG" czyli pewnie było "wyp....aj" ;)

1



XD Xavi juz raz mu to tłumaczył ;)

0

@Kengo jebany złodziej

0

@Joe_Pesci do Marka nie fikaj jest najlepszy i nie ma zastępstwa

2

Tak to jest jak chciwy sk...yn dorwie zdolengo debila.

0

@MrCental aha ok. wystarczy wejść w historie twoich wypowiedzi aby dowiedzieć się że "nie siedzisz codziennie na tym serwisie" XD. No chłopie - to co robią codzienne wpisy aktywny biznesmenie który ma co w życiu robić XD. Jak już udajesz że przychodzisz tu od czasu do czasu to posprawdzaj czy aby nie widać w historii że pier....sz farmazony bo siedzisz tu non-stop XD

0

Jeśli dostanie szanse to liczby będzie miał lepsze nie Ferran

0

@Barcabarca3562157 ojj już przestan wymyślać głupoty co ja komu życze białasku. Bardziej mnie cieszy wtopa Relu. Ale fakt że Guler was w...bez mydła też cieszy ;) Nie dopowiadaj sobie innych historii ;)

2

@LatajacyHolender ... naszego JarkaS?. No koleś sobie tu pisze i tyle - bez przesady.

8

nie powiem ... przyjemnie się to czyta ;) z jednej strony fajnie z drugiej ... zajebiscie XD

2

@SenseiFCB ... oni wiedzieli ;)

0

jeden pierdoli Fabrizio Romano: Al-Ahli właśnie złożyło oficjalną ofertę za Francka Kessiégo! Propozycja dotarła do biura Barcelony - 15 milionów euro.

drugi pierdoli: Ferran Martínez: Al-Ahli zapłaci za Kessiego 11-12 milionów euro

czekamy na trzeciego i czwartego i można sprzedawać ... czy tam oddawać w sumie chyba to drugie

1

Może po prostu wkórwił zółwia i musi odejść.

2

@m81 za70-80 baniek to można by jeszcze dziękować.

2

@ACRAB95 .... na wypożyczenie z opłatą pensji przez nas XD. Dlaczego te liczby nigdy nie rosną w górę kóźwa ....

1

@tkankowski za 25 baniek ? no chyba jednak nie ;)

0

No to ładnie Lucho - oby nie wyszło że poszedłeś tam tylko po to aby wyciągnąć od nas Osmana :/

1

@FCB_dimiC ciekawi mnie skąd ma taką latke

0

@MesQueUnClub_87 pisał o wyjątkach ;)

4

@tomek1656 dla normalnego gracza to już chyba lepsza ława w Barcelonie niż Araby

0

Hej co takiego odwalal Cancelo w szatni że piszecie ze jest problematyczny pod tym względem?

0

Bernardo dalej czeka na Barce jak mu Xavi obiecał ??

0

"Kounde może oddychać spokojnie" może być tak że ogarnie ławe kosztem Christensena więc no nie wiem czy to takie dla niego fajne.

0

@AlexDark00 ale że badania nie wykryły .... Jakiś rezonansów stawów im tam nie robią ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?