sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@ForcaBarca3 raczej nie może mieć bo by się zajechał ale powinien w każdym meczu wchodzić w jakiejś 60 minucie i łapać doświadczenie. Zapewne przez te 30 minut będzie nam mecze wygrywał lub wyciągał to co spierniczy Raphinia przez 60 minut ;P
16
totki na takiego gównioka nie były przygotowane po prostu - no i muszą sie zawijać z Langletem teraz ;P
3
@HighestInTheRoom wyjdą jako zmiennicy jak już Getafe będzie myślało że nas ma ;)
1
Raphinia chiał jaki numer? 11 ? No chyba jednak mamy lepszego na tą pozycję a Rapha niech jeszcze potrenuje bo zamiast numeru to mu się ława należy kosztem gówniaka który go wciąga nosem, przeżuwa wypluwa i wciąga po raz drugi.
0
W razie remisu bedzie dogrywka i karne ?
3
Opier...lą nas i jeszcze zostawią z Langletem
0
... "gdy tłum kibiców pod jego domem wzywał go do odejścia z PSG" czyli pewnie było "wyp....aj" ;)
1
XD Xavi juz raz mu to tłumaczył ;)
0
@Kengo jebany złodziej
0
@Joe_Pesci do Marka nie fikaj jest najlepszy i nie ma zastępstwa
2
Tak to jest jak chciwy sk...yn dorwie zdolengo debila.
0
@MrCental aha ok. wystarczy wejść w historie twoich wypowiedzi aby dowiedzieć się że "nie siedzisz codziennie na tym serwisie" XD. No chłopie - to co robią codzienne wpisy aktywny biznesmenie który ma co w życiu robić XD. Jak już udajesz że przychodzisz tu od czasu do czasu to posprawdzaj czy aby nie widać w historii że pier....sz farmazony bo siedzisz tu non-stop XD
0
Jeśli dostanie szanse to liczby będzie miał lepsze nie Ferran
0
@Barcabarca3562157 ojj już przestan wymyślać głupoty co ja komu życze białasku. Bardziej mnie cieszy wtopa Relu. Ale fakt że Guler was w...bez mydła też cieszy ;) Nie dopowiadaj sobie innych historii ;)
2
@LatajacyHolender ... naszego JarkaS?. No koleś sobie tu pisze i tyle - bez przesady.
8
nie powiem ... przyjemnie się to czyta ;) z jednej strony fajnie z drugiej ... zajebiscie XD
2
@SenseiFCB ... oni wiedzieli ;)
0
jeden pierdoli Fabrizio Romano: Al-Ahli właśnie złożyło oficjalną ofertę za Francka Kessiégo! Propozycja dotarła do biura Barcelony - 15 milionów euro.
drugi pierdoli: Ferran Martínez: Al-Ahli zapłaci za Kessiego 11-12 milionów euro
czekamy na trzeciego i czwartego i można sprzedawać ... czy tam oddawać w sumie chyba to drugie
1
Może po prostu wkórwił zółwia i musi odejść.
2
@m81 za70-80 baniek to można by jeszcze dziękować.
2
@ACRAB95 .... na wypożyczenie z opłatą pensji przez nas XD. Dlaczego te liczby nigdy nie rosną w górę kóźwa ....
1
@tkankowski za 25 baniek ? no chyba jednak nie ;)
0
No to ładnie Lucho - oby nie wyszło że poszedłeś tam tylko po to aby wyciągnąć od nas Osmana :/
1
@FCB_dimiC ciekawi mnie skąd ma taką latke
0
@MesQueUnClub_87 pisał o wyjątkach ;)
4
@tomek1656 dla normalnego gracza to już chyba lepsza ława w Barcelonie niż Araby
0
Hej co takiego odwalal Cancelo w szatni że piszecie ze jest problematyczny pod tym względem?
0
Bernardo dalej czeka na Barce jak mu Xavi obiecał ??
0
"Kounde może oddychać spokojnie" może być tak że ogarnie ławe kosztem Christensena więc no nie wiem czy to takie dla niego fajne.
0
@AlexDark00 ale że badania nie wykryły .... Jakiś rezonansów stawów im tam nie robią ?