sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
@blaugrana16 no taki tekst nie powinien się pojawić to fakt. Lepiej już zawrzeć jadaczke niż szukać TAKIEGO usprawiedliwienia.
3
Xavi zdziwiony że rywal zagrał na pełnej ? słabe bo sami powinni się starać tak zagrać. Byc może to nie liga mistrzów ale jak juz tam trafimy to takie rozkminy nie pomogą.
3
Sinead O,connor prawdopodobnie odebrałą sobie zycie z powodu samobójstwa jednego z jej synów. Jedne z jej publicznych wpisów z ostatnich lat:
"Był miłością mojego życia, lampą mojej duszy. Byliśmy jedną duszą w dwóch połówkach. Był jedyną osobą, która kiedykolwiek kochała mnie bezwarunkowo (...)"
Spokój jej duszy ale ... co muszą czuć pozostałe jej dzieciaki bo w sumie miała 4 potomstwa ? Troche brak wyobraźni nawet jeśli nie umiała ich tak samo mocno kochać. Nie mówiąc już ze ich po prostu rozmyślnie zostawiła jeśli fatkycznie targneła się na swoje życie
Czytając te historie byłem przekonany że chłopak który się zabił byl jej jedynakiem - według mnie to że miala jeszcze tójke dzieciaków diametralnie zmienia mi ocene jej zachowania. Miała dla kogo życ.
6
Messi w tej Łamerykańskiej lidze wygląda jak w Barcelonie mając 20 lat ;)
0
@Deviler Nawałka ich ogarnał więc sa trenerzy którzy potrafią ... nie ma co zwalać na repre że nieogary. Santos przyzwyczajony do gwiazdeczek i łatwego stołka .. no niestety nie w Polsce ;)
0
@robertocarlos76 to jakaś przekłamana lista - FDJ ma 2 razy więcej niż polak i to leciutko ... może Holender rozłożył w ratach i stąd to zestawienie. Ogólnie to sie nie zgadza z tym co ja ostatnio oglądałem Ferran też był w topie około 10 baniek miał na rok - co tam robi Braitwait i Pique ? Jeszcze Umtiti - to chyba ostornieaktualna lista.
6
Ansu jest chyba na 5 czy 4 pozycji względem wysokości gaży (12 czy 13 baniek). to jest dramat. Ferran też jest zaraz po nim (bodajże zgarnia 10 baniek), Langlet też wysoko (12 baniek) ale przynajmniej chce odejść. Dwóch pierwszych panów jest ostro przepłaconych (Langlet zresztą też) i gdyby ich udało sie sprzedać to by był najlepszy z możliwych ruchów. Ogólnie niesamowicie wysoką gaże ma FDJ chyba 34 czy 37 baniek ale on przynajmniej jest bardzo potrzebny (chociaż kasa jaką mu dali to kryminał). Pomimo wszystko FDJ gdyby była okazja też powinni sprzedać a za niego kupić Silve i postarać się podpisaćza powiedzmy 15 baniek - i tak miałby najwięcej w druzynie co mówi wiele o kasie dla Holendra. ;)
1
@panczo myśle ze nawet po tym jak mu napisałeś jeszcze tego nie wie ;)
0
@Mezocyklon87 no tak w sumie jakbyśmy im dali taką możliwość to sami by się idioci wyeliminowali XD
2
Kac morderca nie ma serca.
0
@MrCental szury też mówiły że niezaszczepieni są groźni bo nie ma w tym przypadku zbiorowej odporności i trzeba szczepić wszystkich na siłe robić paszporty i segregować bo wszyscy polegna i jak ? Coś nie pykło ? kolego włacz czasami szare komórki zanim usilnie postarasz się błysnać. Ostatnio zdsaje się ty w gorących chciałeś dyskutować o polityce "merytorycznie" - dwie odpowiedzi i już cie nie było.
0
@HypeR to było stwierdzenie nie pytanie. ;) Przecież sam sobie odpowiedziałem w tym zdaniu :) jeśli juz sie doszukujesz na siłe to "pytanie" było tylko dla podkreślenia MOJEGO zdania na powyższy temat. No same miodki - pewnie matury na szóstki i starają sie błyszczeć brokatem na forach randomowych XD.
1
eeee. jasne XD
https://www.bing.com/videos/riverview/relatedvideo?&q=mem+faul+busquests+&&mid=4CD314F7D9C8FFF01AB14CD314F7D9C8FFF01AB1&&FORM=VRDGAR
0
@aldewir brakuje ci literki "w" co ? Musisz już to zaakceptować nie będę zmieniał panie miodek musisz z tym żyć pozdro ;P
1
@ObiwanKenobi Wyluzuj - to są niewolnicy "nauki" z telewizji. Jak im sprzedadzą szczepionkę na bycie mądrym to pierwsi polecą nie łąpiąc przy tym że właśnie udowadniają swoją głupotę ;) - można to przełożyć spokojnie na covid i ich machanie szabelką w tym temacie - w sumie są niebezpieczni dla ogółu jeśli się ich słucha XD
7
Sergi Roberto ...a kiedy on będzie tym kapitanem ? Gra co 4-5 mecz XD
0
@Comentateiro I jest obrońca głupoty z szbelką z napisaem "... według naukowców" z którego 90% RL ma beke. XD
0
@ObiwanKenobi Każdy zamieszany konował w odmowe wykonania operacji ratującej życie temu człowiekowi powinien z miejsc utracić prawo do wykonywania zawodu i trafić do więzienia, tak powinien wyglądać normalny świat bo to co zrobili jest nienormalne i nosi znamiona sadyzmu a podobno ten zwód to powołanie k....wa.
0
@Aragorn33 ok. widze wiesz wiesz dużo i znasz notatki ze sprawy XD .. zazwyczaj to i tak wypłynie jak i wypłyneło ze to niby "piekło kobiet" a laska była nieskazitelną kobietą polką - a tu sie okazało ze nie do końca. spokojnie ... ja się nie grzeje i poczekam co sie stanie ale widze że tobie sie ostro zapaliło czerwone światyełko ... poczekamy zobaczymy ;)
0
@Tasde czekaj a nie jest tak że nieznajomość prawa ni chroni od kar za to ? nielagalna sprzedarz ale legalny zakup ? co ty pitolisz za przeproszniem? XD ?
0
@Tasde "Na jakiej podstawie kontynuowali działania w stosunku do niej, gdy była już w szpitalu."
było w poprzednich goracych laska przyznała sie do zakupu nielegalnieśrodków na poronienie przez internet - policja miała prawo przeszukać jej telefon (przynajmniej jesli chodzi o ten temat) by wyłapać handlarza tych środków - tochyba oczywiste ? Bo krzyki latają jakim prawem skonfiskowali jej telefon
0
@korn234 prawir każde źródło jest stronnicze. i PIsowskie i Po-wskie.
1
@korn234 dowiemy się niedługo jak było bo powielasz jak na razie fejki tvnu z tymi majtkami i przeszukaniami ;) Akurat to nie było jeszcze wyjaśnione ale inne kłamstwa w tej sprawie padły bardzo nisko więc można się spodziewać ciekawych prawd w tej historii ;) Rozumiem że jest awers do Policji - rozumiem - sam nie przepadam ale zaciągnij jeszcze ręczny na tydzien ;)
2
@korn234 legalne jest ich użycie za zgodą lekarza (co tu nie miało miejsca) w odpowiednim czasie od zapłodnienia ... spokojnie pewnie się dowiemy jak było ... problemem będzie źródło skąd się dowiemy i nie pije teraz broń boże tylko do TVN'u ;)
1
@korn234 a czy ty nie mylisz pojeć? Środek poronny a antykoncepcja to chyba nie to samo co gościu ? Antykoncepcja to jest też zwykła guma i można ją też w żabce nabyć bez recepty - nie trzeba apteki. Więc jeśli karzesz komuś czytać i się dokształcać to zadbaj najpierw aby z dobrej pozycji takie słowa pruć.
7
@michal26 oni już wiedzą przecież TVN oglądali ... a tak się przywalają do TVP że propaganda ;) .... najeżdzać na jedną stację i tak dawać sie robić w wała drugiej brak słów XD. Swoją drogą niezłe działa zaczynają przed wyborami wyciągać obie strony ;)
0
@JarekS Może na ten moment ważne jest po prostu że dosyć popularne nazwisko daje wywiady na lewo i prawo że chce do Barcy ;) ... i każdy od nas gra w tą grę bo - czemu nie i jeszcze tam podtrzyują atmosfere że dadzą radę ;).
0
@ini_barca jasne jasne snuje teorie. Moze i tak.
0
@brzucho dawaj na priv jestem ze stolicy ;) dzieki
0
@budel17 tak rodzą się konflikty wewnątrz kraju ludzie to widzą i oprócz rządu zaczynają nienawidziec Ukraińców.