sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@slayer myślę że dobrze mu sypneli z sakiewki
14
jprd nie trawie tego psg a Lucho uwielbiam.
0
Z tym gościem to zajawka jakby to był mbappe jakiś. no name jak na razie o robią kurde jakieś mega cyrki
0
Postawić twardo na chłopaka a jak po 2 miesiącach będzie źle to się go wtedy naławe posadzi.
2
@AFA90 ze wsi jesteś czy jak ? nie macie tam autosanu ???
2
@Deviler akurat kokainą też z natury się wywodzi ;)
2
@SenseiFCB jakbyś jarał sporo to nie musiałbyś doklejać do tego takich opowieści. Można z jaraniem funkcjonować i się nie ubarwiać na forum przed randomami
0
@Artysta9 ale z tym nie do mnie tak do mnie nie ... ;) Są i tacy którzy dalej w to brną. Wiesz jak jest trudno się wycofać jak już sie zrobiło z siebie takiego durnia.
22
Zuckenberg przyznł że ceznurowł prawde o Covidzie na zlecenie establishmentu a jakie tu wojny latały że głupote trzeba cenzurować. Wszyscy co śmiali się sprzeciwiać to wrogowie nauki XD ha ha ha Wychodzi na jaw kto tu jest prowadzony za rączke jak baranek na rzeź i potulnie wierzy w każde kłamstwa nawet nie próbując urzyć zdrowego rozsądku. W niemczech też zaczynają się procesy osób któe chorowały po szczepieniach. Mam nadzieje ze ten syf sie wyleje i ludzkość przynajmniej czegoś sie nauczy. Tak swoją drogą jeśli to prawda to cenzura Trumpa też na pewno poszłą z góry. Rozgrywają po swojemu jak ruskie zamykając przeciwnikom usta. Prawda jest tylko mojsza a reszcie trzeba zamknąć usta XD. Gdyby to tylko o prawde chodziło le szło o przymusy i łamanie praw człowieka.
https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/450222/zuckerberg-o-covid-cenzurowane-tresci-okazaly-sie-prawda.html
1
Borusia to klub fenomen - ile crackow wypuśćiła na rynek (zarabiając na nich kokosy) a nigdy nie przeskoczyła progu by byc w topce.
0
@Artysta9 też tak mi się wydaje Balde z przodu to miazga jest zjada Torresy Raphinie i Fatich. problem że Alba też lubil się zapuszczać do przodu
0
a Messi miał być XD
1
@HighestInTheRoom ciekawe zachowanie moderacji już nie pierwszy raz parasol ochronny nad niektórymi typami trzymają. Kiedyś za takie teksty był banik u wszystkich jak leciało dzisiaj nawet mogą wisieć. (ale oczywiście nie u wszystkich ;) )
1
@Sensible gościu klnie w co drugim poście ale widać można - może regulamin się zmienił.
0
No to powodzenia w walce o wysokie pozycje LL ;)
54
Muszę się pochwalić bo duma mnie rozpiera ... mój syn od 6 lat trenuje piłe i własnie dostał powołanie na konsultacje szkoleniowe w woj. Mazowieckim MZPN. 11 lat :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KrychaFCB jednym słowem Harry nadaje siędo Realu ;)
1
@Stagiryta Każdy Ronaldo jest lepsyz od Cristaiano Ronaldo ... dla wyjaśnienia ;)
1
@LatajacyHolender Na pewno lepsi od Gundogana który juz prawie ma u nas szafke
0
Komentarz usunięty
0
@Objectivo to fakt.
8
Yaya Toure zdjął klątwe po prostu a nie tam dyrdymały jakies ;)
0
@Objectivo Kibic Realu to wie ;)
0
ale nudny ten finał .... Maaaaaasakra
2
A;bo Laporta jest jakimś geniuszem i coś kompinuje ale właśnie wkórwił mnie do końca mojej wytrzymałości psychicznej
2
@PatrychoO dobra już nie che mi się słuchać tych bredni osób z klapkami na oczach. Dla jasności "najlepszy piłkarz wszech czasów" szczerze tak uważam i już śpij spokojnie ;)
2
@Firestone pozostaje pytanie po kiego okłamywał nas (czyli najwększych jego kibiców bo to w Barcelonie ich ma !!!! ) w żywe oczy ... pewnie hajsy ale to tylko jeszcze bardziej słabe. Zostawmy już to bo ujowe to wszystko sie robi. I jeszcze ten wywiad na koncu któy w świetle tych informacji był pełen kłamstw.
2
@KamQiX myslisz ze ojciec Messiego tego nie podkręcał wiedząć gdzie syn idzie? Ten wywiad Messiego na sam koniec to też niezłe banialuki dla mas. Media po prostu napierdzielały co miały pod ręką bo kliki się zgadzały ale nie media są tu ujowe moim zdaniem tylko fakt ze to było juz ustalone a nas ci goscie na żywca karmili kłamstwem. Tak to właśnie Messi kocha Barcelone i jej kibiców ;)
2
Powinni tam pocisnąć czy aby prywata nie poszła sroga za wdrozenie tego całego CVC. Może w końcu by go dojechali