sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@daniel32778 dokładnie to samo myślę. Ztakim partnerem jak Perez który tylko czeka aby nas zniszczyc nie można iść na wojne z taką organizacją
2
@matt121 ... i dlatego zaprzestali śledztwa spoko czytałem ze zrozumieniem ale chyba ty kropek nie kleisz. Jesli Real jest kryty na tym poziomie to znaczy że ma zielona karte na przekręty które widzieliśmy od lat i z chęcia bym przeniósł śledztwo poza Hiszpanię
1
@Qba2312 Najman musiał ich wczesniej "wyjaśniac" bo to juz jest podsumowanie ;P Akurat zgadzam się z znim w tej wypowiedzi w 100%
2
Lewicowe organizacjie ładnie podbijają staty Konfy (przynajmniej w Polsce) trzeba przyznać że oni do polityki pasują jak pięśc do nosa i sami sie podkopują. Sporo ludzi zawraca uwgę na konfe przez mega głupoty lewickich organizacji co tylko podbbija Mentzenowi notowania XD. Coś czuje że ładny wynik wykręci dzięki "nigdy więcej" XD
7
Teraz proponuje skierowanie sprawy do sądu i od razu donos do UEFA co by też to sprawdzili XD
12
"że Real Madryt również był w to zamieszany, najwyraźniej ktoś nie był zainteresowany kontynuowaniem śledztwa." oby to gówno wypłyneło na szerokie wody w szczególności fakt dlaczego nie byli zainteresowani kontynuowaniem śledztwa
0
@hayek Wykorzystują Marciniaka do rozgrywek politycznych (nie Konfa i Mentzen) tylko ich przeciwnicy - obrzydliwe to jest że wysmarowali takie gówno ze skargą.
0
@martin43 Co za bzdury - Francja najchętniej oddała by cały blok wschodni za wygodny układ z Rosją stąd taka narracja. Macron wije się jak wąż bo z jednej strony lewak i wiadomo wojna wywołana przez Putina z drugiej strony kasa. Obrzydliwa postać. Kolega na górze już wymienił kilka firm francuskich które zasłyneły w ostatnim czasie.
0
@oZinho niczyja tak jest i tyle. Kazdy ma swoje atuty i i minusy
0
@Arczi87 Moim zdaniem całkiem dobry mental ma Araujo a na pewno lepszy od Messiego.
2
@Arczi87 wszystko się zgadza sle ten wpływ mentalny .... ;) no jednak nie. Z Messim jest tak że jak on nie umie przełamać meczu to reszta siada na dupach i się poddaje. Ileż razy to przerabialiśmy?
9
@Messiah10 też mi się z tego chce śmiać. Arabusy jeszcze by się licytowały jakby wyraził jednak chęć przejścia do nich
2
@Kamiloos liga Negreiry XD
0
Ale u białych płacz o tą Seville XD
0
Ja myślęże Mats nie da trenerowy opcji na taką okazje. Byle by mu Erica nie dał przed nos :(
2
@th@les "którzy przez jakiś okres prezentowali poziom pozwalający im na występy w podstawowej 11" ja tego okresu nie odnotowałem ... serio i nie jest to moja jakaś złocilwość. Chłopaki byli bardziej ciągnieci za uszy na zasadzie że powinni być dobrzy niż faktycznie tak było. Typowe pompowanie balonika. A wina moim zdaniem ściąganiu na siłe hiszpanów.
2
@a1a no trochę to pokazuje że jest niespełna rozumu wlazła tam pomimo że sie go bala i czuła o co idzie gra. To nawet są przesłanki które działają na korzyśc Daniego oczywiście potępiam jego czyn
1
Z jej opowieści wynika z jest podatna na hipnoze a Alves to nie lada Copperfield. Bała się ale wystarczyło skinienie reka . No no. Tak czy siak Alves to kawał szmaty się okazał.
2
@against_modern_football Temat z wojną i zmiana kursu w sprawie covidu (a w zasadzie schowanie go do szuflady z dnia na dzień) to była istna kurtyna dla wrzeszczących covidian bo wyszło z szydło z wora jaka to ściema była - przynajmniej jeśli chodzi o przymusy szczepeń zamykanie ludzi w domach i napędzanie paranoi. Putin wyleczył jednego dnia. Dlatego Ci co jeszcze idą brać jakieś dawki to już ostro toporne osobniki.
2
@Gaz Fakt. To że wymienia Alonso i Garcie jako super obrońców zakrawa o zart. Na ten moment mamy 3 filary w obronie i każdy kto ogląda mecze wie o kogo chodzi. Nie trzeba ich wymieniac
29
gdyby nie pomysł z Ericiem Garcią ostatnio to by pobił.
1
@brzucho już masz .... jedziesz
0
i bardzo k.... dobrze :). Jeszcze niech im stadion zamkną na dobry start w nowej rzeczywistości za bandyterke.
2
@VbamboeB to pozwól że pośmieje się również z twojego emocjonalnego żalu też mam do tego prwawo nie ? Pozdrawiam
0
@Lewandinho nie przecze ale Balde jest mega szybki przeciwnicy będą sięchwytać (niestety) takich metod.
0
@VbamboeB " nic mnie tak nie rozśmiesza jak ludzie, którzy nie mają o temacie zielonego pojęcia a się wypowiadają. Dlatego taka moja reakcja. " ale wiesz ja i milion osób ma na to wywalone jajca co ciebie tam rozśmiesza. Ludzie oceniają i będą to robić i będą gdybać mnie rozsmiesz twój wylew dla przykładu ;)
"EDIT: już wstępna diagnoza wyjaśniła Twoje oko i ocenę xD " no i ?
Piszesz jkabyś w czymś miał racje (głupawa emotikona) a jedynie co od ciebie bije to jakieś emocjonalne wypociny jakbyś miał jakieś kompleksy
0
@VbamboeB widze że wylewu dostajesz przy każym wpsie oceniającym (wiadomo że na oko w końcu to tylko forum i każdy ma prawo sobie ocenić) co mogło się stać. Może idź się przewietrzyć kolego bo z takim nerwem długo nie pociągniesz.
1
Moim zdaniem mocne obicie i skrecenie kostki przy zlamaniu była by bardziej dramatyczna reakcja. Niestety ale Bald od czasu do czasu będzie tak traktowany przy swojej szybkości
2
Co za.bezmozg z tego co faulował Balde. Mógł mo nogę złamać. Tyle fobre że to koniec sezonu ale szkoda zdrowia
0
@Ojciec5tkidzieci no ale swój chłop właśnie.