sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Moim zdaniem mocne obicie i skrecenie kostki przy zlamaniu była by bardziej dramatyczna reakcja. Niestety ale Bald od czasu do czasu będzie tak traktowany przy swojej szybkości
2
Co za.bezmozg z tego co faulował Balde. Mógł mo nogę złamać. Tyle fobre że to koniec sezonu ale szkoda zdrowia
0
@Ojciec5tkidzieci no ale swój chłop właśnie.
5
@yoli tylko że ci co mieli zarobić mają już na to wywalone jajca - jedynie przegrywa na tym Barcelona jako klub
0
Xavi nie chciał i okazuje się ze agent wcisnął mimo oporów trenera. No i jak ma być do brze w tym klubie skoro jakiś agent nam skład ustala bo mu się cyferki lepiej zgadzają.
1
@Emhyr Sevilla ma się czego obawiać skoro ma się zmierzyćz drużyną której napastik jest w zasadzie nietykalny i może lać po mordzie bez konsekwencji. Nie dziwie sie
8
jest po prostu łasy na kase. Niewolnik tu pasuje jak pięć do nosa ... gościu po prsotu miał wyebane na kariere bo barca mu płaciła za kontuzje. Ebany dwulicowiec ależ mu się ulało.
2
Taki niewolnik że się do futryny kajdanami przyczepił jak go Barca chciała sprzedać/oddać ect .... .Nie mówiąc już o tym jak do tego doszło, i jak przedłożył Repke nad Barce oraz ...swoje zdrowie. Jedno trzeba mu oddać - oddał zdrowie i kariere za mistrza świata z francją , ale niewolnik barcy - no kurde szacunku troche do prawdy by się przydało.
39
Ten to ma kuźwa tupet z takimi tekstami.
4
W końcu chłopak przestanie kalać 10 tkę. To że ktoś mu ją dał to była niezła padaka.
5
No i zrobili z debila świętego :) teraz to mu ego wyebe poza skalę:)
2
@okiemtypera_lucaxx95 Pique tak Busi nie. Na ten moment nie mamy nikogo kto nadaje się ba jego pozycje która jest cholernie istotna
2
cieszynka cieszynką ale on tego gola serio strzelił jak Messi za najlepszych czasów ;)
3
@Colon Wybitna laska - TOPKA w swoim fachu. Przynajmniej dożyła starości - zazwyczaj wielcy artyści odchodzą wcześniej.
To ja coś od siebie:
dwoje wielkich nieobecnych - zawsze mi się ten utwór w ich wykonaniu podobał. Może zaśpiewają razem to samo tam na górze ;)
Zajebiscie naturalna rodość przy śpiewaniu tego utworu - coś pięknego
PS. a widze kolega wyrzej wrzucił to nic dobrego nigdy za dużo ;)
8
Mimo że manikti z Realem wchodziły aż miło to jednak remontada na arabusach to było coś ... myślę że byłby bardziej ceniony gdybyśmy później nie odpadli w tak fatalnym stylu/
1
@VegetaPolska WSZYSTKIE osobistości sportu XD ... przestań podciągać pod swoją narracje chłopaku.
0
@VegetaPolska Jasne spektakularnym tylko raz udało mus ię wyjść spod szyn Arayjo bo tak to go rozjeżdzał co mecz w zasadzie. Zapomniałbym dodać ... prawie czarnego Araujo ;P. Spektakularny to był Messi Ronaldhinio i żeby nie bylo że uwas nie widze - Ronaldo Nazario czy Zidane ;) Vinicius jest co najwyżej przehajpowany w mediach robi wiatr na skrzydle a jak mu nie wychodzi to jest rasizm -taki to spektakulernny ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mns21 No to dźwignia będzie sroga teraz. Tebas się nie podniesie XD
0
Od dzisiaj czarni mogą więcej. Trzeba pogadać z Dembele co by jakieś sanki porobił przeciwnikom to jeszcze ich sędzia z boiska wyrzuci że nóg nie odstawiali.
17
Komentarz usunięty
0
myślę że za dużo było szrotu dzisiaj na raz. Tak jak gra jeden Garcia czy tam inny cudak a reszta z 1 skłądu to się ukrywa ze swoimi babolami (chociaż i tak je widać) a dziś śewiecił liptonem jak księżyc w pełni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Garcia jaki to placek jest. Jak on mi obrzydza oglądanie tej drużyny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Xavi pitoli że mają jeszcze cele że Robert i mats historyczny wyczyn robi i .... daje mu do obrony ... Erica nóż koźwa. Zart
5
Ładne nam Pep szroty oddał.
6
Tego Erica to lepiej w ogóle nie wystawiac bo go nikt nie kupi
28
Trochę honoru kuźwa to że mają już mistrza nie znaczy ze mogą zlać wszystkie mecze do konca
3
@AduŚ07 troche sobie zasłużyli postawą w tym sezonie.