sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MajkiYB ja bym z drugiej strony sprawdził Balde na tej pozycji. Bardzo często z przodu wydaje się lepszy od całej reszty oprócz Osmana.
0
@slayer pomimo obecnej sytuacji do sztabu medycznego bym sie nie czepiał poprzedni sztab pozwalał na wxzesny powrót i taki Dembele miał wyjęte kilka lata kariery z Ansu to samo. Tu znow widzę problemy niedoswiadczonego trenera który zajechał najlepszych. No bo kto ma obecnie kontuzje ? Najlepsi.
9
Jeśli chodzi o Roberta to głowną przyczyną indolencji jest fakt że Xavi dał mu role (czy też pozwolił) na cofanie się by pomagać kolegom w rozgrywaniu. On się kompletnie do tego nie nadaje. To stąd te epitety pod jego adresem że jest drewnem itd. I to jest fakt on wtej roli często wręcz się ośmiesza, Chłopak jest killerem silnym fizycznie z mega celnością powinien nie wychodzić z pola karnego przeciwnika wtedy da nam najwięcej korzyści. W Bayernie o tym wiedzieli a u nas chyba sriki taki mu się zachciało ... w jego wykonaniu to wygląda jak sraka. problemy z przyjęciem a jak się uda to z decyzyjnością. Gosciu umie grać szybko z klepy ALE w polu karnym przeciwnik ładuje wtedy bramy z pierwszych piłek lub odgrywa niekonwencjonalnie piętkami w pierwszej piły napędzając końcowe fragmenty akcji (to jest u niego naprawde fajne !!!!). Tak ustawiony Robert daje mega korzyści ale ja go często kóźwa widze cofniętego albo na skrzydle. Xavi niby taki ogarnięty a nie widzi tego niuansu czy też zrobił z niego już takiego gwiazdora że boi mu się zwrócić uwagę ?
5
Czepiają się lekarzy a Xavi wystawiał ich w każdym meczu.
0
@Fake69 Deapy to pajac. Sam oszukiwał w tym obszarze. Ból dupy że okazał się za słaby na Barce
2
@damianfcb105 ojej nie przezyje tego.
5
Czy to moda teraz na takie ckliwe artykuły czy swoista odpowiedź na lustrzany artykuł o Gavim? Który notabene był po prostu żałosny - tak jak teraz ten. Może niech Raphinia z nim na przerwie rperezentacyjnej teraz pogada .. XD. Jak dla mnie nie ten kierunek jęków chciałbym oglądać w mojej drużynie. Więcej niech się nad swoja postawą wkurzają bo jest nad czym.
1
@martin3131 A faktycznie 1 strzelił. Myślałem że to był Benzema
0
@martin3131 czekaj ale wczoraj VIni coś strzelił ? Moim zdanie działa to elegancko.
0
@VandaI dokładnie tak jak piszesz. Xavi w tej materii zawodzi bo on jako pierwszy powinien to widzieć. Robi z niego świętą krowę zamiast go ustawić i kazać mu grać tak jak grałw Bayernie. To nawet Suarez chyba ażtak sie nie cofał.
0
@VandaI Też chciałbym abo go przerobili na skrzydłowego atakującego. Lewy natomiast nadaje się do gry na sciane i do szukania okazji non stop jako wysunieta dziewiątka lub klepa z pierwszej pod bramką - on to umie. Jego wychodzenie natomiast do gry, cofanie się i pruby rozgrywania pokazują niestety jego olbrzymie braki w tej materii. Czesto wręcz się ośmiesza. Nie wiem czy to jego wymysł czy Xavi mu tak kazał ale traci na tym niemiłosiernie
1
@Bobo25 no ale niestety Fati obronił strzał Kessiego. XD. Większoiść tych grajków często przeszkadza w takich meczach.
0
@Bobo25 ale był chyba najlepszy z nich wszystkich w tej pierwszej połowie. Naprawde ten grazc zaczyna mi się podobać. Uważam że nawet nadeje się do 1 jedenastki. A to już 2 czy 3 mecz Kessiego gdzie gra z Realem bez kompleksów
2
@icon3520 Za to Camavinga rósł w siłe. Naprawde zjadł go jak snikersa
0
Wczoraj mielismy tylko Araujo Balde Kessiego i Gaviego na boisku reszta wydawała się przeszkadzać.
7
Pedri FDJ Dembele powinni ODPOCZYWAĆ z ogórkami aby nigdy więcej taka sytuacja się nei przytrafiła. To jest podstawowy zarzut do Xaviego na ten sezon. Bez nich ta druzyna traci 50% jakości. Christensena nie wymieniłem tylko dlatego że nabawił się kontuzji na reprze ale jego to też dotyczy
0
@VandaI mamy tylko jednego ofensywnego gracza robiącego różnice którego większość o dziwo chce sprzedac. Jestem pewien że jak by grał Dembele to do przerwy byśmy prowadzili. aaa jest jeszcze Balde który moim zdaniem z obroną ma niewiele wspólnego a z przodu robi więcej niż wymienione przez ciebie asy ;)
0
Messi wróci to ogarnie ten syf ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
"pierwsza połowa była nasza, druga Realu, z tym że Real potrafił wykorzystać swoje momenty, a my nie. Dziś bardziej niż kiedykolwiek chodziło o momenty. Jeśli nie „zabijasz” Realu piłkarsko, on „zabija” ciebie." to zdanie doskonale ilustruje mecz i oddaje wyższość Realowi niesttety. przynajmniej dziś. Taka prawda,
5
@arekkkk1 serio prowokowanie nie jest zakazane ? ile masz lat chłopcze ? Tata nie wyjaśnił zasad gry któą oglądasz w TV ?
6
@slayer był obsrany - w pierwszej połowie nie istnieli (pomimo tego że my w ataku i tak mieliśmy indolencje) . A później poczuli krew i poszło ...
2
@slayer nie pierdol brakło kluczowych zawodników i gadka była by inna. Real był obsrany a mecz im (pomimo to) wyszedł to się czesto zdaża (nam też) ogólnie troche sie tego spodziewałem ale i tak boli kórwa.
6
@bartas97 Gratulacje kolego. Dobry mecz w wykonaniu waszej ekipy
1
Po takim meczu to Xavi powinien przemyśleć wprowadzenie do Once de gala i Kessiego i Balde (który już w sumie tam jest). Być może Kessie powinien tam być kosztem ujowego Raphini + zmiana systemu
0
Ty też Urusie .... ty też ;)
0
Komentarz usunięty
1
@Chlebek23391 dobra wytrzeźwiej kocie. pa
0
@zombie pierwsza połowa nie żenująca ale indolencja w ataku BYŁA żenująca. Robert niestety potwierdził regułę że nie ma go w meczach o naprawde dużą stawkę (a szkoda bo jego przeciwnik Benzema potwierdził że w takich meczach jest) Raphinia natomiast dostał małpiego rozumu i tyle ... nie było go po prostu. z graczy z przodu jedynie Gavi robił co trzeba. Naprawde oceniam że jak na mecz o taką stawke 1 połowa BYŁA żenująca (przynajmniej w ataku). Nie można żyć wyobrażeniami o zespole tylko trzeba dostrzegać prawde która dzieje się na boisku. Ogólnie brakowało nam Dembele i graczy kluczowych ale to nie może byćwymówką. bo był Balde był KEssie - oni grali bardzo dobre zwaody a z przodu ... no kurde trza by psychologa chyba jak do Torresa zatrudnić bo lipa a troche
0
@Chlebek23391 Balde zagrał dobry mecz z tym się zgadzam. jest kogo pochwalić ale tekst Roberto to kóźwa jest po prostu kryminał. Coś z czego się śmialiśmy jeszcze niedawno jak Carlo tak nawijał.