sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kuba_1 ja nie moge co za mały człowiek. To już tu jest sporo kibiców Realu którzy bardziej ogarniają co siędzieje. Co by coś takiego wrzucić będac bądź co bądź sportowcem wielkeigo kalibru to trzeba mieć swoją reputacje w kanalizacji sosnowca
5
Wiecie ziomy ... ale przycięcie ich jeszcze w Pucharze Króla to nieźle im by zryło beret. to by było jeszcze piękniejsze ;)
0
ile meczów trzebe przepchnąć do matematycznego pewniaka LL ?
1
@AmigoBlancos nie zgodzęsięz tobą. Barcelona dała wam może z 30 minut czasu całego meczu. a i to z niezły naciąganiem jest. Była lepsza i zasłużenie to skończyła na 2:1. Czasami mecze kończą sięsprawiedliwie ;). Tak pomijając emocje to Real bardzo ale to baaardzo odpusicił początek 2 połowy i oddał posiadanie Barcelony to był błąd moimzdaniem. mieli w 2 połowie 10 minut w końcówce które nie wykorzystali a Xavi zrobił dość mądre zmiany i nimi w sumie wygrał.
1
@Kapitan hawk dokładnie tak ... ciekawe jak szybko pojawią siętutaj znowu. Mam nadzieje ze troche przeczyściło rury
2
cafejke wyebao tutaj posucha a teraz to bym z chęciaz nimi pogadał ;)
0
@Trojanek23 przeciwnicy są obsrani z realem ... my tego nie mamy bo cały czas z nimi rywalizujemy w ll. Moim zdaniem o to chodzi
1
Trzeba przyznać że Denzel robi Ancelotiego na miękko. gra czym ma i odpowiednio dobiera taktyki ... a niby taki niedoświadczony ;)
1
Teraz tylko porobić ich w pucharze króla i adios
1
tfu na tego komentatora co pierdoli o kartce dla gaviego
3
jprdl rozkminiaja łokcia gaviego gdzie biłay schylił ryj i dostał na wysokość ..... łokcia. a cisza ja nacho wyebał w polu karnym Raphi z łokcia na wysokości głowy
0
@Koziol333 mam podobnie. hejt jaki idzie na niego jest chory, A gośćczęst oładuje bardzo ważne bramy w ważnych meczach.
5
Gadajcie co checie o Roberto ale chłop ciśnie często ważne bramy dl Barcy
1
Araujo się ulitował nad Vinim i mu gola strzelił ;) Trzeba było jedna odrobic (niby najgorszym) Roberto. Jak na razie tylko Barca strzela a Vini dalej na uwięzi Pana XD
0
@Fenelon wiadomo pomimo że Araujo znów trzyma krótko smycz
0
komantatory już mieli kisiel że Vini sobie radzi z Arauyo, moim zdaniem wszystko wróciło do normy Brejzol znów jest w klatce ale bedzie gadane.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Laoprta chociażby za danie szansy Pepowi powinien być noszony na rękach bo to on zainicjował fakt że Barcelona przeszła do Historii. Uważam że cała reszta sterników może mu byty czyścić. (biorąc pod uwagę tez jego wady)
0
@priest9999 On robi troche czarną robotę jak kiedyś niedoceniany Rakitić. Oprócz tego jest też często ofensywnie bardziej od Chorwata decydyjący
0
@Adran360 ja bardziej ich cenie niż Krosa i Maodrica na ten moment to oczywiste raczej Ale Frankie ma już dośiwiadczenie i moim zdaniem ich akurat zjada w przedbiegach
0
@Adran360 mówie na ten moment. W historii to też zajebisty był Xavi i Iniesta
0
@agaFCB Uważam że Frenkie jest cichym bochaterem tego sezonu. Cichym ponieważniepostrzeżenie z osoby która grał totalną kupę baardzo długo niepostrzeżenie zaczął sięsprawdzać i robi to coraz lepiej ... ba na ten moment robi konkretną robotęw środku i to już dość długo.
0
@Adran360 no nie wiem gościu ... kogo wyżej z realu cenisz ?
0
@agaFCB no właśnie ostatnio coraz rzadziej widze Modricia w tej formie o której mówisz (widać jużczęst oże gościu odstaje troszke chyba wiek robi swoje) natomist Franki wszedł na bardzo wysoki poziom i już od dawna go trzyma. Ogólnie Holender na ten moment baaardzo pozytywnie mnie przekonał do siebie. Mam wrażenie że zrozumiał Barcelone i się w nie udomowił piłkarsko
0
@PatrykBarca Myślisz ? dziadek Modric ostatnio nie zachwyca jednak A Pedri w niedziele nie zagra (ale sie zgadzam)
0
@Firestone tak ale mówie o grających i che porównać z pomocą Realu
0
Panowie pytanie. Jak na tle pomocników Realu oceniacie Frenkiego ? Moim zdaniem gościu jest najlepszy obecnie w pomocy i u nas i zjada pomoc Realu. Ciekaw jestem waszych opinii
2
Już jeden wygrał i to na Santiago. ;)
3
no to wyjaśnili a teraz można się rozejsć ;)