sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wizz777 ja eiem czy tak biednie. Z Realem to strzelają zazwyczaj Roberto i Kessie więc Ancelotti tez na się czego bac
5
@ZoRRowski aha tylko co oni by z tego mieli ?? Tytul frajera roku ?
2
@Sortello Stary 400 baniek robi różnice nawet najbogatszym ludziom na świecie. Taka prawda - mają już troszke inny punkt odniesienia niż my.
2
@panczo jeszcze niby drewno Kessie który w ostatnim polfinale prawie nie zamknął tematu dla bialych na klódke ;)
4
Podejrzewam że nawet dla tak zamoznego gościa jak Messi 400 baniek w rok to jednak sie pochyli nad ofertą. Ma 3 dzieci i tym rokiem może im wnuczki finansowo poukładać.
1
szybko poszło ;)
1
@patryk1995991 gramy u siebie
0
Carlo jaki butny ... dostał w cymbał 3 razy pod rząd to schował kurtuazje do kieszeni? Zawsze z większą rezerwą się wypowadał ;) Ojjj rzeby bokiem nie wyszło Panie Ancelotti.
25
Oby dziady spadli na dłuuugo z pierwszej ligi.
1
@DaPidejpi Kopernik, Chopen, Kurie Skłodowska było ich więcej niż ostatnie 30 lat ;) zresztą pytanie o jakiej wybitnosci piszesz
0
@Kezman7 ... potrzymaj mi piwo ;)
2
Mam nadzieje zę przygoda Erica na pivocie to temat zamknięty jednak. Gosciu nie dał nic na plus. Zrobił swoje i tyle ale to Elche a ta pozycje wymaga o wiele więcej
0
Po tym jak Perze wbił nam nuż w plecy dołączając do oskarżenia jako strona, chyba powinniśmy olać z nim układ super ligi.
0
@HaZZi racja :)
4
@Hosh doczytaj do końca co napisałem ... ta głupota się nie broni a zielony świat ma do niej sporo bo to sie stało ostatnio jaką śreligią UE i jej restrykcji. Powiedz mieszkańcom osiedli że mają parkować kilometr dalej dla dobra ogólu ;) Mnie to totalnie nie dotyczy ale znam ich odpowiedź.
1
@Nazio87 lecz się lecz ... też sie lecze - swiat nie jest łatwy dzisiaj w odbiorze ;)
3
@Hosh nie ludzie mająw 4 literach nagonke na zielony świat i się nie dziwie. BTW. niepełnosprawni mogą parkować kóźwa i siezjechać z całych okolic ? ... i oni to zaprojektowali ? bo to chora statystyka tyle miejsc dla osób z tej kategorii. TO jest chore i tyle - głopota UE do kwadratu ... jak zwykle zresztą.
1
@Nazio87 weekend się zaczyna ujowa pora na chorowanie.
0
@sk13 To nie zadzieje sieja w to nie wierze, morze pójdą ustalenia ale Messi tak nie gra a Xav imyśle że wyegzekwóje to na tyle że Leo będzie grzał ławe .... bez sensu .
3
"Trener uważa, że 35-latek pasowałby do jego zespołu bardziej jako pomocnik w kwartecie w drugiej linii niż napastnik, ale musiałby więcej pracować w defensywie." uuu to będzie problem. Messi w defensywie .... nawet Xavi w to nie może wierzyć raczej. Leo jest stworzony tylko do ofensywy i zawsze tak było ... niestety (człapanie)
21
Ale białych piecze dupa o Gaviego. Mam nadzieje ze po następnym klasyku będzie im potrzebny przeszczep 4rech liter.
1
Tylko ze to oznacza ławe dla Gaviego apewne który coraz bardziej mi się podoba. Szczególnie za to czego nie ma Messi. Myślę ze wiecie co mam na myśli. Kurde rozdarty jestem trochę.
3
@Damiain totti zdaje się udowodnil
0
Skoro ktoś smaruje go bo jest graczem Barcelony a federacja która jest na miejscu zaprzecza to należy tego pismaka pociągnąć do odpowiedzialności. Kóźwa zapłaci kilka tysi Euro odszkodowania to się agarnie pajac.
4
@FcBarcelonaFanMSN Muniak pewnie prowokacje szykuje
2
@tomek1656 ale gościu odpłynołeś .... no szok OD Gundogana po Messiego XD.. i jeszcze Raphinia jak Dembele go połyka dosłownie
0
Najpierw się wypowiedział o FDJ teraz o Komanie. Dobrze ze u nas siedział cicho bo wczesniej byśmy go mieli dość.
3
@barcanawieki chodzi o uczucia człowieku z gwiezdych wojen ;) Jeśli ta laska jest dla ciebie istotna to bierzesz ją z inwentarzem po prostu ;) btw dzieciaki nie są takie złe nieważne jaki seba zrobił ;)
5
@geriFCB daj może jakieś źródło a nie pierniczysz 3 po 3
0
Ale Fati to się ładnie zmarnował - jeszcze wyjdzie ze zwróci tą koszulkę prawowitemu właścicielowi ;)