sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Nie ma dziś co się przywalać do lewego. zagrał dobry mecz. Co innego z Atletico i nie podanie do Raphy ale dzis był pozytywnym egoistą ... walczy o pichichi ;)
2
Tak na marginesie to Betis troche chyba na siłe wpuszcza tego Jozaquina co by rekord pobił. Mam wrażenie że gościu już jednak nie powinien grać dla własnego bezpieczeństwa. Oni kurła kończyli przez to w 9 ?
4
@Klejnot_Nilu a Messi ile miał ? 16 ? czasami trzeba ryzykować a można odkryć talent który okaże się najlepszym graczem w historii tego sportu. (i przy okazji nie da wstać z kolan Realowi przez dekade)
16
@LM10GOAT A co niby mu odwala ? tak z ciekawości ?
30
@LM10GOAT Oby doszedł do tego co Lewy w piłce. Co za lamusy wrzucają takie bzdury
0
@Andi18 Dzisiaj Lewy dobry mecz bez 2 zdań kurłłła
0
@Worny Araujo jakby lekko przyjął w gardło ;P
3
@bari_94 ale fati dziś jużlepiej .... o wiele lepiej
1
@IronSanHybrid łoooo panie lece do biedry XD dzieki za cynk Julka ;)
0
Szybko póki chory to nie bedzie krzyczeć o kasę;)
1
Spoko gosciu się wydaje ;)
7
Robert Lewandowski: Zawsze jest trudno tutaj grać + ja szanuje Roberta ze mimo trudnego meczu zdobyl gola ale kurde yrkst "Zawsze jest trudno tutaj grać" ??? a kiedy an tu grał wcześniej ???
0
Co ten Kunde Korwa to była jegonpila !!!! W
0
Alba wchodzi z żółta kartka ?
0
Jakie to jest przykre. Ojebalismy zajebiste Atletico ale Real się skompromitował to trza mu kroku dotrzymać i zrobić to samo
0
@mekston ty ale Barca właśnie gra ....
2
Ale co spalonego rozrysowaly architekty w cztery litery to ich.
0
@Isso89 przesunęli dla pewności kozwa czego nie rozumiesz?
0
@escarabajo mówię co widzę nasi walczą strzelili nawet bramę z milimitrowego spalonego gila
1
Problemem jest o wiele mniejsze boisko i to że Rayo ogarnia je bo na nim gra na co dzień plus presuje dość ładnie. My musimy się przestawić
0
@MrPGG od kibica na trybunach chyba
0
@PatrychoO Gil. Sreal trzeba ciagnac
0
Gil mało się nie zesra było by udupić nam gola
0
Dziś moim zdaniem większą qrew sędziuje niż lahoz. Łatwo nie bedzie. Tym bardziej ze mecz walki. Rozwali nas kartkami jestem pewien.
13
@Lanosss jeśli ktoś to zrobi to socios ... po to ankieta.
0
@supraomnes1 Oczywiście że tak. To jest TOP'ka na ten moment można go nie lubić ale piłkarzem jest wybitnym. Są tacy piłkarze i tyle np Naymar ...
2
@Rabona_1 w tym sezonie Mats go zjada lekko. Za chwilę pyknie rekord na zero z tyłu. A być może zrobi go nawet na skalę Europy za 3 mecze. Tak że ten.
13
Frankie chyba wyższe noty powinien mieć. Odmienił swoją osobą ta drużyne i pomógł zdominować linie pomocy
42
Jest FDJ i od razu ta drużyna wygląda. niesamowite jak jeden gracz może zmieniac jej obraz
1
Komentarz usunięty