0

@Chlebek23391 no jednak jak byśmy byli fenomenalni to byśmy zamkneli mecz w tej pierwszej połowie ale ... Rapha kopał się po czole z każdą akcją jaką wyprowadzał (może problem z oczami ale Cam go kasował i to tak że go ośmieszał troche) Lawendzie wyrosły znowu sęki i piła odbijała mu sienametr albo nie wiedział co z niązrobić a real OLEWAŁ z góry na taki atak ... bo go kóźwa nie było - po prosu więc skończ pierdolić że na coś nie zasługiwaliśmy bo dostaliśmy ZASŁUŻENIE w pizde 4:0 kórwa. no można mieć klapki na oczach ale być debilem przez 90 minut obserwacji meczu to trzeba być przy tym zdolnym

0

@Chlebek23391 tia jak Ancelotti po ostatnim klasyku. Skończ waść pierdolić i odeśpij lepiej. Dostali w dupe bo n ato zasużyli w całej okazłości przedstawienia. Szkoda tylko pojedyńczych graczy jak Kessie czy Balde którzy faktycznie siewyróżnili

0

@Kazragore dramat jest bo nie ma ich wszystkich. Sam Chistensen by nie wystarczył na taki mecz

1

Ja pierdole " nie zasłużylismy na to" no kórwa mać XD

0

Kto z LR był na tym "przedstawieniu" na żywo i się pochwali ? :)

1

wkórwionych ostro ... trzeba by dodać.

0

@Kazragore to fakt ale ... De jong wyłapał przed reprą, Pedri też, Dambele teżwięc o czym ty do jasnej ciasnej piszesz ? o jedynym Duńczyku ?

1

@Harnas2 był jeszcze Kessie i Gavi na początku. Najbardziej irytuje niemoc Lewego i te jego braki w technice jeśli chodzi o szybką gre.

0

@zombie ok masz racje ... ale nadal to BYŁ żenujący mecz w naszym wykonaniu.

0

@mildan1704 nie będzie następnego roku w LM ... gazet nie czytasz ?

3

Zdjecie obrazuje symbol tego meczy. Bezjajeczny Rafalala któego niemoc obnaża Camavinga

0

@Kazragore tia bo Real to nie jeździł na repre

1

Na pewno Kessie powinien być pierwszy w kolejce przed Roberto jeśli chodiz o pomoc. Jeśli te dekle się go pozbędą to będzie porażka

1

Gratki dla Realu. U nas jeszcze sporo wody upłynie zanim zmontują ekipą która przetrwa sezon jako zwycięzcy bez zajeżdzania tych najlepszych. Pozytyw z tego meczu zę Kessie - to jest gość i te pierdolenie na niego było bez sensu - dzis jako jeden z niewielu postawił się jak facet i grał ja facet w tym meczu. bez obsrania (przynajmniej w pierwszej połowie). Taki Raphinia dostawał małpiego rozumu i gówniarz Camavinga pewnie sam zdziwiony że tak łatwo go stopował.

0

@esem91 jkużw pierwszej rządził ajak pisałem coś że nie halo to dostałem po głowie ze jako jedyny oddał strzał XD no i styka widać.

1

@HighestInTheRoom jhak jest Dembele na boisku to mamy ... na tym siękończy

0

0

jak to kórwa było w przerwie ? "dobrze gramy na luzie ich ogramy" "nie srajcie zarem" XD

0

@Bobo25 a to racja jest

0

@El Plutoninho przeciez Camavinga robi go jak Araujo Viniego. Kurde stary coś ty brał jaką autostrade ?

1

@Qba2312 i zaraz odpadniemybo indolencja w ataku ostra. nie no jest gitówa.

0

@Yoohoo ty chyba nie oglądasz go poza strzałami co ?

1

@MesQueUnClub96 i zjebał z 7 akcji nie wiedząć jak przyjąć lub podać . no ok

2

Camavinga zakrył czapą Raphinie a Lewy ... szkoda słów na niego. Kessi dziś zajebisty

0

dzisiaj Pełnia księżyca. Będzie mecz pełen wrażen kurde

1

@itsmylife To wytak na niego mówicie jak wam ten skład wystawia więc sie nie unoś biały ;)

11

@xavi890 no i tego się trzymajmy ;)

14

Czyli Carlo jednak beton - dla nas to chyba dobrze ;) Szkoda tylko ze tego Rodrygo pouścił bo z nim będzie cięzko.

0

@esem91 U nich nie ma Militao i Rutigera.

1

@Crystal37 ee tam targuje się zaraz sypną 0,5 miliarda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?