0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kinginiesta wszyscy tak mówili czy tylko co niektórzy ? Bo wydaje mi się jednak że nie wszyscy.

2

@Compadre Moze było tak że ten pierwszy Prezi poszedł zrobił z nim jakąś korupcje a później to był szantaż przez 20 lat.

0

@Hasszz Czyli co ? według ciebie piszą na kolanie i dają a prokuratura łyka ?

6

@Kinginiesta Myślicie że by tego nie wykryli ? Ciężko mi uwierzyć by to wyglądało tak że Barca mówi - o znaleźliśmy raport i dają go śledczym. Pewnie śledczy sami je odnajdują.

1

@MesQueUnClub96 moim zdaniem to jest obgadane aby nie ryzykowali w reprezentacjach. Po prostu po uj wracać na ostatni mecz (wiadomo ważny ale jednak mamy 9 pnk przewagi) i jechać na reprezentacje ryzykując kontuzję. Tak pewnie odpuszczą też reprezentacje.

0

@taris dalej -6 jak dla mnie to jeszcze zimno ;)

16

zobacyzscie ile "kontuzji" się posypie na tym meczu .Moim zdaniem to ściemy żeby na repke nie jechać.

2

Może chcą odpuścić pedriego w tym meczu i sciemnić kontuzje na przerwe reprezentacyjna aby jeszcze bardziej się zregenerował. Bo troche słabe jak nie zagra w klasyku a zaraz będzie ryzykował w reprezentacji

0

@xavi890 było już o tym tu z 10 razy. jego kadencja jest przedawniona. biorą pod uwagę tematy chyba od 2011 czy 2010

0

Może grzeją temat kontuzji Dembele co by na repre nie szedl

1

@xavi890 Jemu nie grozi odsiadka. Utrata wizerunku natomiast tak i z tego powodu może się podać do dymisji. Jednak nie musi uciekać przed wymiarem sprawiedliwości.

0

@EjZi dostaniesz od pracodawcy

1

@MesQueUnClub_87 jeszcze z Melem Gibsonem Tequila Sunrise. Świetny film

3

"Madridista: Ze swojej strony straciłem pasję do Madrytu czy jakiegokolwiek klubu."

Co ja czytam ?? no nie moge.

3

@tomasthc kolega bardzo by chciał by to był zły sen i się okazłało że to nie prawda bo było kupione XD

8

@creativeopinion "Powiedz mi, jak to jest czuc ze wiesz, Xavi Iniesta, Messi, Sextete i ze to wszystko jednak nie bylo piekna karta w waszej historii tylko ze poszedl przelew? Spij dobrze."

aaaaa to o to chodzi ? Widziałem tylek piecze od 20 letniego gwałtu. Człowieku my was tak robiliśmy że sędziowie to wam a nie nam pomagali A zdesperowany Maurinho wprowadził taktyke wyrżniecia wyżej wymienionych na boisku. Pepe kopał ludzi po plecahc skakał po głowach ale czarnii nie zawsze widzieli. Czyżbyśmy za moło im zapłacili ? XD spij dobrze . Tych koszmarów już nie wymarzesz :P
A w tym okresie tyle przewałów było na boisku na waszą korzyść że zalecam wstrzymanie się hura optymizmen proces się dopiero zaczyna i tak jak powiedziałem obyś nie musiał stąd wracać czerwony ze wstydu do białej nory.

2

@creativeopinion usiądz na czterech literach i poczekaj sytuiacja sięrozkręci jeszcze ;) Bo piszeesz tu w każdym p[oście szukając dymu - oby ci to chłopcze bokiem nie wyszło. I zachowuj się to nie notatnik.

2

@creativeopinion widze że cisnienia nie trzymasz. My widzimy wasze śliskie zagrywki od nastu lat więc m.... da w kubeł i zmiataj na białą. Faktycznie jak kolega zauważył piszesz i szukasz tu zaczepki i już sie nawet wulgaryzmami prujesz ale to u was normalne jak zerkam na notatnik to wiadomo chlew można stamtad odejśc i udawać ale ma sie to w sobie co?

0

@rafa324 Vinicjusz ty się martw aby przy okazji tej sprawy podobne kwiatki u was nie wyszły bo jak sięzacznie magiel w sądzie to różnie to może być.

1

@tbas No w sumie tak wystarczy teraz obsmarować kogoś gównem założyć sprawe do sądu aby to badali i jest ugotowant. Każdemu tak można zrobić.

1

@Chucky tam już jest wyrok ;) Nie czytałeś ? Barca zostaje zaorana, wypłaca 100 miliardów ojro na rzecz realu i oddaje im wszystkie tytuły od początku istnienia :P

0

@against_modern_football na to wygląda. taki trende by isc za stadem jak owce.

2

Phi wiedzieliśmy już o tym 3 miesiące temu.

2

@Pustelnik w końcu nas pogonił MU który dostał 7 w papę od Liv który bal die Realu ... który boi sie nas XD

0

@doc dobre qwa pytanie.

10

@kamillek88 jesli nałożą "zasłużoną karę" to być może nigdzie dalej nie pójdziemy ;)

0

@Lucassito on powiedział:
„Płaciliśmy żeby zrekompensować sędziowanie NA KORZYŚĆ Realu”,

Plus nigeira:

"Barcelona chciała zagwarantować „neutralność” w sędziowaniu"

0

„Płaciliśmy żeby zrekompensować sędziowanie na korzyść Realu”,

"Ta wersja pokrywa się z tymi złożonymi w Urzędzie Skarbowym przez Negreirę, który powiedział, że Barcelona chciała zagwarantować „neutralność” w sędziowaniu"

- ok w takim razie jesteśmy winni ale mam nadzieje że dokopią się do samego dnia i wyjaśnią czy sędziowanie na korzyść Realu miało miejsce. Jeśli tak to troszke umniejsza przynajmniej motyw i zadaje mocne pytanie wsteczne które też chciałbym aby zostało wyjaśnione.

0

@Pustelnik ja myślę że Perez też ma swoje naciski i musui dbać o swoją opinię publiczna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?