sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kinginiesta wszyscy tak mówili czy tylko co niektórzy ? Bo wydaje mi się jednak że nie wszyscy.
2
@Compadre Moze było tak że ten pierwszy Prezi poszedł zrobił z nim jakąś korupcje a później to był szantaż przez 20 lat.
0
@Hasszz Czyli co ? według ciebie piszą na kolanie i dają a prokuratura łyka ?
6
@Kinginiesta Myślicie że by tego nie wykryli ? Ciężko mi uwierzyć by to wyglądało tak że Barca mówi - o znaleźliśmy raport i dają go śledczym. Pewnie śledczy sami je odnajdują.
1
@MesQueUnClub96 moim zdaniem to jest obgadane aby nie ryzykowali w reprezentacjach. Po prostu po uj wracać na ostatni mecz (wiadomo ważny ale jednak mamy 9 pnk przewagi) i jechać na reprezentacje ryzykując kontuzję. Tak pewnie odpuszczą też reprezentacje.
0
@taris dalej -6 jak dla mnie to jeszcze zimno ;)
16
zobacyzscie ile "kontuzji" się posypie na tym meczu .Moim zdaniem to ściemy żeby na repke nie jechać.
2
Może chcą odpuścić pedriego w tym meczu i sciemnić kontuzje na przerwe reprezentacyjna aby jeszcze bardziej się zregenerował. Bo troche słabe jak nie zagra w klasyku a zaraz będzie ryzykował w reprezentacji
0
@xavi890 było już o tym tu z 10 razy. jego kadencja jest przedawniona. biorą pod uwagę tematy chyba od 2011 czy 2010
0
Może grzeją temat kontuzji Dembele co by na repre nie szedl
1
@xavi890 Jemu nie grozi odsiadka. Utrata wizerunku natomiast tak i z tego powodu może się podać do dymisji. Jednak nie musi uciekać przed wymiarem sprawiedliwości.
0
@EjZi dostaniesz od pracodawcy
1
@MesQueUnClub_87 jeszcze z Melem Gibsonem Tequila Sunrise. Świetny film
3
"Madridista: Ze swojej strony straciłem pasję do Madrytu czy jakiegokolwiek klubu."
Co ja czytam ?? no nie moge.
3
@tomasthc kolega bardzo by chciał by to był zły sen i się okazłało że to nie prawda bo było kupione XD
8
@creativeopinion "Powiedz mi, jak to jest czuc ze wiesz, Xavi Iniesta, Messi, Sextete i ze to wszystko jednak nie bylo piekna karta w waszej historii tylko ze poszedl przelew? Spij dobrze."
aaaaa to o to chodzi ? Widziałem tylek piecze od 20 letniego gwałtu. Człowieku my was tak robiliśmy że sędziowie to wam a nie nam pomagali A zdesperowany Maurinho wprowadził taktyke wyrżniecia wyżej wymienionych na boisku. Pepe kopał ludzi po plecahc skakał po głowach ale czarnii nie zawsze widzieli. Czyżbyśmy za moło im zapłacili ? XD spij dobrze . Tych koszmarów już nie wymarzesz :P
A w tym okresie tyle przewałów było na boisku na waszą korzyść że zalecam wstrzymanie się hura optymizmen proces się dopiero zaczyna i tak jak powiedziałem obyś nie musiał stąd wracać czerwony ze wstydu do białej nory.
2
@creativeopinion usiądz na czterech literach i poczekaj sytuiacja sięrozkręci jeszcze ;) Bo piszeesz tu w każdym p[oście szukając dymu - oby ci to chłopcze bokiem nie wyszło. I zachowuj się to nie notatnik.
2
@creativeopinion widze że cisnienia nie trzymasz. My widzimy wasze śliskie zagrywki od nastu lat więc m.... da w kubeł i zmiataj na białą. Faktycznie jak kolega zauważył piszesz i szukasz tu zaczepki i już sie nawet wulgaryzmami prujesz ale to u was normalne jak zerkam na notatnik to wiadomo chlew można stamtad odejśc i udawać ale ma sie to w sobie co?
0
@rafa324 Vinicjusz ty się martw aby przy okazji tej sprawy podobne kwiatki u was nie wyszły bo jak sięzacznie magiel w sądzie to różnie to może być.
1
@tbas No w sumie tak wystarczy teraz obsmarować kogoś gównem założyć sprawe do sądu aby to badali i jest ugotowant. Każdemu tak można zrobić.
1
@Chucky tam już jest wyrok ;) Nie czytałeś ? Barca zostaje zaorana, wypłaca 100 miliardów ojro na rzecz realu i oddaje im wszystkie tytuły od początku istnienia :P
0
@against_modern_football na to wygląda. taki trende by isc za stadem jak owce.
2
Phi wiedzieliśmy już o tym 3 miesiące temu.
2
@Pustelnik w końcu nas pogonił MU który dostał 7 w papę od Liv który bal die Realu ... który boi sie nas XD
0
@doc dobre qwa pytanie.
10
@kamillek88 jesli nałożą "zasłużoną karę" to być może nigdzie dalej nie pójdziemy ;)
0
@Lucassito on powiedział:
„Płaciliśmy żeby zrekompensować sędziowanie NA KORZYŚĆ Realu”,
Plus nigeira:
"Barcelona chciała zagwarantować „neutralność” w sędziowaniu"
0
„Płaciliśmy żeby zrekompensować sędziowanie na korzyść Realu”,
"Ta wersja pokrywa się z tymi złożonymi w Urzędzie Skarbowym przez Negreirę, który powiedział, że Barcelona chciała zagwarantować „neutralność” w sędziowaniu"
- ok w takim razie jesteśmy winni ale mam nadzieje że dokopią się do samego dnia i wyjaśnią czy sędziowanie na korzyść Realu miało miejsce. Jeśli tak to troszke umniejsza przynajmniej motyw i zadaje mocne pytanie wsteczne które też chciałbym aby zostało wyjaśnione.
0
@Pustelnik ja myślę że Perez też ma swoje naciski i musui dbać o swoją opinię publiczna