0

@dafik85 no coś w tym jest. Messi im zgotował psychoze na lata.

0

@Firestone a mi sięwydaje że torre dzisiaj strzeli brame XD

3

oho ci co nie rozmawiają z sędziami ,,, juz nawijają kóźw w drodze do przebieralni

0

@Nazio87 a tak charakter podobny Uwielbiam takie podejscie swoją rogą. Mogło by takich 10 biegaćnie obraziłbym sie

0

@Malibu no też mam takąwrażenie jebnął mu tą kartką zanim Rapha z nogami wyjechgał :)

1

Czyżby Xavi zrobił robote gadką że Real to faworek ? XD

0

@Nazio87 Gatuso nie miał tej techniki ;) Gavi lepszy

3

Co by nie mówić o drewniaku Kessie to chłop ma mocną psyche - mam wrażenie że gra mecz jak codzień a reszta (włączając białych) sra po gaciach

0

@Technik oby na sam koniec

0

widać że na Bernabeu boli ich wielki GAVI XD

0

@brzucho ha ha ha wyobrażam to sobie ego im mozgi wyebao

0

Modric co za cep

0

Modric kóźwa już troche brainless. Jak na starucha to troche przesadza

0

Ja pitole jak my mamy rywalizowaćz nimi jak najlepsi nie grają ? NO jak ?

7

Dobry tytuł - pasuje do Gaviego

2

@BlaseR9 słucham przynajmniej jednego utwory z tej płyty codziennie. Miazga

1

@bady48 Ogólnie się zgadzam ale to zdanie troche z kosmosu jest. "Rywale wypowiedzieli nam wojnę i zostaliśmy bez punktów na trudnym terenie". Trudny teren to mocne nadużycie - goscie są w strefie spadkowej.

0

On nie ma zmian na ten moment. Jak wypadł Dembele Pedri to ja już wiedziałem ze sie posypie. Fati nie istnieje Robert faktycznie robi z siebie kawał drewna a Gavi zamienia się z walecznego gościa w sfrutrowanego (w sumie się nie dziwie) co powoduje że robi głupoty. Raphinia to loteria zdarzy mu sie dobry mecze a później 3 słabe. Torresowi zdażył się dobry po 2 sezonach więc o czym my mówimy ? Jedynie De Jong trzyma cokolwiek, No i Duńczyk i Urus rzecz jasna. Balde dziś nie mógł grać czy jak? Przecież gościu jest przekotem i robi ostatnio robote Dembele w ataku.

3

Drużyna bez Araujo nie ma serca, bez Pedriego nie ma geniuszu a bez Dembele nieprzewidywalności i dynamiki w ataku. Pozostał tylko Gavi który daje walke - samą walkją (tylko jednego zawodnika) nie wygramy - co najwyzej zamieni sięwe wściekłość. Araujo jak wszedł zaczął grać jako napastnik prawie wróciło serce i pod koniec było duzo okazji. Reszta to tło dla tych panów. Nie mamy głównych graczy i nie istniejemy.

2

Trzeba przyznać że sedziowie robia co moga aby przywrócić oddech realowi. Jeśli już nawet promadryckie gazety to widzą. Ciekawe jak dziś będzie u nas wyglądało sędziowanie;)

1

@bartas97 dobra nie panikuj jeszcze sędziowie was wyciagna

14

Ale to jest słabe w stosunku do reszty graczy. jprdl Widać buduje menta wzorując się na ludwiczku

0

@MesQueUnClub96 Wszystko ok ale Robert dzisiaj BYŁ drewnem. inna sprawa że on jest snajperem i potrzebuje druzyny. Faktem jest ze pokazuje najwiecej jak jest DEembele Pedri i Gavi

1

@GeneralXavi no ale bez jaj on dokłada dużą cegłe do tych blamaży

0

@tbas zmienił Arauyo za Alonso jak przegrywaliśmy ??? to kóźwa jest NIENORMALNE

0

@Survier Czy Araujo był większy od trenera ? Sercem i zaangażowaniem chyba tak ale udzielił ostatnio wywiadu. ....

0

@danio1899 on byłzdziwiony że schodził

0

Mam wrażenie że jak tkóryśz naszych troche rośnie mentalnie to Xavi musi ujebać. Hujowa to natura.

1

no comment zamykam się nie chce przeklinać na trenera

0

@leomessi1710 ale bram zrobił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?