sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dafik85 no coś w tym jest. Messi im zgotował psychoze na lata.
0
@Firestone a mi sięwydaje że torre dzisiaj strzeli brame XD
3
oho ci co nie rozmawiają z sędziami ,,, juz nawijają kóźw w drodze do przebieralni
0
@Nazio87 a tak charakter podobny Uwielbiam takie podejscie swoją rogą. Mogło by takich 10 biegaćnie obraziłbym sie
0
@Malibu no też mam takąwrażenie jebnął mu tą kartką zanim Rapha z nogami wyjechgał :)
1
Czyżby Xavi zrobił robote gadką że Real to faworek ? XD
0
@Nazio87 Gatuso nie miał tej techniki ;) Gavi lepszy
3
Co by nie mówić o drewniaku Kessie to chłop ma mocną psyche - mam wrażenie że gra mecz jak codzień a reszta (włączając białych) sra po gaciach
0
@Technik oby na sam koniec
0
widać że na Bernabeu boli ich wielki GAVI XD
0
@brzucho ha ha ha wyobrażam to sobie ego im mozgi wyebao
0
Modric co za cep
0
Modric kóźwa już troche brainless. Jak na starucha to troche przesadza
0
Ja pitole jak my mamy rywalizowaćz nimi jak najlepsi nie grają ? NO jak ?
7
Dobry tytuł - pasuje do Gaviego
2
@BlaseR9 słucham przynajmniej jednego utwory z tej płyty codziennie. Miazga
1
@bady48 Ogólnie się zgadzam ale to zdanie troche z kosmosu jest. "Rywale wypowiedzieli nam wojnę i zostaliśmy bez punktów na trudnym terenie". Trudny teren to mocne nadużycie - goscie są w strefie spadkowej.
0
On nie ma zmian na ten moment. Jak wypadł Dembele Pedri to ja już wiedziałem ze sie posypie. Fati nie istnieje Robert faktycznie robi z siebie kawał drewna a Gavi zamienia się z walecznego gościa w sfrutrowanego (w sumie się nie dziwie) co powoduje że robi głupoty. Raphinia to loteria zdarzy mu sie dobry mecze a później 3 słabe. Torresowi zdażył się dobry po 2 sezonach więc o czym my mówimy ? Jedynie De Jong trzyma cokolwiek, No i Duńczyk i Urus rzecz jasna. Balde dziś nie mógł grać czy jak? Przecież gościu jest przekotem i robi ostatnio robote Dembele w ataku.
3
Drużyna bez Araujo nie ma serca, bez Pedriego nie ma geniuszu a bez Dembele nieprzewidywalności i dynamiki w ataku. Pozostał tylko Gavi który daje walke - samą walkją (tylko jednego zawodnika) nie wygramy - co najwyzej zamieni sięwe wściekłość. Araujo jak wszedł zaczął grać jako napastnik prawie wróciło serce i pod koniec było duzo okazji. Reszta to tło dla tych panów. Nie mamy głównych graczy i nie istniejemy.
2
Trzeba przyznać że sedziowie robia co moga aby przywrócić oddech realowi. Jeśli już nawet promadryckie gazety to widzą. Ciekawe jak dziś będzie u nas wyglądało sędziowanie;)
1
@bartas97 dobra nie panikuj jeszcze sędziowie was wyciagna
14
Ale to jest słabe w stosunku do reszty graczy. jprdl Widać buduje menta wzorując się na ludwiczku
0
@MesQueUnClub96 Wszystko ok ale Robert dzisiaj BYŁ drewnem. inna sprawa że on jest snajperem i potrzebuje druzyny. Faktem jest ze pokazuje najwiecej jak jest DEembele Pedri i Gavi
1
@GeneralXavi no ale bez jaj on dokłada dużą cegłe do tych blamaży
0
@tbas zmienił Arauyo za Alonso jak przegrywaliśmy ??? to kóźwa jest NIENORMALNE
0
@Survier Czy Araujo był większy od trenera ? Sercem i zaangażowaniem chyba tak ale udzielił ostatnio wywiadu. ....
0
@danio1899 on byłzdziwiony że schodził
0
Mam wrażenie że jak tkóryśz naszych troche rośnie mentalnie to Xavi musi ujebać. Hujowa to natura.
1
no comment zamykam się nie chce przeklinać na trenera
0
@leomessi1710 ale bram zrobił