sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azi Nie wiadomo jakim był człowiekiem tak naprawde ocenialiśmy go tylko za zachowania boiskowe.
1
@Firestone Ja nie wiem to zauroczenie Barcelony typem gdzie na wstępie coś bredził od oderwaniu od krów ze zszedł z pastwistka, skąd on ma papiery na trenera i przede wszystkim dlaczego barca go wtedy wzieła ????
3
@fart niezłe tam są loty ... piaskownica to mało powiedziane bo dorośli ludzie więc niebezpieczni
2
@Kgorecki2500 tak ... jeśli jesteś patriotą to nie możesz .... no nie po prostu :)
3
@Rust_Cohle ... ludzie sie srają (przynajmnie w Polsce na ten moment) o młodego Murana którego życie bazowało na propagowaniu nienawisci i hejtu ... spectrum obietywizmu znikneło w czelusciach głupoty można by rzec
1
@PatrychoO Można by rzec a taki fajny był ... amerykańki ale to trzeba być starszym by znać ten tekst (lub oglądać stare filmy) ;)
0
Jakoś mi się smutno zrobiło jak usłyszałem o śmierci młodego Murana (stary mnie wkórwiał 10x bardziej) ale dziś oglądnołem sobie jakąś jego wrzute (jedną z ostatnich) . Tyle w tym nienawiści i hejtu z jego strony było że aż niedobrze sie robiło od samego oglądania. My chyba zatraciliśmy jako ludzie obiektywizm. Gość był niezłym popaprańcem. Chyba że robił to dla kasy itd., ale dobrej karmy za zycia to se nie narobił a te gadanie że hejt go zabił ... on się dobrze w tym czuł te jego filmy były pełne hejtu. Znak czasów. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Młody był ... gdyby nie przesiąkł tą głupią subkulturą (i pewniem wpływem starego) to miłaby normalne życie i pewnie by z niego korzystał to przykre ale z tego powodu tylko co się dzieje z ludzmi ostatnio - zatracamy się w niezłym syfie.
1
Skoro kwiczą to znaczy że superliga powstanie w sumie cieszy mnie to że Tebas jęczy.
0
@MarFan Gościu pewnie śmietankowy - chciał dowalić ale nie pykło.
1
@BlaseR9 Putin za to co zrobił Ukrainie (i nie tylko) zasługuje na pogardę ale Waters w jednym ma rację. Amerykance robią to samo w białych rękawiczkach. Mieli swoje wojny całkiem niedawno i tak samo mordowali ludzi. Różnica za polega tylko w przekazie do opinii publicznej
1
@Coutinho007 te "otoczenia" zawsze mnie wkór......ły. kasa im się pewnie konczy a młody marnuje potencjał (na lepsze kontrakty) zapewne nie przez ujowa grę tylko przez złego Xaviego
28
Gdyby się nie wychylił to tylko rodzina wiedziała by że debil.
3
@Emhyr tu fajna kompilacja.
najlepszy moment 1:30 XD
0
Gavi:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=6256102557755486&set=gm.2827413347394028&idorvanity=1164963773639002
Serce rośnie.
1
@Emhyr inna sprawa że wejscie Alby też genialne prawi wymusił to na nim :)
1
@MesQueUnClub96 Gdy wzmacnialiśmy się Kounde i Christensenem a real szedł po Rudigera (mając Alabe + to co ostatnio pokazywał u nich Militao) myślałem że ich obrona będzie mocniejsza - jak miło ze to była tylko ułuda XD
11
Kessi posłał wczoraj Albie piłeczke jak Iniesta w swoim prime :)
0
@szymon6847 Nie gram od wieków w fife ale Balde ma szybkość 79 ? WTF ??? Przcież gościu na szybkości robi swoją robotę właśnie
4
@Peciak No niestety ale sami się wyeliminowali z tego zespołu. Ansu troche kontuzja tłumaczy ale Ferran po porstu przegrał wszystko na boisku
1
@Emhyr na bank rozłożyli nogi ;)
0
@Joe_Pesci Żewłaki go pocieszają
1
strona realu dzisiaaj nie działa najlepiej
3
Gavi z Dembusem jakie ziomale XD
0
srafejka działa ? XD
5
@Martwy a najlepsze jest ze oni są tak ciency że i tak dostają w cymbał XD
2
@MeS5i_99 ok może ja nie oglądałem ich meczy dokładnie.
2
Najlepsza XI pierwszej połowy sezonu LL. Wszystko spoko ale Tchouameni naprawde zasłużył ? On chyba nawet nie był pierwszym wyborem zbyt często.
https://www.facebook.com/photo?fbid=1254947152120481&set=gm.2824812090987487&idorvanity=1164963773639002
0
Czy wy to widzieli ??
https://www.facebook.com/groups/1164963773639002/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=2824255641043132
Ja tylko dodam od siebie że łysy miał Messiego ;)
1
@Pewex Sracie po gaciach ... Barcelona nawet bez Osmana jest w stanie skasować Real. De Jong, Pedri, Gavi, Araujo, Jules, Balde zagrają swoje i spokojnie ich jedziemy. Robert wystarczy że dostawia noge (jest w tym mistrzem) Rapha i Fati może się na Real odpalą ale podstawa którą wymieniłem na początku miażdzy Real na ten moment. Jakbyśmy przeszli do dalszej fazy LM to nawet bylbym spokojy o kolejny mecz. To my jesteśmy w gazie na ten moment.
1
@Kinginiesta można było to lepiej ogarnąć ;)