2

@Faro ja to wiem ... ty to wiesz ;)

0

@Faro daj spokuj no rozsadziło mu zadek i tyle zdarza się ;)

0

@zadafcb Ten po środku w zielonej grafice to Araujo ?

39

białych znowu wywiało. XD

2

@Pawel13sz dziwne że nie wyłączyli na zime - rury pewnie rozsadziło.

0

@Domin7777 nie masz racji. Zamykam ;)

0

@Domin7777 prosie cie ....

3

@sk13 omg to chyba ti kolano jeszcze ..... ;)

0

@szkutnik91 Im trzeba oddać hajs pewnie z kilku lat ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

na spółę z sędzią wypadało by dodać.

1

Wbrew hura optymizmowi co by trafić na Real (bo słaby - z czym się zgadzam) ja wcale się tak do tego nie pale. Jesli znowu im się trafi sędzia jako 12 zawodnik to ja dziekuję za tego typu emocje jak Rudigery, Militao, Viniciusze i Ceballosy bedą wyprawiać co dusza zapragnie a sędzia będzie odwracał wzrok. Współczuję kibicom Atletico wczoraj za to co musieli oglądać. Bezsilność po prostu. Oczy krwawią od takiego sędziowania i wcle nie mam ochoty by Barcelona była częścią takiego Madryckiego przedstawienia.

1

@Coutinho007 XD dobre

0

Ja ha ha vini dobry

1

Mem phis. Znaki

2

Depay zagubiony jak dziecko we mgle

0

Uuuuu jak fantazja u viniego

2

Pokazał by czerwo to już by nie posedziowal wiecej

0

@Faro dziś pomaga

3

Ja pierdole grają w 12 z sedzia

0

@Faro szczególnie jak się trafi sędzia pro madrycki

1

Sędzia jaki stronniczy jprd

1

ale ze ich nie dobiliśmy to troche szkoda .....

5

Jaka wymowna cisza u żewłaka po tekscie że Madryt płacze XD

0

jesli dziś mozna siędo kogoś przyczepić to moim zdaniem tylko Balde troche niedowozi.

0

jprdl ale mają farta

7

ze kunde nie podał do pedrego kundeeeeee

0

Co ten żewłakow tak płacze ?

2

once the gala - najmocniejszy skład na ten moment

0

Oby Xavi tylko wystawił Niemca na bramie. Uważam że w tak ciężkim męczy bramkarz może być kluczowy. A różnica między nim a Pena to lata świetlne (bardziej że względu na kosmiczna formę Niemca )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?