1

Aby Villareal wymęczył przescieradła do karnych i wygrał w nich :)

2

Nawet komentator ... "TYM RAZEM Vinicius nie udawał" XD

0

@MateuszGotowka99 a to od dzisiaj ?

2

Wczoraj pisali że Real wyleczy się zdobyciem Pucharu Króla. No to niezłe tam mają terapie XD

0

Real gdzieś lecie w TV ?

6

No to jednak wyszli z tego z klasą.

2

@LambiPL no Vinicjusze aż piszczą ;)

0

On ma dopiero 18 lat. Na pewno się poprawi i średnia mu wzrośnie ;) więc spokojnie

1

@Antimadridista_WR Najlepszego z tej czwórki chcesz sprzedać ? Ja bym zrobił wszystko by przedłużyć z nim kontrakt.

1

@lucca87 To już Balde (mimo że obrońca) robi lepszą robotę jak wchodzi skrzydłem w pole niż Ferran- wielkie rozczarowanie z niego - a dobija fakt że gościu naprawde ma sporo okazji i nic nie wykorzystuje

1

@Faro To że gwiazdorzył to juz po pierwszym meczu było widać . Robił z siebie Ronaldinhio za każdym razem gdy mógł - więcej z tego zażenowania było niż pożytku . Widać obraził się na drużynę i kibiców jak się zderzył faktami że to jednak nie dla niego. Jedyne co mi się w nim podoba to dokładne dośrodkowania i ewentualnie fajne strzały (dobrze bił rożne) - w polu koleś ma przerost ego nad umiejętnościami - to o wiele za mało na Barcelone

0

Objrzałem powtórki meczu Elche Cadiz ... znajomy sędzia główny XD. Kure co za j....na klika. Mam nadzieje ze zamrażalka potrwa dłuugi okres. Troche się przeczyści bo jeszcze Lahoz rezygnuje

7

Ta ekipa co to sądziowała to nie do zamrażalki tylko w odstawke absolutną powinna iść. Sprawdzenie spalonego przy każdym golu to jest podstawa więc pajace przyjeli łapówke zapewne albo jakiś stronniczy kibic siedział przed monitorem a nie sędza.

0

@Mroziu Niekoniecznie - jesli będzie więcej chetnych po zakończeniu kotraktu (bo reprezentant Holandii) to agent "za podpis" może ściągnąć więcej niż te 7 baniek.

2

@ILovethisGame tym bardziej ze finał był z Realem

6

Coś białych mało ostatnio u nas ? Pełno ich było jeszcze wczoraj przed wieczorem

1

@DonCarletto no Bale i Balde mieli by beke ;)

0

@VegetaPolska Gościu weś już skończ z tym płaczem bo zachowujesz się jak jakiś nawiedzony, Daj jej spokój bo sam to gdzieś zgłosze. Jęsli nas tutaj tak o nią męczysz to ja tej lasce naprawde współczuję.

6

Dani wciąż goni za Balde

19

Ale miałem bekę z Viniego jak się wił przy Araujo i nic nie mógł zrobić. Machanie łapkami i próby wymuszenia karnych. XD Co go Urus czapeczką nakrył to jego.

0

@Azi zelżyli ich do cna

7

10 powino iśćdo Gaveigo .... sorry Fati

4

@radekbarca10 jeśli przejebiądzisiaj to im sięstrona przez tydzien nie podniesie

0

@Dieselzor spokojnie - równie dobrze możemy ich dobićbo to że siąda na nas teraz to mamy jak w banku i otworzą sięprzestrzenie

1

Po tym meczu Lapciu sie zesra i sprzeda pół składu co by zarejestrować Gaviego po chłopaczek w swojej wartosci wybije słupki. ... i się nie dziwie

1

@KrychaFCB Balde ? ok jest super ale popatrz co robi młodszy od niego Gavi !!!! To jest prawdziwe czyste złoto. Gościu na społe z Robertem właśnie wyjaśnia zadufany w swojej wielkości sreal

0

@Irmscher10 już jest dobrze. Real musie sie otworzyć. Jak nie zacznąsięmurować to będize manita

1

@AllBundy jedziemy kolego ;)

1

cafejke wyebao

1

Oby to dowieźli oby Xavi nie spierniczył ze zmianami. Jesteśmy Barceloną teraz należy iśćpo MANITĘ!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?