sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Aby Villareal wymęczył przescieradła do karnych i wygrał w nich :)
2
Nawet komentator ... "TYM RAZEM Vinicius nie udawał" XD
0
@MateuszGotowka99 a to od dzisiaj ?
2
Wczoraj pisali że Real wyleczy się zdobyciem Pucharu Króla. No to niezłe tam mają terapie XD
0
Real gdzieś lecie w TV ?
6
No to jednak wyszli z tego z klasą.
2
@LambiPL no Vinicjusze aż piszczą ;)
0
On ma dopiero 18 lat. Na pewno się poprawi i średnia mu wzrośnie ;) więc spokojnie
1
@Antimadridista_WR Najlepszego z tej czwórki chcesz sprzedać ? Ja bym zrobił wszystko by przedłużyć z nim kontrakt.
1
@lucca87 To już Balde (mimo że obrońca) robi lepszą robotę jak wchodzi skrzydłem w pole niż Ferran- wielkie rozczarowanie z niego - a dobija fakt że gościu naprawde ma sporo okazji i nic nie wykorzystuje
1
@Faro To że gwiazdorzył to juz po pierwszym meczu było widać . Robił z siebie Ronaldinhio za każdym razem gdy mógł - więcej z tego zażenowania było niż pożytku . Widać obraził się na drużynę i kibiców jak się zderzył faktami że to jednak nie dla niego. Jedyne co mi się w nim podoba to dokładne dośrodkowania i ewentualnie fajne strzały (dobrze bił rożne) - w polu koleś ma przerost ego nad umiejętnościami - to o wiele za mało na Barcelone
0
Objrzałem powtórki meczu Elche Cadiz ... znajomy sędzia główny XD. Kure co za j....na klika. Mam nadzieje ze zamrażalka potrwa dłuugi okres. Troche się przeczyści bo jeszcze Lahoz rezygnuje
7
Ta ekipa co to sądziowała to nie do zamrażalki tylko w odstawke absolutną powinna iść. Sprawdzenie spalonego przy każdym golu to jest podstawa więc pajace przyjeli łapówke zapewne albo jakiś stronniczy kibic siedział przed monitorem a nie sędza.
0
@Mroziu Niekoniecznie - jesli będzie więcej chetnych po zakończeniu kotraktu (bo reprezentant Holandii) to agent "za podpis" może ściągnąć więcej niż te 7 baniek.
2
@ILovethisGame tym bardziej ze finał był z Realem
6
Coś białych mało ostatnio u nas ? Pełno ich było jeszcze wczoraj przed wieczorem
1
@DonCarletto no Bale i Balde mieli by beke ;)
0
@VegetaPolska Gościu weś już skończ z tym płaczem bo zachowujesz się jak jakiś nawiedzony, Daj jej spokój bo sam to gdzieś zgłosze. Jęsli nas tutaj tak o nią męczysz to ja tej lasce naprawde współczuję.
6
Dani wciąż goni za Balde
19
Ale miałem bekę z Viniego jak się wił przy Araujo i nic nie mógł zrobić. Machanie łapkami i próby wymuszenia karnych. XD Co go Urus czapeczką nakrył to jego.
0
@Azi zelżyli ich do cna
7
10 powino iśćdo Gaveigo .... sorry Fati
4
@radekbarca10 jeśli przejebiądzisiaj to im sięstrona przez tydzien nie podniesie
0
@Dieselzor spokojnie - równie dobrze możemy ich dobićbo to że siąda na nas teraz to mamy jak w banku i otworzą sięprzestrzenie
1
Po tym meczu Lapciu sie zesra i sprzeda pół składu co by zarejestrować Gaviego po chłopaczek w swojej wartosci wybije słupki. ... i się nie dziwie
1
@KrychaFCB Balde ? ok jest super ale popatrz co robi młodszy od niego Gavi !!!! To jest prawdziwe czyste złoto. Gościu na społe z Robertem właśnie wyjaśnia zadufany w swojej wielkości sreal
0
@Irmscher10 już jest dobrze. Real musie sie otworzyć. Jak nie zacznąsięmurować to będize manita
1
@AllBundy jedziemy kolego ;)
1
cafejke wyebao
1
Oby to dowieźli oby Xavi nie spierniczył ze zmianami. Jesteśmy Barceloną teraz należy iśćpo MANITĘ!!!!!