1

@Coutinho007 albo chciał zrobić z siebie znafce a wystarczyło wystawić sprawdzony skład w sprawdzonej formacji który robił robote od kilku meczy i nie było na nich bata. To jest właśnie głupota niektórych trenerów. wpieprzają kij w szprychy jak rower dobrze jedzie bo myślą że są już na takim poziomie że to ich zasługa że dobrze jedzie i że mogą pociągać za wszystkie sznurki. ja uważam że jak sieznalazło idealną jedenestkę w idealnym ustawieniu to trzeba nią grać aż przeciwnicy znajdą na nią sposób dopiero wtedy kombinowć. Ale nie krówa doświadczenia mu się zachciało i Alba kopał się po czole przez 40 minut pierwszej połowy.

0

Hej koledzy gdzie można teraz obejrzeć 2 połowe po czasie ? Podobno jest jakaś strona.

4

@Ptasior dycha zobowiązuje

0

Dobrze ze jest la bamba stream mi przycina ale widze waszymi oczami ... troche creepy ale da się przeżyć :)

0

@bari_94 Z drugiej strony kiedy Fati ma się podnieść jesli nie w takim meczu ?

1

@Coutinho007 tiaaa ale ogólnie znowu odjebali. Xavi nawymyślał

3

@Batys Może i dobry ale z tym doświadczeniem to bym nie przesadzał.

1

dobra ja odpuszczam i tak rwie jak opetane pewnie madryciaki sie onanizują żadnego gola nie widziałem

0

no i gola przeoczyułem :(

3

Oho tnie - zajarane modrycioki że remis jest zaczynają wchodzić na strema

1

@Coutinho007 Może się pomalował ?? ;) żarcik faktycznie chłopak się zaczyna odnajdywać.

1

@dziku77 Tą procedure zaczał już Laporta za swojej poprzedniej kadencji inna sprawa że Laporta mowi że to normalne uslugi w świecie dużych klubów - ciekawe jak jest prawda.

0

@kuz to stremy zostaja :(

2

@Seba_89_ oprócz tego vo piszesz jest sporo syfu o którym cisza bo ufo. W stanach jakiś pociąg się wykoleił z takim syfem ze robią przymusowe przesiedlenia. Piszą nawet że to drugi Czarnobyl no ale media trabia o ufo nawet generałowie USA kurde. To jest ostra przykrywką. Ale to norma w dzisiejszym swiecie

0

Ludzie dzisiaj tylko viplay ? TVP nie wykupiło Robercika ?

1

@clyde Zaprosić takich do maka "z dodatkami" najlepiej tymi z ich parówek

0

Z tego meczu gorsze jest to że się mogą psychidznie odbudować. Puchar u arabów teraz 4:0 z ostatnią drużyna XD. brzmi śmiesznie ale jednak pewnie się nabzdyczą jakby juz byli na topce

0

@wojtekfcb79 oo widze ze ubodło kolege białego XD

0

To co dzisiaj Elche znowu sprowadzi "krulewskich" do gleby w LL ?

1

@talizmo czekaj czekaj to kto ? Mbappe raczej tym bardziej nie. Haland ? nawet nie grał na MS. Ciekawe kogo by postawili wyżej od Leo.

0

@tomek8756 cyrk na kółkach

0

@MajkiYB to troche jak Real XD

3

@Coutinho007 w ostatnim meczu zrobił w polu karnym przeciwnika mega kiwkę na szybkości. Aż mi kopara opadła. bardzo szubko zdobywa pole i nauczył się trzymać krótko piłe przy nodze. To robi różnice - widać wziął sobie słowa Xaviego do serca i dobrze bo to jego niesamowity atut. Odwaga najważniejsza jak sie ma umiejętności.

0

@SirChuck lepiej wypchnąć Torresa i dać szansę Abde

14

@michal26 bidulek ukryty prześladowany a jednak na tyle hardy by lać żone i oszukiwać ja całe życie. Co za coming out no meeega naprawde. Co do podjaranych lewaków - co z prawami kobiet ??? halo ? chyba wam się nie kleją kropki troche ?

18

Trzeba przyznać że Jordi schodzi ze sceny w spektakularnym stylu :) Miło się czyta jego wypowiedzi.

1

@malicinho może gościu nie może znaleźć partnera.Teraz jak cały świat wie to hulaj dusza :)

0

@lukkobe A z ciekawości z kim go zestawiasz w tej 5 tce ?

0

Na ten moment to już 11 pnkt a Real będzie miał przeprawe teraz z Elche XD

0

skoro jest to zamach stanu to znaczy że mamy do czynienia z dyktatorstwem. Powinien sktupulatniej dobierać oszczerstwa no ale czego sie po nim można spodziewać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?