sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 albo chciał zrobić z siebie znafce a wystarczyło wystawić sprawdzony skład w sprawdzonej formacji który robił robote od kilku meczy i nie było na nich bata. To jest właśnie głupota niektórych trenerów. wpieprzają kij w szprychy jak rower dobrze jedzie bo myślą że są już na takim poziomie że to ich zasługa że dobrze jedzie i że mogą pociągać za wszystkie sznurki. ja uważam że jak sieznalazło idealną jedenestkę w idealnym ustawieniu to trzeba nią grać aż przeciwnicy znajdą na nią sposób dopiero wtedy kombinowć. Ale nie krówa doświadczenia mu się zachciało i Alba kopał się po czole przez 40 minut pierwszej połowy.
0
Hej koledzy gdzie można teraz obejrzeć 2 połowe po czasie ? Podobno jest jakaś strona.
4
@Ptasior dycha zobowiązuje
0
Dobrze ze jest la bamba stream mi przycina ale widze waszymi oczami ... troche creepy ale da się przeżyć :)
0
@bari_94 Z drugiej strony kiedy Fati ma się podnieść jesli nie w takim meczu ?
1
@Coutinho007 tiaaa ale ogólnie znowu odjebali. Xavi nawymyślał
3
@Batys Może i dobry ale z tym doświadczeniem to bym nie przesadzał.
1
dobra ja odpuszczam i tak rwie jak opetane pewnie madryciaki sie onanizują żadnego gola nie widziałem
0
no i gola przeoczyułem :(
3
Oho tnie - zajarane modrycioki że remis jest zaczynają wchodzić na strema
1
@Coutinho007 Może się pomalował ?? ;) żarcik faktycznie chłopak się zaczyna odnajdywać.
1
@dziku77 Tą procedure zaczał już Laporta za swojej poprzedniej kadencji inna sprawa że Laporta mowi że to normalne uslugi w świecie dużych klubów - ciekawe jak jest prawda.
0
@kuz to stremy zostaja :(
2
@Seba_89_ oprócz tego vo piszesz jest sporo syfu o którym cisza bo ufo. W stanach jakiś pociąg się wykoleił z takim syfem ze robią przymusowe przesiedlenia. Piszą nawet że to drugi Czarnobyl no ale media trabia o ufo nawet generałowie USA kurde. To jest ostra przykrywką. Ale to norma w dzisiejszym swiecie
0
Ludzie dzisiaj tylko viplay ? TVP nie wykupiło Robercika ?
1
@clyde Zaprosić takich do maka "z dodatkami" najlepiej tymi z ich parówek
0
Z tego meczu gorsze jest to że się mogą psychidznie odbudować. Puchar u arabów teraz 4:0 z ostatnią drużyna XD. brzmi śmiesznie ale jednak pewnie się nabzdyczą jakby juz byli na topce
0
@wojtekfcb79 oo widze ze ubodło kolege białego XD
0
To co dzisiaj Elche znowu sprowadzi "krulewskich" do gleby w LL ?
1
@talizmo czekaj czekaj to kto ? Mbappe raczej tym bardziej nie. Haland ? nawet nie grał na MS. Ciekawe kogo by postawili wyżej od Leo.
0
@tomek8756 cyrk na kółkach
0
@MajkiYB to troche jak Real XD
3
@Coutinho007 w ostatnim meczu zrobił w polu karnym przeciwnika mega kiwkę na szybkości. Aż mi kopara opadła. bardzo szubko zdobywa pole i nauczył się trzymać krótko piłe przy nodze. To robi różnice - widać wziął sobie słowa Xaviego do serca i dobrze bo to jego niesamowity atut. Odwaga najważniejsza jak sie ma umiejętności.
0
@SirChuck lepiej wypchnąć Torresa i dać szansę Abde
14
@michal26 bidulek ukryty prześladowany a jednak na tyle hardy by lać żone i oszukiwać ja całe życie. Co za coming out no meeega naprawde. Co do podjaranych lewaków - co z prawami kobiet ??? halo ? chyba wam się nie kleją kropki troche ?
18
Trzeba przyznać że Jordi schodzi ze sceny w spektakularnym stylu :) Miło się czyta jego wypowiedzi.
1
@malicinho może gościu nie może znaleźć partnera.Teraz jak cały świat wie to hulaj dusza :)
0
@lukkobe A z ciekawości z kim go zestawiasz w tej 5 tce ?
0
Na ten moment to już 11 pnkt a Real będzie miał przeprawe teraz z Elche XD
0
skoro jest to zamach stanu to znaczy że mamy do czynienia z dyktatorstwem. Powinien sktupulatniej dobierać oszczerstwa no ale czego sie po nim można spodziewać?