1

@El Madridista. jeśli to prawda to macie racje

0

Myślałem że tylko Barcelona nieźle frajerzy w LM ale dziś Liv daje rade.

3

Ładnie liverpool frajerzy .To tam gra ten niby najlepszy obrońca na świecie ?

0

szklanka

2

Alaba out ? akurat na lige ;)

0

Klopp im nagadał i sę boją Vinicjusza kryć :)

2

Araujo by grał to by Viniego nie było

0

Mam nadzieje ze jusz wszyscy włączyli ?

2

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu XD

0

@El Madridista. Laporta użył słów że to normalna praktyka w świecie dużych klubów - w sensie kupowanie raportów. Skąd wiesz że Real nie robił podobnie i boi się aby to się nie przelało na nich? Abstachując już od tego czy to jest opłacanie meczy czy kupowanie zwykjłej wiedzy pomagającej zrozumieć sędziowanie. Na ten moment to jest medialny syf od którego inne kluby jeśli robiły podobnie mogą chcieć trzymać się z daleka.

1

@VegetaPolska Jeżeli Real ma sie zbliżać do celu tak jak ty to dzięn naprawde poprawi mi humor :)

0

@El Madridista. Z góry to zakładasz (bo inna opcja Ci nie pasuje) tak samo jak wszyscy z góry zakładają że Barca na bank kupowała mecze.

0

@CyberGeralt Z ajkiś powodów Perez nie chciał braćw tym udziału a te powody to wiesz mogą być różne na razie masz same domysły.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Fantastyczny Chłopiec jeśli nie przejdziemy diabłów to ten temat wróci na plecy naszego trenera jestem tego pewien

4

Ferran może irytować nieskutecznością i brakiem formy ale po nim widać że chłop by zycie oddał byle by zaistnieć w Barcelonie, Fati natomiast ... no cóż - tak po prostu nie ma. Już po tym że wziął dyche po Messim było widać że ego ma przepompowane. Niektórzy pisali że to odwaga itd taka odpowiedzialność. Według mnie ten numer powinien jeszcze dalej w szatni wisieć i czekać na wybór - na ten moment pomiędzy Pedrim a Gavim.

0

A dzisiaj nawet Nie było Urusa. Co nam obrona wyrosła to szok niedowierzanie. SIe jaraliśmy Puyolami kurde ... ;)

0

W sumie dobry mecz na przełamanie rezerw. Szkoda że Fati ma wywalone. Torres zyskuje bardzo.

0

@bartas97 się szanuje ;)

0

Madrycioki jakie są czy już się pochowały ? XD

0

@Katalończyk 99 i wtedy wieżdza Messiash na białym koniu i modrycioki do nor XD

0

@Roobo Czarny i bogaty. Nie bedzie pracował po krierze

1

@Pawlusek " bo tak " XD

4

@Lionel_Messi10 wychodząz nory bo mecz wygrali XD

0

@tristan87 bije sięo nią z Vniciusem i tym nowym co 2 asysty zrobił wiadomo.

0

@JordiAlbion nie z Realem To derby sa

0

Jak nie dzisiaj to za tydzień Simeone ich wyjasni

3

Ojojoj Ćwiąkala zaraz się zesra


0

@Kitek1640 prawie jak Torres XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?