0

@Survier serio wiąrzesz to ? jprdl

0

noooo Ferran to zamknie !!!!!

1

@pt9 a na widoku jest 120 minut biegania.

2

Łysy robi już zmiany my gramy ujowo ale Denzel kóźwa obsrany.

3

Kórw co jest z tym Raphinie ? Może czas na Torresa do jasnej ciasnej?

0

kto od nas dostał żótko ?

2

@Arkon Xavi żyje jeszcze swoim pokoleniem troche

0

Oj mam nadzieje żę Denzel podoła w pojedynku trenerskim na drugą zmianę.

0

@AlexDark00 ciężko nie strzelić ? Ha jesteś pewien ? Trzeba jednak mieć mocną psychę. to jest ManU (bardzo mocny obecnie) na ich terenie przy ich kibicach i mecz o przejscie (ostatni w tej kolejce).

0

@Donnie_Darko nie zmazuje ale strzelił tego gola wytrzymał ciśnienie i będzie grał do końca i być morze zamknie mecz na nasza korzysć. Ile to już razy widzieliśmu dosłownie 1:1 u Suarezea który teraz jest dla nas legendą ? Ile razy Suarez był kotletem i drewnem? Napastników troche inaczej sięrozlicza panowie

0

@Foro ile miał już pięknych asyst napędzających 10 ostatnich metrów których w zasadzie nie było przed jego przejsciem ? na pewno z 5 sięznajdzie to sporo jak na snajpera

0

@MesQueUnClub96 Albo czarnych mających ładne tatuarze :) Nie zdziwiłbym się.

11

Ale tu wylew na Lewego. Przynajmniej strzela bramy bardziej się jaraliście Memphisem (kopiącym się już od kilku miesięcy po czole) który tylko "kiwał" i decydujący nie był na pewno a bramek u niego szukać jak śniegu na saharze. Polak jaki jest taki jest ale bramy strzela.

1

Wynik pozytywnie zaskakuje biorąc pod uwagę nasze absencję

0

Casemiro cośsię martwi chyba ;)

0

2

Jak dla mnie Balde dziś najlepszy u nas. Jak to jest że u nas już tylko młodzież robi różnice ;)

0

@Yoshi94 nie przypieprzam się kolego wyluzuj za to twoja odpowiedź jest w tej "formie"

0

@karci0 ja na pirackim streamie i płynniutko XD

0

Kurde Manu napina bo chce odrobić przy takiej sytuacji to Balde powinien być tym wypadowym na kontry.

1

... mógł pozwolić grać - co za idioci to komenyują

4

Kessi zaczyna coś grać kurłłaaaa

0

O jesuuuuuuuuuuuuuuu XD

0

Musimy wygrać na wyjeździe w Europie z ManU w mega formie bez Pedriego, Gaviego i Dembele. XD Mam wrażenie że idziemy na ścięcie

2

kuźwa i Ferran na ławie a zamiast niego Sergi Roberto. Xavi to niezły typ jest. Nie mówie że Torres to zbawca ale chłopak miał zawodnika meczu ostatnio bo gryzł trawe i robił różnice. masakra z tymi jego wyborami w Europi ale dobrze ze Alonso nie dał

15

Ferran powinien grać od pierwszej minuto chłopak jest napędzony i gryzie trawe

2

Bez Gaviego Pedriego i Dembele my faktycznie nie mamy czym straszyć. :( Ojjj jutro moze byćprzykry dzień dla nas.

1

Ja gdzie Żunior Viniszjusz ??

7

Już widze jak Tebas na to pozwoli aby leo wrocil XD

4

@John_Doe dostali by 3:6.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?