sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier serio wiąrzesz to ? jprdl
0
noooo Ferran to zamknie !!!!!
1
@pt9 a na widoku jest 120 minut biegania.
2
Łysy robi już zmiany my gramy ujowo ale Denzel kóźwa obsrany.
3
Kórw co jest z tym Raphinie ? Może czas na Torresa do jasnej ciasnej?
0
kto od nas dostał żótko ?
2
@Arkon Xavi żyje jeszcze swoim pokoleniem troche
0
Oj mam nadzieje żę Denzel podoła w pojedynku trenerskim na drugą zmianę.
0
@AlexDark00 ciężko nie strzelić ? Ha jesteś pewien ? Trzeba jednak mieć mocną psychę. to jest ManU (bardzo mocny obecnie) na ich terenie przy ich kibicach i mecz o przejscie (ostatni w tej kolejce).
0
@Donnie_Darko nie zmazuje ale strzelił tego gola wytrzymał ciśnienie i będzie grał do końca i być morze zamknie mecz na nasza korzysć. Ile to już razy widzieliśmu dosłownie 1:1 u Suarezea który teraz jest dla nas legendą ? Ile razy Suarez był kotletem i drewnem? Napastników troche inaczej sięrozlicza panowie
0
@Foro ile miał już pięknych asyst napędzających 10 ostatnich metrów których w zasadzie nie było przed jego przejsciem ? na pewno z 5 sięznajdzie to sporo jak na snajpera
0
@MesQueUnClub96 Albo czarnych mających ładne tatuarze :) Nie zdziwiłbym się.
11
Ale tu wylew na Lewego. Przynajmniej strzela bramy bardziej się jaraliście Memphisem (kopiącym się już od kilku miesięcy po czole) który tylko "kiwał" i decydujący nie był na pewno a bramek u niego szukać jak śniegu na saharze. Polak jaki jest taki jest ale bramy strzela.
1
Wynik pozytywnie zaskakuje biorąc pod uwagę nasze absencję
0
Casemiro cośsię martwi chyba ;)
0
@culer_5306751 XD
2
Jak dla mnie Balde dziś najlepszy u nas. Jak to jest że u nas już tylko młodzież robi różnice ;)
0
@Yoshi94 nie przypieprzam się kolego wyluzuj za to twoja odpowiedź jest w tej "formie"
0
@karci0 ja na pirackim streamie i płynniutko XD
0
Kurde Manu napina bo chce odrobić przy takiej sytuacji to Balde powinien być tym wypadowym na kontry.
1
... mógł pozwolić grać - co za idioci to komenyują
4
Kessi zaczyna coś grać kurłłaaaa
0
O jesuuuuuuuuuuuuuuu XD
0
Musimy wygrać na wyjeździe w Europie z ManU w mega formie bez Pedriego, Gaviego i Dembele. XD Mam wrażenie że idziemy na ścięcie
2
kuźwa i Ferran na ławie a zamiast niego Sergi Roberto. Xavi to niezły typ jest. Nie mówie że Torres to zbawca ale chłopak miał zawodnika meczu ostatnio bo gryzł trawe i robił różnice. masakra z tymi jego wyborami w Europi ale dobrze ze Alonso nie dał
15
Ferran powinien grać od pierwszej minuto chłopak jest napędzony i gryzie trawe
2
Bez Gaviego Pedriego i Dembele my faktycznie nie mamy czym straszyć. :( Ojjj jutro moze byćprzykry dzień dla nas.
1
Ja gdzie Żunior Viniszjusz ??
7
Już widze jak Tebas na to pozwoli aby leo wrocil XD
4
@John_Doe dostali by 3:6.