sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Umarł zajebisty aktor drugoplanowy Tom Sizemore. Szkoda gościa - miał dopiero 62 lata - świetne role które mi przynajmniej wryły sięw czerep. RIP. Poświęćcie LR chwile by wygooglować i przynajmniej ogarnć gościa. jestem pewien że większość kojarzy.
5
@sidi12843 w sumie już nie jest jakaś wybitna. Miał szanse i ją zjebał. Podejrzewam że teraz u Xaviego naprawde by mógł z Pedrim i Gavim robić niezłe dymy w pomocy. Z takiego klubu jak Barcelona sie nie odchodzi dla hajsu tym bardziej jak ma sie jakiś talent.
1
@Don-Corleone jebac taki top artystów. Czemu gadasz normalnie a nie ja Don ? Odwyk czy jak ? konto żonie oddałeś ?
3
Dobra akcja - Barca powinna się przyłączyć
1
@Encore a chwile później go jebnął przez bark w strone paszczy ;) ... to po prostu jest zamach
0
@Encore Sądzisz że niechcący ? XD
0
@require + Fati im ratuje 2 bramke XD
0
Gdyby Fati się nad wami nie zlitował to by było prawie pozamiatane także ten ;)
2
@rragon "Trener Realu chwali jednak grę defensywną Blaugrany, choć uważa, że Katalończycy nie powtórzą tego poziomu na własnym stadionie" no właśnie panie śmietankowy kłania się kłania. Gościu ewidentnie sugeruje że przyjmiemy podobną taktyke ale nie utrzymamy poziomu. Jeśli ptubójesz komuś coś zarzucić to zastanów się najpierw czy nie strzelasz sobie w kolano.
1
Tak swoją drogą Frankie ładnie ich tam przechodził ... jak slalomista tyczki ;)
4
Ciekawe keidy sędziowie wychodują jaja i siewezmą za tego pajaca ?
3
Carlo myśli że my u siebie z Pedrim, Dembele, Robertem i Duńczykiem będziemy chcieli powtórzyć taktyke z tego meczu ? Gościu lepiej niech przeanalizuje jak zagraliśmy bo u nas to oni będa musieli przyjąć podobną taktykę. A odnosnie kto zasłużył a kto nie. Jego zepsół nie oddał ani jednego strzału w przeciwieństwie do Barcelony a podobno to my się broniliśmy i trzeba dodać że gdyby nie pierdoła Fati to byłoby 2:0 więc może jednak zasłużyliśmy ....
0
@SenseiFCB powinien byćbardziej czuy dla dziecka ... w kńcu trzeba wychować nie ?
1
Bardyo pryzjemnie jest ojebac real na wzjedzie rezerwami .. nie powiem
0
@Survier Widziałeśjakiśatak w tym meczu ??? tak ze ten ... sam sobie odpowiedz jak dobrz esięprzygotowali. Rezerwy być może za dużę słowo ale no tak grając to my o LL możemy się bić ... niestety, więc kurna dajta se sian z tymi smieszkami bo my sie po prostu broniliśmy. spkoo wyszło ale to nie zmienia faktu
0
@domin682 w pewny m sensie tak. zauważże bez tych graczy jedyne co moglismy zrobići czym sięszczyci teraz Denzel to to że sięOBRONILIŚMY ... sam sobie dopowiedz ;)
2
Jakie to jest kórwa piękne ze ojebalismy ich rezerwami na Santiago a na rewanż pewnie będzie Pedri i Dembele XD
1
@BulaKG otoczenie Fatiego m inne zdanie
0
spoko n a boju treningowym to jest lazabawa ;)
8
jeszxcze reke kombinowali frajerzy
11
Jak by nie było my ten mecz mentalnie już wygraliśmy i BARDZO KÓRWA DOBRZE XD
1
Fati na dzien dobry ma -10 w tym meczu. i jak japa z Kessim pls bo by nam mecz zrobił gdyby nie nowy Messi
4
No i jak ten Kessi ma sie przebić ?????
0
Araujo porobił wielkiego modrica na setke :)
5
tego to jeszcze nigdy chyba nie było .. komentatory płaczą że Barca postaiła autobus XD
1
Widzicie to ziomy jak Araujo gra wysoko na skrzydle ... jest wręcz ofensywny często. Niesamowite
1
Luknijcie jaka stronnicza fota na śmietankowej. W tej akcji chwile później murzynek którego wszyscy muszą kochać ostatnio napierniczał de Jonga przez łeb XD
0
@Firestone może i mi się wydaje ale Torres jest troche nieprzewidywalny ;) .. może mega sedziowe z Hiszpani spalonego nie lookną na varze XD
1
@Kidd Panie toż to są hegamoni futbolu na ten moment XD
0
@Lisek o to to to skoro my w rezerwach jezdiemy XD