sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Czytając o ich passie to aż się boje. Mam nadzieję że w weekend przescieradla zapłacą rachunek w lidze za dzisiejsze nasze zwycięstwo ;)
0
@Herbert Oni doskonale wiedzą - grają zawodowo w piłke. Pytanie czy są takimi imbecylami czy kładą lachę na to - jeden wybór gorszy od drugiego.
1
Niesamowite to jest. A jeszcze bardziej mnie zadziwia fakt że bardzo często drze o wynik jak rywale cisna i wcale nie jestem pewien tych niesamowitych umiejętności obronnych.
2
Ale to że nie mogła grać wiedziała sama zawodniczka trener i cały zespół (oprócz administracji oczywiscie) To nie są niejasne sprawy. Położyli lachę na przepisy i nikt kozwa się nie zająknął. Jak dla mnie to cała taka drużyna nadaje się do kasacji. Bo im nie zależy. Wiedzieli co się stanie.
1
Jesli Leo by tu przyszedł jako pomoc dla Paedriego i Gaviego a nie odwrotnie to w sumie czemu nie. W PSG nie był najważniejszy więc i u nas mógłby pozostać w cieniu wschodzących gwiazd.
5
Może tam zółw coś mota bo złota piła idzie w tym roku na bank do Leosia więc .... znalazł się w jego cieniu XD.
0
@MeMyselfAndI Z twojego punktu widzenia z naszego to jeśli Barcelona wygra wszystko (ba z wami może nawet zremisować) to ma majstra.
0
@Fetta Na pewno któryś znajlepszych od nas.
0
@arni72 dalej to oznacza że są zależni też od nas
0
Jeśli laska nie chce kasy to znaczy że Dani przeciął i jest coś na rzeczy
2
@MeMyselfAndI nawet jakby przewaga była 1 punkt to są zależni od wynikow Barcelony
0
Uważam że nalezałoby porównywać Ansu do Dembele jeśli chodzi o dynamike i wejscia oraz stwarzanie przewagi i otwieranie przestrzeni. Niestety Ansu to co ma Francuz zatracił albo w ogóle tego nie miał a wielka szkoda bo ten czynnik właśnie powoduje że Dembele zawsze będzie robił różnicę na plus pomimo swoich innych słąbostek.
1
przepchnelismy Getafe to teraz tylko wpadka Realu i można jutro wesoło do pracy uderzać ;)
7
@Pawel13sz Ter "The Fucking Wall" Stegen
0
Fati dziś coś strzeli ? jak myślicie ?
0
@against_modern_football tam materaca nie było nawet gościu był klamką w dzwiach ... jak sie zorietnował że Dani do kibla ją zaprosił. Albo po prostu białe przescieradło się tu ulęgło i se odbija ostatni wpierdol jaki dostali od nas u arabów
9
@mint te nagrania a też nie zgadzaja się z oskarżeniami laski więc zluzuj gumy w majtach. Wsadzili go bo sprawa niejasna a oskareznie dość grube. Jesli sie Dani obroni to laska będzie miała ostro przesrane
0
@LjakRoberciik i stracił prace
2
@arasz1819 "Bardziej on potrzebował Barcę niż Barca jego" ja wiem ? my mieliśmy wtedy straszniu ujowy skład i jak on sie pojawił to jednak pare meczy nam pociągnął - biorąc pod uwagę gra za prawie darmo (której nie podwarzasz) to chyba jednak nie tak do końca przegryw co ? ja znam temat że potrzebował gry bo MS ale i tak moim zdaniem to chyba nie był jednak strzał w kolano z naszej strony
1
@arasz1819 no ale to troche mało .. wrócił i grał za miedziaki gdy Barca go potrzebowała chyba że to też jest jakiś fejk - chodzi mi o te miedziaki bo to ze wrócił to fakt :)
2
@arasz1819 czemu? jakieś przesłanki masz do takiego myslenia ?
"jest kochany miłością sztokholmską na la bambie to fakty się nie liczą" podaj te faktz pls
ja serio po prostu chce se wzrobic opinie + bo piszesz jak byś wiedział a o cyzmś o cyzm ja nie wiem
0
@Lionel_Messi10 Mocny strzałale nawet nie jakieś okno. Bez przesady z tym jaraniem - one ciekawsze rzeczy na boisku robi ... i ostatni gol był nawet lepszy
0
@Lionel_Messi10 ja wiem ? strzałjak strzał no bez przesady z tym golzao. Można się jarać ale to zwykłe uderzenie było na które bramkarz nie zareagował.
0
Oby tylko Xavi już nie kombinował tylko pierwszy skład poszedł. To już nie przelewki - te zespoy chcątego pucharu i są mocne.
0
Ostatnio ziomy na epic games była promka na 3 pierwsze częsci fallouta za darmo. I sobie przypomniałem XD. Jak jedynka jest super tak dwójka to arcydzieło moim zdaniem. Nie robią już takich gier a szkoda .....
1
@ini_barca to co zwykle ;)sędzia zezwolił Realowi na brutalna grę i faule. Mogli np odpychać w swoim polu karnym rękami napastników szarżujących z piłką. Takie tam drobne pomoce a'la Gill "reklamówka Realu" Manzano ;)
5
W końcu troche sie znowu u nas zabieliło he he
16
CIekawe czy spotkamy się z Realem już w tej rundzie. Trza kuć żelazo puki gorące ;) Gavi czeka
4
Gill dzisiaj też z reklamówkami z herbem Srealu musiał ganiać
3
@michal26 Gil Manzano :)