6

Czytając o ich passie to aż się boje. Mam nadzieję że w weekend przescieradla zapłacą rachunek w lidze za dzisiejsze nasze zwycięstwo ;)

0

@Herbert Oni doskonale wiedzą - grają zawodowo w piłke. Pytanie czy są takimi imbecylami czy kładą lachę na to - jeden wybór gorszy od drugiego.

1

Niesamowite to jest. A jeszcze bardziej mnie zadziwia fakt że bardzo często drze o wynik jak rywale cisna i wcale nie jestem pewien tych niesamowitych umiejętności obronnych.

2

Ale to że nie mogła grać wiedziała sama zawodniczka trener i cały zespół (oprócz administracji oczywiscie) To nie są niejasne sprawy. Położyli lachę na przepisy i nikt kozwa się nie zająknął. Jak dla mnie to cała taka drużyna nadaje się do kasacji. Bo im nie zależy. Wiedzieli co się stanie.

1

Jesli Leo by tu przyszedł jako pomoc dla Paedriego i Gaviego a nie odwrotnie to w sumie czemu nie. W PSG nie był najważniejszy więc i u nas mógłby pozostać w cieniu wschodzących gwiazd.

5

Może tam zółw coś mota bo złota piła idzie w tym roku na bank do Leosia więc .... znalazł się w jego cieniu XD.

0

@MeMyselfAndI Z twojego punktu widzenia z naszego to jeśli Barcelona wygra wszystko (ba z wami może nawet zremisować) to ma majstra.

0

@Fetta Na pewno któryś znajlepszych od nas.

0

@arni72 dalej to oznacza że są zależni też od nas

0

Jeśli laska nie chce kasy to znaczy że Dani przeciął i jest coś na rzeczy

2

@MeMyselfAndI nawet jakby przewaga była 1 punkt to są zależni od wynikow Barcelony

0

Uważam że nalezałoby porównywać Ansu do Dembele jeśli chodzi o dynamike i wejscia oraz stwarzanie przewagi i otwieranie przestrzeni. Niestety Ansu to co ma Francuz zatracił albo w ogóle tego nie miał a wielka szkoda bo ten czynnik właśnie powoduje że Dembele zawsze będzie robił różnicę na plus pomimo swoich innych słąbostek.

1

przepchnelismy Getafe to teraz tylko wpadka Realu i można jutro wesoło do pracy uderzać ;)

7

@Pawel13sz Ter "The Fucking Wall" Stegen

0

Fati dziś coś strzeli ? jak myślicie ?

0

@against_modern_football tam materaca nie było nawet gościu był klamką w dzwiach ... jak sie zorietnował że Dani do kibla ją zaprosił. Albo po prostu białe przescieradło się tu ulęgło i se odbija ostatni wpierdol jaki dostali od nas u arabów

9

@mint te nagrania a też nie zgadzaja się z oskarżeniami laski więc zluzuj gumy w majtach. Wsadzili go bo sprawa niejasna a oskareznie dość grube. Jesli sie Dani obroni to laska będzie miała ostro przesrane

0

@LjakRoberciik i stracił prace

2

@arasz1819 "Bardziej on potrzebował Barcę niż Barca jego" ja wiem ? my mieliśmy wtedy straszniu ujowy skład i jak on sie pojawił to jednak pare meczy nam pociągnął - biorąc pod uwagę gra za prawie darmo (której nie podwarzasz) to chyba jednak nie tak do końca przegryw co ? ja znam temat że potrzebował gry bo MS ale i tak moim zdaniem to chyba nie był jednak strzał w kolano z naszej strony

1

@arasz1819 no ale to troche mało .. wrócił i grał za miedziaki gdy Barca go potrzebowała chyba że to też jest jakiś fejk - chodzi mi o te miedziaki bo to ze wrócił to fakt :)

2

@arasz1819 czemu? jakieś przesłanki masz do takiego myslenia ?

"jest kochany miłością sztokholmską na la bambie to fakty się nie liczą" podaj te faktz pls

ja serio po prostu chce se wzrobic opinie + bo piszesz jak byś wiedział a o cyzmś o cyzm ja nie wiem

0

@Lionel_Messi10 Mocny strzałale nawet nie jakieś okno. Bez przesady z tym jaraniem - one ciekawsze rzeczy na boisku robi ... i ostatni gol był nawet lepszy

0

@Lionel_Messi10 ja wiem ? strzałjak strzał no bez przesady z tym golzao. Można się jarać ale to zwykłe uderzenie było na które bramkarz nie zareagował.

0

Oby tylko Xavi już nie kombinował tylko pierwszy skład poszedł. To już nie przelewki - te zespoy chcątego pucharu i są mocne.

0

Ostatnio ziomy na epic games była promka na 3 pierwsze częsci fallouta za darmo. I sobie przypomniałem XD. Jak jedynka jest super tak dwójka to arcydzieło moim zdaniem. Nie robią już takich gier a szkoda .....

1

@ini_barca to co zwykle ;)sędzia zezwolił Realowi na brutalna grę i faule. Mogli np odpychać w swoim polu karnym rękami napastników szarżujących z piłką. Takie tam drobne pomoce a'la Gill "reklamówka Realu" Manzano ;)

5

W końcu troche sie znowu u nas zabieliło he he

16

CIekawe czy spotkamy się z Realem już w tej rundzie. Trza kuć żelazo puki gorące ;) Gavi czeka

4

Gill dzisiaj też z reklamówkami z herbem Srealu musiał ganiać

3

@michal26 Gil Manzano :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?