0

@Batys jak wtopimy to tracimy lidera

0

Roberta chyba odcięło dzisiaj zdrowo. Dwie zasłużone kartki bez dwóch zdan

8

@HypeR bo Raphinia kopie się po czole bardziej niż Hiszpan, A Fati zgubił talent z przed kontuzji na dobre

0

@Janiama "Zwróciłem na jedną rzecz uwagę. Pique gdyby zrobił ruch w kierunku piłki to najprawdopodobniej byłby szybciej przy niej od napastnika rywali"

Tyle że pique zrobił ruch w kierunku piłki/ Intencje FDJ było zagranie do przodu co rozczytał Pique tylko że przeciął to przeciwnik. Pytanie gdzie więcej winy czy podającego (moim zdaniem tak) który zaryzykowł takie podanie czy odbierającego podanie który mógł już tylko przewidzieć błąd kolegi i go naprawiać.

0

@Messi1992 As chyba Internet Explorer - ewidentnie ;)

0

@tristan87 albo z 16 ;)

1

@IronSanHybrid pytanko - na ostatnim zdjęciu ze sfinksem wygląda jakby preowadzili prace renowacyjne (stoi rusztowanie) - czy oni go odnawiają do stanu jak na tym zdjęciu widać jego łapy ? drobne równiutkie kamienie ?

0

@Firestone poszła by pewnie wtedy manita a tak to będą ciągnąć do 85 minuty i stracą

0

@JarekS jest jeszcze coś takiego jak sentyment. Jednak brajzole kochają Barcelone. Są gracze którzy chcą tu przejść bo mają w pamięci co dokonywał tu Rivaldo Romario Rhonaldinhio i tak dalej ... Dla nich to są bogowie futbolu którzy swoją epoke naznaczyli w tym właśnie klubie.

4

@adukla ja już tęskinie

0

Itakiego che prezydenta tego klubu Aby to był Pique po Laporcie

7

Ajurat projektem to możemy zaimponować jesli zależy mu na minutach. Podejrzewam ze u nas najwięcej minut by miał od początku.

1

Igor Sypniewski nie żyje wielki talent zmarnowany przez wódę i słaby charakter :(

2

@El dominatore jak by miał mentalność przegrywa to nie podjąłby tej decyzji czyż nie ?

0

@Mns21 Z drugiej strony za co miał brać kase jak rezygnuje ? To jego decyzja nie klubu

2

Ciekawe czy zrzeknie się wynagrodzenia za reszte kontraktu ... to w ujj siana jest.

0

@korn234 ty no gościu ewidentnie nie ogarniasz. Pablo Torre o nim tu mowa. Ehhhh

0

@korn234 Lewandowski robi nam punkty (przynajjmniej w LL - 45% bramek dla Barcelony w tym sezonie) i nie prokuruje groźnych strat jak Torre wczoraj by pisać że to był udany debiut - no bez jaj. Zrobił karnego dla przeciwników + te jego przeżuty kończyły się kontrami a to było PILZNO drużyna która dostawała w trąbe od wszystkich do jaja !!! Zresztą mówimy o Torre a nie o Lewandowskim.

4

"Nie uzyskaliśmy korzystnego wyniku w meczu z Barceloną, ale to był nasz najlepszy występ w fazie grupowej" Jak zwykle- z kim jak nie z Barceloną ?

0

Oprócz gola raczej się nie wyróżniał (chyba że na minus) a i po golu od razu zjechał z przeciążeniami wózkiem. Ten udany występ to ostro na wyrost. Gol fajny i nic poza tym - udany by był jak by rzucał się w oczy jakimiś fajnymi akcjami a tak nie było było wręcz odwrotnie popełniał groźne błędy.

0

Trafił swój na swego.

1

dobra dobra ... popatrzmy na LM.

0

@Dieselzor od urodzenia

0

@tomek8756 a jaka to oficjalna strona ? noż kóźwa strona fanatyków gdzie redaktorzy zachowują się jak5 latkowie. Nie bez kozery co mądrzejsi woląprzesiadywać u nas niż tam.

6

@Uukasz_93 omg jaki pajac. NIe widziałem całego meczu ale nie dziwne że ludzie mają z niego beke.

0

@Wilku151 10 w zasadzie

1

@Barcaa12 o czym ty piszesz uważasz ze 9 minut jest ok ? Jestem na swojej stronie pytanie czy ty jestes

2

oby ich ta GIrona skarciłą w 99

0

piprdzielone przewały sędziów - rzygać się chce

1

@Bruti z Piątnicy no bo skąd ? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?