sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale fart ze się sedzia nie uprzedzony do nas trafił
0
@lucca87 to norma tu niestety.
0
uuu Geri się rozgrzewa
1
@AmigoBlancos szczerze lubię tego trenera pomimo że to wasz człowiek. O wiele bardziej na pewno niż ZZ którego z kolei uwielbiałem za umiejętności stricte piłkarskie.
0
@MrPGG na kogo ? Na Raphinie ?? gościu kopie się po czole już kilka ładnychj meczy
0
@Kamiloza91 100% racji - czekam z tęsknieniem na zdrowych Araujo i Kounde (+Balde) i obrona będzie kozacka.
0
@Nazio87 najgroźniejszy strzał w dzisiejszym meczu oddał. Może nie oglądasz ?
0
przecierz Gaya też zagrał ręka - kóźwa no. drze jałope a sam leci z łapami do piłki
0
Troche Depaya przypomina
0
@Messibestplayerintheworld aaa ok
0
Claudio grając u nas zdobył w jednym sezonie potrójną koroną oraz wygrał jakąś międzynarodową imprezę. poprawcie mnie jeśli się mylę ale wtedy dziwiłem się mocno że nie dostał złotej piły. A wracając do tytułu. Bravo nie miał problemu z Matsem - to Mats miał problem z nim ;)
0
@PawelBarcaVeB no jasne należy się po nich cieszyć ;)
6
@FC1899Barca dlaczego im tam nikt nie wpierdoli porzadnie tylko chodzą i gadają przez te krótkofalówki. Jabnac w pysk aż straci przytomność i obudzi się w szpitalu.
0
@MateuszDoniec rozum zmusza. ;)
1
@NaFazieHitman jeszcze Balde i mamy prawie komplet w obronie
1
Wkurzająca ankieta. człowiek musi dać "ze ma zostać" chociaż najchętniej wyp....ył by na zbity pysk
9
według mnie najgorsze jest ... nie popularne. Uważam że najgorsze to trener. On w takim meczu powinien wywołać w zawodnikach. chęć udowodnienia (przynajmniej sobie) że LM im się należy mimo wszystko. Niestety miałem wrażenie że im wyjaśnił że nie ogarniają i sięim nie należy. No cóż ... wielki piłkaż to nie musi sięrównać wieli trener.
6
@esem91 film 10/10
10
@Bartek1817 ja tam pamiętam go jako piłkarza i wale te hejty n ujowego trenera.
6
Myślę że wszyscy już skumali po mału że Xavi to po prostu następny przystanek po Ludwiczku. szacun za kariere piłkarską u jadnego i drugioego ale tu POTRZEBA TRENERA !!!!
5
@Firestone z DNA Barcy !!!!
0
całkiem niedawno ... wiele to tłumaczy
0
@kubix05 młode to to głupie.
2
Dobra ludzie my LM przegraliśmy w poprzedniej kolejcie. Dziś Pilzno postawiło kropke nad i. Przykre że nie pokazaliśmy zęba z Bayernem i ... w sumie niemiaszki udowodniły że są NAPRAWDĘ lepszym zespołem nawet bez podstawowych graczy - dziś ich indywidualni gracze byli lepsi od naszych INDYWIDUALNIE a to baaaardzo niepokoi bo ta nasza kadra w sumie okazuje się delikatnie mówiąc nie na tę ligę. Oczywiście można wyróżnić młodzież jak zwykle ale zakupy jak psu w bude .... Raphini po prostu nie ma. Robert nie za bardzo istnieje bez kolegów Dembele zrobi coś extra i ... kop w czółko, Frankie znowu mecz do tyłu ... i tak w kółko. Spodziewałem się dziś honorowego oddpadnięcia a niestety chłopcy zawiedli w tym aspekcie.
1
@AmigoBlancos miłe słowa ... dzięki.
1
@wasacz akurat Fati i Ferran coś grają.
0
Raphinia to niezły zjazd zalicza.
0
@czółkovsky Nie sądze że inny trener by to ogarnął - ewentualnie Klopp
1
@Comentateiro Bo wcześniej było większe parcie by Barcelona nie wyszłą z grupy - dzisiaj to już mogą być skrupulatni. W końcu zaleźlismy Cerefinowi ostro za skurę. Real też by pogonili ale im się grupa marzenie trafiłą. Poczekaj ażtrafią na przeciwnika mocniejszego po fazie grupowej - podejrzewam że będąznowu "sytuacje" na niekorzyść Pereza.
1
Chciałoby sie odpaść z honorem. A tu nas jeszcze przetrzebiony Bayern ośmiesza.