1

Ale fart ze się sedzia nie uprzedzony do nas trafił

0

@lucca87 to norma tu niestety.

0

uuu Geri się rozgrzewa

1

@AmigoBlancos szczerze lubię tego trenera pomimo że to wasz człowiek. O wiele bardziej na pewno niż ZZ którego z kolei uwielbiałem za umiejętności stricte piłkarskie.

0

@MrPGG na kogo ? Na Raphinie ?? gościu kopie się po czole już kilka ładnychj meczy

0

@Kamiloza91 100% racji - czekam z tęsknieniem na zdrowych Araujo i Kounde (+Balde) i obrona będzie kozacka.

0

@Nazio87 najgroźniejszy strzał w dzisiejszym meczu oddał. Może nie oglądasz ?

0

przecierz Gaya też zagrał ręka - kóźwa no. drze jałope a sam leci z łapami do piłki

0

Troche Depaya przypomina

0

0

Claudio grając u nas zdobył w jednym sezonie potrójną koroną oraz wygrał jakąś międzynarodową imprezę. poprawcie mnie jeśli się mylę ale wtedy dziwiłem się mocno że nie dostał złotej piły. A wracając do tytułu. Bravo nie miał problemu z Matsem - to Mats miał problem z nim ;)

0

@PawelBarcaVeB no jasne należy się po nich cieszyć ;)

6

@FC1899Barca dlaczego im tam nikt nie wpierdoli porzadnie tylko chodzą i gadają przez te krótkofalówki. Jabnac w pysk aż straci przytomność i obudzi się w szpitalu.

0

@MateuszDoniec rozum zmusza. ;)

1

@NaFazieHitman jeszcze Balde i mamy prawie komplet w obronie

1

Wkurzająca ankieta. człowiek musi dać "ze ma zostać" chociaż najchętniej wyp....ył by na zbity pysk

9

według mnie najgorsze jest ... nie popularne. Uważam że najgorsze to trener. On w takim meczu powinien wywołać w zawodnikach. chęć udowodnienia (przynajmniej sobie) że LM im się należy mimo wszystko. Niestety miałem wrażenie że im wyjaśnił że nie ogarniają i sięim nie należy. No cóż ... wielki piłkaż to nie musi sięrównać wieli trener.

6

@esem91 film 10/10

10

@Bartek1817 ja tam pamiętam go jako piłkarza i wale te hejty n ujowego trenera.

6

Myślę że wszyscy już skumali po mału że Xavi to po prostu następny przystanek po Ludwiczku. szacun za kariere piłkarską u jadnego i drugioego ale tu POTRZEBA TRENERA !!!!

5

@Firestone z DNA Barcy !!!!

0

całkiem niedawno ... wiele to tłumaczy

0

@kubix05 młode to to głupie.

2

Dobra ludzie my LM przegraliśmy w poprzedniej kolejcie. Dziś Pilzno postawiło kropke nad i. Przykre że nie pokazaliśmy zęba z Bayernem i ... w sumie niemiaszki udowodniły że są NAPRAWDĘ lepszym zespołem nawet bez podstawowych graczy - dziś ich indywidualni gracze byli lepsi od naszych INDYWIDUALNIE a to baaaardzo niepokoi bo ta nasza kadra w sumie okazuje się delikatnie mówiąc nie na tę ligę. Oczywiście można wyróżnić młodzież jak zwykle ale zakupy jak psu w bude .... Raphini po prostu nie ma. Robert nie za bardzo istnieje bez kolegów Dembele zrobi coś extra i ... kop w czółko, Frankie znowu mecz do tyłu ... i tak w kółko. Spodziewałem się dziś honorowego oddpadnięcia a niestety chłopcy zawiedli w tym aspekcie.

1

@AmigoBlancos miłe słowa ... dzięki.

1

@wasacz akurat Fati i Ferran coś grają.

0

Raphinia to niezły zjazd zalicza.

0

@czółkovsky Nie sądze że inny trener by to ogarnął - ewentualnie Klopp

1

@Comentateiro Bo wcześniej było większe parcie by Barcelona nie wyszłą z grupy - dzisiaj to już mogą być skrupulatni. W końcu zaleźlismy Cerefinowi ostro za skurę. Real też by pogonili ale im się grupa marzenie trafiłą. Poczekaj ażtrafią na przeciwnika mocniejszego po fazie grupowej - podejrzewam że będąznowu "sytuacje" na niekorzyść Pereza.

1

Chciałoby sie odpaść z honorem. A tu nas jeszcze przetrzebiony Bayern ośmiesza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?