sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@MarFan Chłopie byli u władzy gdy wchgodziliśmy do unii każda partia w tamtym okresie mogłą by se przypisać to co teraz napisałeś. Natomiast Ci złodzieje nie weszli tam na normalnych zasadach sprzedali (ba sprzedali pooddawali po kosztach) połowe polskich firm Niemiaszkom przyjmując srogie datki do kieszeni + układy stanowisk - Tusk na stanowisko prezesa unii - takie to stanowisko że obługiwał piajnego niemca nosząc mu marynarki - tak dosłownie sie zeszmacili. Tak jak kolega wyżej napisał. Może za młody jesteś ale oni wyprzedal dosłownie polskie majątki i poszli na układy. Mieli swój złoty róg barany - tyko przykre ze naszym kosztem jako narrodu. Unia i tak by dałą te pieniądze bo to wynikało z wejscia (zresztą nie tak za ładną gębe my też Unii musieliśmy płacić), ale te patałachy przy okazji porobiły interesy kosztem Poslkiego majątku narodowego. A teraz Taki Tusk zmienia retoryke o 180 stopni odnośnie emigrantów bo mu pasuje do wyborów i ty tego nie widzisz? Slepy jesteś czy aż tak zakochany w rudym złodzieju ?
14
@Lautaro oni chcieli nawet LOT sprzedać byleby tylko przyjąć coś ekstrado kieszeni przy okazji. najgorszy sort polityczny niszczący Polske rak.
16
@draxidox Jak człowiek już troche zapomina jaka to zje .... na partia - "Tuskolandia Peło" była to wjeżdza sam lider na białym koniu i odświeża pamięc. Dzięki donald - utrzymujesz czujność by nigy na was nie głosować kłamcy sprzedawczyki.
17
@draxidox Zapewne gro jego fanatyków teraz zatkało bo jak po sznurku krzyczeli za nim gdy nawoływał do wpuszczania emigrantów i nakłądania kar na Polske gdy nie chciałą tego robić. Kurde to całkiem niedawno było :) - jak można aż tak pie...ić za przeproszeniem w tą i we wtą w zależności odwiatru skąd wieje. Co za zakłamana szuja. Zero wartości ma w sobie.
0
@Comentateiro nie unoś się tak - miło zę sie zgadzamy w tym aspekcie.
0
@Comentateiro Zawsze miałeś takie podejście? Totalnie się zgadzam ale wydawało mi się jednak że byłeś za tego typu rozwiązaniami
1
@Survier jeśli chodzi o wybory to naprawde warto pamiętać takich zamordystów i obchodzić ich szerokim łukiem - jak najdalej ich odsunąć od możliwości decyzyjnych dla dobra ogółu.
1
@Bobo25 to jest wręcz dla nich nie do uchwycenia moim zdaniem chyba uich tam mocno pogięło z tym pomyslem
2
@Survier pezy okazji przymusowe szczepienia i obozy dla nieszczepionych.... zapomniał wspomnieć? ;) pamiętam jego podejście do jedynej słusznej choroby ;)
0
@bartas97 teraz wyobraźcie dobie pracę liniowego z nizszych ligbez wsparcia varu XD
0
@Colon akurat muyzka piekna. Uwielbiam interstellar
0
@Dzieniu widac ujj im sie pryzda w tej chelsea w tzm seyonie
1
@Comentateiro Wow ... zgadzam się z tobą... a nie często to bywa ;)
0
@FedLikeKongo to dalej nie są twarde statysyki człowieku skończ już pitolić. "masa" "wiele" już mi sięnie chce łaczyć z tobą tych twoich kropek . po prostu masz klapi na oczach jak zresztącałe to LGBT. żegnam.
0
@FedLikeKongo ale ta "gigantyczna większość" to dalej twoje brednie - twoje słowa i twoja wyobraźna. Ty chłopie coś piłeś?
"trzeba być naprawdę opornym na rzeczywistość by się z tym kłócić." ... dalej twoja rzeczywistość.
Pokarz mi dane jakieś i zwróce ci honor. BO jak na razie to opisujesz sytuacje że widziałeś jakieś "arabskie" XD znaczki i wnioskujesz z nich że oni pisali źle o Barcelonie XD
"EDIT: Wiedza o językach też leży, kumam." - aha arabowie pisali po arabsku XD (jestem pewien że źle o Barcelonie bo ... znam język Arabski) stary przestań już XD.
0
@FedLikeKongo ok ja ci wierze zliczyłeś 400 tysięcy oburzonych arabów i masz te dane - teraz je pokaż i przesań pitoić że " coś ci w oko wpadło" Faktem jest że ludzie przestali obserwować profil (być może nie zgadzasz się z tym że LGBT jako organizacja jest słąba -masz do tego prawo) ale to że sami arabowie to zrobili to twoja "detektywistyczna" historia ;) Tak btw pisali po "arabsku" czyli jak dokłądnie? W ogóle wiesz co pisali czy znowu detektyw ci sie włączył ?
0
@FedLikeKongo gościu ale wiesz że to twoja historia osobista jest(przepraszam ścledztwo) ? ... i jeszcze ją ciągniesz XD. No zastanów się przez chwile "bo coś stwierdziłeś i tak jest i uj bo widziałem jakieś komentarze " XD. Jak bym sie bawił w bajkopisanie jak ty to odpowiedziałbym: no ale wiesz: ... muzułmanie są z natury krzykliwi i wszędzie na głos osądzają a ludzie z innych nacji po prostu odlajkowują. No ale to bajki i domysły więc darujmy sobie tę zagwostkę detektywistyczną ;) No chyba że jednak masz twarde dowody ? jak masz to z chęcia je poznam
0
@FedLikeKongo spoko no to masz profesjonalny wgląd w te dane jednak XD
0
@FedLikeKongo a ty pewnie masz te statystyki i zdajesz sobie z tego sprawe sprawe XD
7
asymilują się z ideologia która jest mega śliska to takie są skutki. Rozumiem wspierać środowiska uciśnione ale LGBT im tylko szkodzi a nie pomaga. Przeczy sama sobie swoim postępowaniem i podejsciem. Dobrze że ludzie to widzą i reagują może to coś zmieni w przyszłości
4
20 baniek kasował o mato bosko toz to kryminał czysty. szkoda ze zj...ł sobie kariere. Mógł u nas być topką do tej pory - jakby doszedł teraz Arauyo i Sam z tamtej formy to byśmy mieli najlepszą obrone na świecie (i tak mamy XD) Swoją drogą ciekawe czy zaraz się jakiś jego wywiad nie pojawi jak to Barcelona go wykorzystałą - on zdaje się lubi ponarzekać.
0
No to trza ją teraz wygrać bo poźniej nas pewnie udupią ;)
1
@Kgorecki2500 miałem w uj psów przez swoje życie i najbardziej do gustu mi przypadł Owczarek kaukazki i niemiecki. Na kaukaza trafiłem łagodnego ale był tak piękny że ludzie mnie prosili o zdjecia aby mu robić a owczarki niemieckie są po prostu mega fajne rodzinne psy pilnują dzieciaki bawią się z nimi (i to jak - piłka nożna najlepsza) ogólnie zawsze to pewnie zalerzy od charakteru - mi akurat te 2 rasy podeszły - nie znosze natomiast psów małych typu właśnie mops czy jamnik - jakoś wydają mi się odpuchające.
edit najfajniejsza zabawa z owczarkiem niemieckim to wypad do lasu i zabawa w chowanego. tzn zasłaniam mu oczy dzieciaki chowają się za drzewami puszczam i skubaniec wszystkie znajduje w przeciągu minuty co więcej zagania je do mnie jak owce XD. dzieciory pieją z zachwytu ;) Ogólnie owczarki lubia mieć swoje stado (czyli wełaścicieli i ich rodzine) pod kontrolą
1
Jeśli Saudyjczycy wezmą Kessiego a do nas trafi dzięki temu Brozo to będzie niezła jazda.
0
kilka baniek wicej i nie ma tematu ;)
1
@IronSanHybrid to pod moim postem (który zapewne jest niepopularny)
- podejrzewam że ktoś mnie ostro pojechał ;P
0
@michal26 Ale jest olbrzymie środowisko (kompetentynch ludzi) które z tym walczy i to na całym świecie nie tylko w Polsce. Tylko to jest walka Dawida z Goliatem kończąca się często niszczeniem życia tym ludziom ;)
3
@Ronaldinho10theking porównujesz zamknięcie całego stadionu do absencji jednego zawodnika ? No trochę za bardzo jednak popłynąłes. Inna sprawa że powinni im ten stadion ba przynajmniej 5 męczy zamknąć za ten cyrk
0
@michal26 To chyba nie chodzi tylko o szok i niesprawiedliwość tylko to co dzieje się później (i wcześniej też) - system ma wywalone na te przypadki. Po pierwsze przeciwskazania zamiatają pod dywan po drugie jak dojdzie do nieszczęsc ... robią to dalej (zamiatają ;) ). Nie ma odpowiedzialnych za to - można się zrazić jak straci się kogoś bliskiego i wszyscy mają Cie w dupie a poniekąd zmusili Cię do zaprowadzenia osoby którą kochasz za rączke na zabieg. wiem że ona jest kontrowersyjna sam za nią nie przepadam ale za każdą kontrowersją kryje się jej historia nierzadko przykra i ciężka.
0
@IronSanHybrid Jej dziecko zostało okaleczone do końca życia przez szczepionke. Nie Zostawiła tego od tak nie spuściła głowy jak większość ludzi robi. swoje przeszłą i wie na ten temat więcej niż random z internetu. Załozyła organizacje która pomaga tego typu dzieciakom - dziwne że nie robi tego system który je okalecza lepiej przemilczeć lub demonizować takie osoby bo to "antyszczep" Boże ludzie troche zainteresowania a nie powielać slogany. Może i jest kontrowersyjna ale stworzył ją taką chory system jaki mamy w Polsce