11

Oni tam sobie dodają te literki do tej nazwy jak im pasuje akurat? To coś sie rozrasta XD

2

@Messibestplayerintheworld OMG chore to jest.

1

@kulek22 problem z nim jest taki że zawala nam mecze po prostu. Ansu Torres czy Kessie nie wnoszą nic na plus ale przez Erica my po prostu tracimy punkty i jeszcze takiego trzeba opłacać.

0

@kulek22 według mnie ma do niego jakąś słabość. nie sprawdził się na obronie to na siłe go pchał na DPM'a gdzie wypadł jeszcze gorzej.

9

Wszyscy skupiają sięna Ansu Torresie i Kessiem a tym czasem taki Eric Garcia który wręcz przeszkadza bardziej niż pomaga siedzi cicho i pewnie zostanie na następny sezon. Dla mnie największa porażka ten grajek i powinien jako pierwszy szukać nowego klubu.

4

Wszyscy trezymacie kciuk aby nie prezyszedł a jaodwrotnie. Potrzebujemy DPM'a a to jest dobry gracz który może sobie u nas na tej pozycji poradzić. Nico napewno fajna opcja ale doświadczenie na tej pozycji to mus. Najchętniej chciałbym ich obu

1

@tomek8756 głupia picza współczuje jej facetowi. ... jeśli któryś w ogóle dostąpi zaszczytu ;)

1

@michal26 Wiadomo ze jeśli Rosjanie mają taki plan to detonują jak wiatr będzie wiał w "dobrą" stronę ale pogoda zmienną jest a to jest jednak blisko granicy z rosją.

0

@sokot Ja tylko jestem sceptyczny to ty piszesz jak ekspert które wie co nastąpi ;)

6

@LS tiaaa już to widze już lecą i interweniują XD

1

@michal26 W sumie położenie tej elektrowni rodzi większy problem samej Rosji ale oni pewnie mają to w 4 literach. Blisko granicy z rosją od wschodu no i krym niedaleko a przecież też jest rosyjski teraz.

1

@kejdzi też mnie to zakuło w oczy,

9

tekst apropo Brozovica:

"Chorwat ma ochotę na przybycie do Barcelony. Z kolei jego agent woli opcję z Arabii Saudyjskiej" no ja prdl a co ma do gadania PRZEDSTAWICIEL DECYZJI CHORWATA. On ma kurna zrobić wszytko by było tak jak Brozovic che a nie że woli. jak mnie wk.... ten cały cyrk tych pośredników wyzyskiwaczy. Co tao ma być po takim czymś powinno siętakich niby agentów zwalniać ... w normalnym świecie.

0

@against_modern_football Muszę to sobie w spokoju wszystko przeczytać - naprawde mam nadzieje że w końcu coś się zmieni w tym polskim bagnie politycznym. Mój głos Konfa ma na pewno pytanie czy im wystarczy tych głosów na jakiekolwiek możliwości realizowania programu i oczywiście jak skutecznie i uczciwie to będą robić. Wydaje mi się że w nasepnych wyborach (biorąc pod uwagę że po 4 latach dalej zachowają twarz i to co teraz oferują) mogą naprawde być 1 siła polityczną w Polsce. zobaczymy. Licze na zmiany i ciesze sięże tak silną mamy prawą strone w naszym kraju.

0

@Bartula Tobie wystarczy internet by zaprezentować sie jak szympas. Jak to mówią gdyby nie intrernet tylko rodzina wiedziała by ześ debil a tak to się ulało XD

PS ilość randomów którzy mówią cize coś jest nie tak powinna dać ci do myślenia no ale trudno. 100 osób powiedziało by Ci że masz gówno na czole a ty byś nie podszedł do lusterka sprawdzic ?

0

@Bartula Dziecko bojące się bomb a ty piszesz "miód na moje uszy". Nie musze sie pod nikogo podpinać. Widać i 100 by ci napisałeo że to jest chore a ty byś zaprzeczył i uważasz że tobie ta dyskusja wychodzi ??

Ps ja tu moralności chłopie nie widze więc nie ma w co ingerować ;)

0

@Bartula napisałeś "miód na moje uszy" więc potocznie napisałem ze sie tym jarasz. Założyłem co prawda że podoba ci się to ze względu na agresję rosji na ukraine co choć troszkę by niwelowało twoje chore zajawki w stosunku do przerażenia dziecka ... jeśli jednak to tak po prostu "miód na twoje uszy" ... no to naprawde zostaje już lekarz tylko. Sporo osób CI już to napisało, nie uważasz że coś jednak z tobą jest nie tak a nie z twoimi rozmówcami ?

0

@Bartula chore to czym się jarasz chłopie. i pierniczysz przy okazji bo to nie moi bliscy. Więc co cie tak boli że Ukraińcy giną? Też nie twoi blicsy.

6

@Comentateiro "racjonalna polityki wobec Rosji" (według Sikorskiego) uzależnić się od nich od dostaw gazu XD. CO przełozyło się w odpoowiednim momencie na wzrost cen o jakieś 50-80%. To już wole wyimaginowaną prorosyjskość Konfy

0

To odwet za Kimmicha pewnie ;)

1

@Aragorn33 ok obejrzałem do połowy mniej więcej i moje wrażenie jest takie że Petru zniszczył Metnzena ale przede wszysstkim charyzmą (której nie sposób mu odmówić) i cwaniactwem politycznym wynikającym zapewne z doświadczenia. Nic z tego nei wynikało oprócz tego że go pojechał i zmiażdzył swoją osobowością. ... Może wy go jakoś kochacie bo jest z PO ale dla mnie to nie wystarczy (a w ręcz przeważa na niekorzyśc ;) ). Mentzen jest w tym bagnie początkujący i sobie nie radzi ale tak naprawe nie nie zależy mi aż tak aby wygrywał w tego typu debacie z tego typu człowiekiem. Petu to jest polityczny pies (dosłownie ma już swoją kartotekę długą dla któej ludzie go "kochają" ) dla mnie gość któremu totalnie nie można uafać - ale erudycje treba mu oddać (niestety). Szkoda że wygrał tą debatę jako mówca ale to jest ułuda tatalna (i niestety przykra poraża konfy). Dla mnie nic nie zmienia zjednego ważnego powodu - to nie jest przeciwwaga poważna w argumentach, Chłopcy z totalnej opozycji powinni nowej twarzy szukać bo starymi to za wiele nie ugrają. ... ale może jak ktoślubi miła morde nawijająca pierdoloty (i nie pamięa niedalekiej porzesłości ) to może sie rozkocha

0

@kamyk_23 gdzie to całe obejrzeć ?

3

@kamyk_23 ok panowie jeśli to prawda to sie po prostu nie spodziewałem i zwracam honor i musze obejrzeć koniecznie bo to będzie rzutowć na mój głos.

0

@arasz1819 przeczołgał go PETRU ????? wnioskujesz z tych cięć ???? ok no ... ok nie wiem co więcej napisać. XD. ale myslałem ześ bardziej ogarnięty w tych klockach ;)

22

@kamyk_23 Czekaj ty gościu Mentzena trolujesz panem Swetru który to nagabywał społeczeństwo na kredyty frankowe? Przeciez ten typ to MEM wszech czasów. to aż śmieszne jest - dałbyś tam na przeciw kogoś poważnego na boga jeśli już a nie pocięte filmy które stawiają Mentzena w ujowej pozycji (dzięki obrókom i cięcią video typowego antykonfiarza na ostrym haju - sam to robiłeś czy jak bo to dziecinada straszna ??? !!!! XD ). No bądźmy pwoważni

3

Gundogian podpisał konkrat w letnie przesilenie - ciekawe czy to będzie dobry prognostyk na jego kariere w Barcie ;)

0

@Arkon ooo dobra odpowiedźz jajem - taki lubie - pozdro ;)

0

@Arkon Mnie tam chłopaku nie przeszkadzasz ale LGBT robi Ci zły PR. Nie trzymaj się tego na siłe ;)

0

Ansu > Ferran ale obaj grają padakę.

0

Jak by Pep poszedł do PSG to ludzie by tu mieli niezły mindfuck

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?