sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Araujo po kontuzji jeszcze nie ogarnia a Inigo ... szkoda słów - Niech jak najszybciej wchodzi Kounde,
4
Ferran Inigo Oriol powinni zejśc. Balde tez nieogarnia. MASAKRA
2
@tbas Ciekawe czemu ion jeszcze czerwa nie wyłapał ? aaa zapomniało mi się - jest czarny XD
1
Mnie to nawet cieszy że oni atakują sędziow. W końcu naprawdę się wk....wia na Real i zaczną sporne sytuacje traktować tak że im w pięty pójdzie.
1
@Popitek12 Tak czytam twój wpis i chyba wiem czemu dała ci kosza.
0
@Luciano99 fakt
7
@MateuszGotowka99 jutro w prasie bezie przełom ;P i pewnie umoczony sędzia dzisiejszego meczu białych XD
0
@Ukasz ale to nasi ... ci co kórwia na barce mogą pisać
2
dziwi mnie kalka naszej LR u białych (cafe bernabeu). U nas w chwilach dużych emocji jak teraz wpisy wpadają co kilka sekund dosłaownie. tam co kilkanaście minut. oni nie umieją korzystać z komputera czy jak ? wiadomo że tam tych ogarów białych jest multum
7
Wiecie co lubie w takich chwilach ??? przez moment kochamy się pomimo różnic politycznych ;P ... wiadomo jutro wjedzie nowa faza ale to miłe jest ;)
1
@VamosRakieta sędzie na bank jest piierwszym z ekipy Negreiry XD
0
@Worny tak dokładne że tylko chory umysł Gaviego to mógł wyliczyc ;) Cancelo po meczu tego nie mógł w głowie przerobić i mu miny dziwne wychodziły ;)
1
tabela wygląda mega ciekawie. Atleti w sumie z meczem zaległy doskakuje teraz do Realu na dwa punkt (przy wygraniu tego meczu zaległego) ... no i Girona... A my wiadomo - tam gdzie nasze miejsce ;P
1
@Comentateiro własnie dlatego był magiczny ... ;)
0
Grizu wciąż ma w sercu Barce ;P hue hue jedzie z białymi elegancko i daje nam mistrza w tej kolejce
10
ale piękne wycie na kafejce w końcu im dupska popękały XD hah ah ha ha. sędzia, negreira, barca ... bla bla bla
1
@Comentateiro ja to podejrzewałem żę ten mecz (nasz) był magiczny tylko z opóźnionym zapłonem ;P
2
no i kto ma mental ??? kto robi remontady ? ;P hue hue
0
@kosmos91 wiadomo ha ha ha
2
@Kapitan hawk wiadomo ale białe szmaty sie pochowały dzisiaj. troche będzie bez nich smutno ;P
3
Lewy dwoma bramakmi teraz wzrasta do mega herosa w tej kolejce. XD ale przyjemne uczucie patrząc jak ten ich niby mental (z co słabszymi zespołami) został zaorany przez Atleti. XD są tu dziś jacyś biali rycerze czy wszyscy w norach?
8
@4drian0 pewnie mu pojechał luka po matce ;P
1
@GeneralXavi Stany sterują i Polakami i Ukrami. TO de facto jest wojna między USA a Rosją pomimo że tak jeszcze tego nie widzimy w mediach. Trza się ułożyć przy lepszym i ugrać co sie da.
2
@ZygmuntTrzeciFaza o to to w sumie w punkt
1
@norbi77 wiesz jak jest ... jesteśmy sterowani zachodnią propagandą a ludzie myślą jak myślą ... covid czepienia i zamordyzm jest przykładem. Ogólnie to jednostek które potrafią same myśleć bez "pomocy" TV jest może z 5 -10% i .. chyba nawet przesadziłem ;)
8
białasy już sie ciesza że De Jonga na El Classico ne będzie XD ... oj chyba nie poczekali z dokładniejszymi prognozami ;) Oby ich jutro Grizzy ukluł porządnie
9
@AlexDark00 Chłopie co ty masz z tym Lewym ? ... jak wkórwia czasami to ja rozumiem że można jechać ale teraz jest w sumie bohaterem remontady. Bardzo ważne 3 punkty - dzięki niemu mając z tyłu głowy że jutro Real naprawde może coś wtopić to jest jego kóźwa dzień i tyle. On ci siostre zjechał w pompe na dyskotece czy kobiete? Naprawde ta twoja jazda w jego kierunku więcej mówi o tobie niż o nim (czasami jest drewnem). Dziś jednak Lewy jest bohaterem i jeśli kibicujesz szczerze Barcelonie to powinieneś go na rękach nosić bo my tu kurde w zębach wszyscy o LL walczymy a Robert właśnie zrobił coś pięknego.
0
@barcelonaLM no to niech sie oligarchowie ogarną bo za moment zboże moze być spalone pzrez Putina jak bron nie dojedzie. Myśle że ten haczyk zależności boli i wkówia ich najbardzie
1
@Kgorecki2500 dokładnie jeszcze się nie wydostali spod ruskiego glana a już odcinają pomocne dłonie i srają na sojuszników. Troche sie zagalopował chłopina i zastanawiam się z czego to wynika ... wydaje mi sie że z zaangażowania USA i niemiec. poczuł się ważny na świecie chłopina
1
@MateuszGotowka99 no Gavi zamknął mecz dzisiaj ... ta asysta więcej roboty zrobiłą niż Cancelo. chłop wyczuł temat i przypierdzielił. nie pomylił się w niczym za co szacun ale to Gavi był dyrygentem zwycięskiego gola.