2

Araujo po kontuzji jeszcze nie ogarnia a Inigo ... szkoda słów - Niech jak najszybciej wchodzi Kounde,

4

Ferran Inigo Oriol powinni zejśc. Balde tez nieogarnia. MASAKRA

2

@tbas Ciekawe czemu ion jeszcze czerwa nie wyłapał ? aaa zapomniało mi się - jest czarny XD

1

Mnie to nawet cieszy że oni atakują sędziow. W końcu naprawdę się wk....wia na Real i zaczną sporne sytuacje traktować tak że im w pięty pójdzie.

1

@Popitek12 Tak czytam twój wpis i chyba wiem czemu dała ci kosza.

0

@Luciano99 fakt

7

@MateuszGotowka99 jutro w prasie bezie przełom ;P i pewnie umoczony sędzia dzisiejszego meczu białych XD

0

@Ukasz ale to nasi ... ci co kórwia na barce mogą pisać

2

dziwi mnie kalka naszej LR u białych (cafe bernabeu). U nas w chwilach dużych emocji jak teraz wpisy wpadają co kilka sekund dosłaownie. tam co kilkanaście minut. oni nie umieją korzystać z komputera czy jak ? wiadomo że tam tych ogarów białych jest multum

7

Wiecie co lubie w takich chwilach ??? przez moment kochamy się pomimo różnic politycznych ;P ... wiadomo jutro wjedzie nowa faza ale to miłe jest ;)

1

@VamosRakieta sędzie na bank jest piierwszym z ekipy Negreiry XD

0

@Worny tak dokładne że tylko chory umysł Gaviego to mógł wyliczyc ;) Cancelo po meczu tego nie mógł w głowie przerobić i mu miny dziwne wychodziły ;)

1

tabela wygląda mega ciekawie. Atleti w sumie z meczem zaległy doskakuje teraz do Realu na dwa punkt (przy wygraniu tego meczu zaległego) ... no i Girona... A my wiadomo - tam gdzie nasze miejsce ;P

1

@Comentateiro własnie dlatego był magiczny ... ;)

0

Grizu wciąż ma w sercu Barce ;P hue hue jedzie z białymi elegancko i daje nam mistrza w tej kolejce

10

ale piękne wycie na kafejce w końcu im dupska popękały XD hah ah ha ha. sędzia, negreira, barca ... bla bla bla

1

@Comentateiro ja to podejrzewałem żę ten mecz (nasz) był magiczny tylko z opóźnionym zapłonem ;P

2

no i kto ma mental ??? kto robi remontady ? ;P hue hue

0

@kosmos91 wiadomo ha ha ha

2

@Kapitan hawk wiadomo ale białe szmaty sie pochowały dzisiaj. troche będzie bez nich smutno ;P

3

Lewy dwoma bramakmi teraz wzrasta do mega herosa w tej kolejce. XD ale przyjemne uczucie patrząc jak ten ich niby mental (z co słabszymi zespołami) został zaorany przez Atleti. XD są tu dziś jacyś biali rycerze czy wszyscy w norach?

8

@4drian0 pewnie mu pojechał luka po matce ;P

1

@GeneralXavi Stany sterują i Polakami i Ukrami. TO de facto jest wojna między USA a Rosją pomimo że tak jeszcze tego nie widzimy w mediach. Trza się ułożyć przy lepszym i ugrać co sie da.

2

@ZygmuntTrzeciFaza o to to w sumie w punkt

1

@norbi77 wiesz jak jest ... jesteśmy sterowani zachodnią propagandą a ludzie myślą jak myślą ... covid czepienia i zamordyzm jest przykładem. Ogólnie to jednostek które potrafią same myśleć bez "pomocy" TV jest może z 5 -10% i .. chyba nawet przesadziłem ;)

8

białasy już sie ciesza że De Jonga na El Classico ne będzie XD ... oj chyba nie poczekali z dokładniejszymi prognozami ;) Oby ich jutro Grizzy ukluł porządnie

9

@AlexDark00 Chłopie co ty masz z tym Lewym ? ... jak wkórwia czasami to ja rozumiem że można jechać ale teraz jest w sumie bohaterem remontady. Bardzo ważne 3 punkty - dzięki niemu mając z tyłu głowy że jutro Real naprawde może coś wtopić to jest jego kóźwa dzień i tyle. On ci siostre zjechał w pompe na dyskotece czy kobiete? Naprawde ta twoja jazda w jego kierunku więcej mówi o tobie niż o nim (czasami jest drewnem). Dziś jednak Lewy jest bohaterem i jeśli kibicujesz szczerze Barcelonie to powinieneś go na rękach nosić bo my tu kurde w zębach wszyscy o LL walczymy a Robert właśnie zrobił coś pięknego.

0

@barcelonaLM no to niech sie oligarchowie ogarną bo za moment zboże moze być spalone pzrez Putina jak bron nie dojedzie. Myśle że ten haczyk zależności boli i wkówia ich najbardzie

1

@Kgorecki2500 dokładnie jeszcze się nie wydostali spod ruskiego glana a już odcinają pomocne dłonie i srają na sojuszników. Troche sie zagalopował chłopina i zastanawiam się z czego to wynika ... wydaje mi sie że z zaangażowania USA i niemiec. poczuł się ważny na świecie chłopina

1

@MateuszGotowka99 no Gavi zamknął mecz dzisiaj ... ta asysta więcej roboty zrobiłą niż Cancelo. chłop wyczuł temat i przypierdzielił. nie pomylił się w niczym za co szacun ale to Gavi był dyrygentem zwycięskiego gola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?