6

@DaPidejpi później sie dziwi jeden z drugim że w.p..ol dostał jak wyjeżdża do normalnej młodzierzy ze nie mogą sie za ręke trzymać czy całować bo coś sobie we łbie ubzdurał o jakiejś strefie

1

13

FDJ po prostu odgrywał rolę tego który myśli i ogarnia taktycznie środek pola a Orliol dopełniał całości swoja fizycznością. Nie ma FDJ i tak jakby brakuje najważniejszej części ;)

14

Negreira wciąż nam sedziów widać wybiera XD

1

A później wjeżdża odmóżdżony trener Porto ze swoimi złośliwościami że grali z "więcej niż klubem".

0

@Mroziu ale ludnek by pewnie wtedy zmienil zdanie XD

13

@pacior95 no magia łysego prysła jak FDJ zszedł z boiska ;P Holender troche maskował ujową jakość Oriola

1

jprd .... serio sie nie wysrał przed meczem ?

0

@daniel32778 jak tu miał być obowiązkowy ..........

0

@Azi graliśmy troche jak getafe z nami. jak oceniasz ich jak grali z nami ? tak z ciekawości ?

0

@Azi bo t obyło fatalne jednak

0

Komentarz usunięty

0

@Eto'o9 R10 coś było ... na początki. Ogólnie to lipa na całej linii

0

@kamiVeB no własnie ...... kolesia odcina. Robert powinien mu te słowa w szatni wytatuować na łbie

0

@esem91 no chyba jaja ?

0

Po Ferranie spodziewałem się wiecej (mimo strzelonej bramy). Zniknął w 2 połowie

0

Czy gavi załatwił se zwieche na nastepny mecz lm tą głupota pod koniec co czerwo dostał ?

1

@BARCA1899Messi doceniam i to bardzo ... to bardziej emocje z tego meczy mi weszły. Fajnie że jest bo to jesto gościu na równi z tymi co wymieniłem na ŚD

1

@Worny Ferran jak ogarnie głowe to daje rade

2

Z grupy pewnie wyjdziemy ale mam nadzieje że wtedy bedzie w pomocy FDJ Pedri Gavi i Gundo reszta troche jednak nieogarnia. Oby Kounde i Araujo się trzymali bo na ten moment to oni dupe ratują (i tu wielkie brawa dla Kounde - to robił dziś - mega poziom). Z przodu sobie poradzimy jak nie bedzie kontuzji

0

@Rioletto widać i to bardzo szczególnie jak nie ma FDJ. Oriol to jest podobny nieogar w kombinacji jak lewy

0

Jeszcze to czerwo gaviego no kurde po jasny gwint ? On cały czas ma odcinki jednak

0

@MateuszGotowka99 racja. To pociesza. Pedri i FDJ prawdopodobnie by ich ustawili w odpowiedniej pozycji

0

@tbas rozumiem ale my zagraliśmy kichę straszna i zgodzę sie że Porto należał się ten gol jak nam z getafe bo oni robili widowisko a my się sralismy. To nie jest ta barcelona która chce ogladac

0

Jedyna nadzieja ze my mamy dziury w pomocy w sumie wyrwy

0

@MateuszGotowka99 można ale trudno kurde... trudno jednak

0

@tbas ale on ma rację. My die broniliśmy i faulowalidmy ją jakieś getafe. Masakra 3 punkty spac i zapomniec

1

O ja pierdole. Czekałem do końca ale to było tak wymęczone że boli. Kounde mega, no ale kurde my nie powinniśmy opierać sie na obronie. Gdzie jest moja Barcelona ?????

1

Mecz bez wylewu w obronie jak sie gra z realem meczem straconym

0

Oho real przegrywa bo babolu nacho zaraz chlopaka odetnie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?