sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@DaPidejpi później sie dziwi jeden z drugim że w.p..ol dostał jak wyjeżdża do normalnej młodzierzy ze nie mogą sie za ręke trzymać czy całować bo coś sobie we łbie ubzdurał o jakiejś strefie
1
dwóch gejów stworzyło w Świdniku strefe wolną od związków hetero
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/og%C5%82osili-stref%C4%99-woln%C4%85-od-hetero-oto-jak-zareagowali-mieszka%C5%84cy/ar-AA1hMMqf?ocid=msedgntp&cvid=1b9217de795a49bd840ece0db4e4ab60&ei=24
Niby śmieszno ale jednak troche straszno ;P
13
FDJ po prostu odgrywał rolę tego który myśli i ogarnia taktycznie środek pola a Orliol dopełniał całości swoja fizycznością. Nie ma FDJ i tak jakby brakuje najważniejszej części ;)
14
Negreira wciąż nam sedziów widać wybiera XD
1
A później wjeżdża odmóżdżony trener Porto ze swoimi złośliwościami że grali z "więcej niż klubem".
0
@Mroziu ale ludnek by pewnie wtedy zmienil zdanie XD
13
@pacior95 no magia łysego prysła jak FDJ zszedł z boiska ;P Holender troche maskował ujową jakość Oriola
1
jprd .... serio sie nie wysrał przed meczem ?
0
@daniel32778 jak tu miał być obowiązkowy ..........
0
@Azi graliśmy troche jak getafe z nami. jak oceniasz ich jak grali z nami ? tak z ciekawości ?
0
@Azi bo t obyło fatalne jednak
0
Komentarz usunięty
0
@Eto'o9 R10 coś było ... na początki. Ogólnie to lipa na całej linii
0
@kamiVeB no własnie ...... kolesia odcina. Robert powinien mu te słowa w szatni wytatuować na łbie
0
@esem91 no chyba jaja ?
0
Po Ferranie spodziewałem się wiecej (mimo strzelonej bramy). Zniknął w 2 połowie
0
Czy gavi załatwił se zwieche na nastepny mecz lm tą głupota pod koniec co czerwo dostał ?
1
@BARCA1899Messi doceniam i to bardzo ... to bardziej emocje z tego meczy mi weszły. Fajnie że jest bo to jesto gościu na równi z tymi co wymieniłem na ŚD
1
@Worny Ferran jak ogarnie głowe to daje rade
2
Z grupy pewnie wyjdziemy ale mam nadzieje że wtedy bedzie w pomocy FDJ Pedri Gavi i Gundo reszta troche jednak nieogarnia. Oby Kounde i Araujo się trzymali bo na ten moment to oni dupe ratują (i tu wielkie brawa dla Kounde - to robił dziś - mega poziom). Z przodu sobie poradzimy jak nie bedzie kontuzji
0
@Rioletto widać i to bardzo szczególnie jak nie ma FDJ. Oriol to jest podobny nieogar w kombinacji jak lewy
0
Jeszcze to czerwo gaviego no kurde po jasny gwint ? On cały czas ma odcinki jednak
0
@MateuszGotowka99 racja. To pociesza. Pedri i FDJ prawdopodobnie by ich ustawili w odpowiedniej pozycji
0
@tbas rozumiem ale my zagraliśmy kichę straszna i zgodzę sie że Porto należał się ten gol jak nam z getafe bo oni robili widowisko a my się sralismy. To nie jest ta barcelona która chce ogladac
0
Jedyna nadzieja ze my mamy dziury w pomocy w sumie wyrwy
0
@MateuszGotowka99 można ale trudno kurde... trudno jednak
0
@tbas ale on ma rację. My die broniliśmy i faulowalidmy ją jakieś getafe. Masakra 3 punkty spac i zapomniec
1
O ja pierdole. Czekałem do końca ale to było tak wymęczone że boli. Kounde mega, no ale kurde my nie powinniśmy opierać sie na obronie. Gdzie jest moja Barcelona ?????
1
Mecz bez wylewu w obronie jak sie gra z realem meczem straconym
0
Oho real przegrywa bo babolu nacho zaraz chlopaka odetnie XD