1

@michal26 mi nikt nic nie nałożył (i nigdy nie nałoży) ale wiem o czym mówisz

0

@michal26 mówisz że to już nieuleczalne ?? ;)

0

@michal26 Ogólnie to wydaje mi się że teraz dopiero się zacznie naprawdę brudna gra i co niektórym się oczy może otworzą. Moim zdanie po TYCH 4 LATCH Polacy będą mieli już tego naprawde dość i odeślą POPIS z kwitkiem ... oby. Według mnie szykuje sie niezły hardcore w polskiej polityce teraz.

1

@macio_944 śmieszne jest to że PO traktuje to jako zwycięstwo i pis też a tak naprawde przegrała Polska po raz kolejny

8

cieszycie się a mamy pat. POPIS ciąg dalszy. Tu należy płakać. PIS sie cieszy bo wygrali PO sie cieszy bo stworzą wieksząć (jeśli oczywiście to podpartie nie będą fikać) ale jest pat bo Polska stanie w miejscu. bedą sie blokować i jedyne w czym sie będą zgadzać to nakładanie polakom większego kagańca.

1

kooorde ale nooody

2

@Kapitan hawk oni piją wode po zagotowanych pierogach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@GeneralXavi o WOT XD

1

@Waniliowy on mnie tylko utwierdza w przekonaniu ;)

2

@kamyk_23 omg jakie tępe uproszczenie ... kiedy tam u was sie ściemnia chłopie ?

0

@barcelonaLM ku uciesze ameryki XD

3

ciekawe czy po wyborach "ameryka" przestanie nadawać ;P

0

@Crystal37 w zasadzie fakt.

6

ale tu będzie ból doopy po wyborach XD

0

@Nazio_87 w zasadzie nie oglądam telewizji

6

@Kapitan hawk Krasko ostatnio dał popis ... tvn tak samo odjechana jak tvp

0

@Bagsik88 a ok nie szczaiłem

0

@Bagsik88 co przemilczałem jesli wolno wiedzieć ? wypowiedziłem się przeciez

4

@Zoker bo platformersi za swoich rządów w dupie mieli biedotę, ułatwiali życie tylko bogatym i śmietance towarzyskiej Polski. A każdy ma ambicje należeć do tej grupy. Za tym oczywiscie idzie wywyższanie ddie na niedouczonym motłochem. ;)

1

@pioz123 czekaj czekaj ale z tym ze zaatakowałem to troche przesadzasz po prostu rozwinąłem swoje zdanie na ich temat. Nigdzie Cie nie atakowałem nadintepretujesz moje słowa.

0

@pioz123 ok jeśli mówisz tylko o tym kto to finansuje nie nie chcesz zrobić kroku do przodu co to za sobą niesie zamknijmy temat faktycznie niepotrzebnie rozwijam.

0

@pioz123 no to chyba ty nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi pomimo że wiesz o czym mówie: " to telewizja "prywatna", finansowana nie z naszej kasy". Przecież to jest taka sama tuba propagandowa która działa na kożyść jednej ze stron a najgorsze jest to że jest finansowana przez zachód i będzie później sterować polakami aż miło jak KO będzie u władzy zresztą już steruje tak samo jak tvp (jedna ma swoich zwolenników druga swoich). Dla mnie obie są dnem ale chyba już wole by ktoś z Polski mną sterował jeśli mam wybierać.

0

@pioz123 samo sie nie finansuje - finansuj je odpwiednie lobby które później jak przejmie władze KO będzie nas odpowiednio dy....ać już to przerabialiśmy 8 lat temu. Najgorsze jest to że jest pochodzenia zagranicznego - i to nie Polskie interesy KO będzie realizować po wyborach. Więc tu można ostro polemizować co jest dla nas lepsze czy propaganda kaczora (bądź co bądź) polaka czy propagadna spoza naszego kraju

0

@Mazi Tusk to kłamca (tak wiem że przed wyborami wszyscy kłamią) tylko że Donald to tragiczny przypadek on obietnice ma za nic. Nie realizuje absolutnie nic o czym mówi. PIS to faktycznie partia której już wszyscy chyba mamy dość ale przynajmniej jak coś mowią to to robią. btw jak na konfe więc prosze mnie tu od pisuarów nie wyzywać ;P (to nie do ciebie bo wydajesz sie kulturalną osobą)

1

@Mazi Tusk ostatnio w debacie pwiedzał że podniesienie przez niego wieku emerytalneo było błędem a namówił go do tego Morawiecki tak że ten ;P ... Tusk i jego trudne decyzje XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Comentateiro Znowu wpis pełen jadu i nienawiści podsycający podziały na które tak pracują te 2 frakcjie ... a taki Pan niby oświecony i jeszcze nie ogarnął tematu.

0

@mleczkoo może tego nie nagłaśniają - tak jak pisałem nie jestem w temacie. Jeśli jest tak jak piszesz to sprawców nalezy utulizować jak tych z Palestyny

0

@Prorokk domyślam się - powinno sie z tym skończyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?