sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
jak gardze tuskiem i jego partią tak sikorski dzisiaj ładnie zaorał sowieta:
0
chociaż jest szansa na LM w następym sezonie
0
@TR3YWAY mnie tam po ludzku cieszy ze dostali wp....l. Wiadomo przeciwnik z dupy ale nalezało sięim za całokształt.
3
MI dzisiaj podobało się że to że nasi ewidentnie chcieli grać z nimi w kości. Nie cackali się ale tak trzeba z takim przeciwnikiem. W pierwszym meczu ligi byli zaskoczeni (o ironio) i skończyło sie stratą punktów - widać że odrobili lekcję. I miło że Burdelas ze swoimi topornikami dostali ostry wp....l.
0
Burdelas coś spłakał się po meczu czy cisza ?
0
Romeu. No to obstawiam bramę z jego winy dla getafe
1
Jak miło że w końcu cepy od burdelasa pozamiatane w kąt.
0
@Comentateiro tą którą zacytowałem u mnie w widnieje jako "komentarz usunięty".
0
@Comentateiro czemu usunąłeś swoją wypowiedź do której się odniosłem? BTW przynależność do Unii jak sie nie ma swojej tożsamości i zdania równa jest zniszczeniem kraju. Ja rozumiem jakie są plusy ale czemu mamy pozwalać uwalać nam rolnictwo ? (a jest tego więcej)
3
@Comentateiro "Jak zawsze priorytetem nie był interes polski." nie był i nie jest - PO powiela polityke PIS'u. Oboe partie to marionetki Brukseli.
13
@arasz1819 ale to jest lustro PO z przed wyborów. Wtedy krytykowali teraz robią to co PISowcy. Obie partie są identycznie zakłamane to wręcz jest obłuda. To że Bosak nie ma siły sprawczej to znaczy że ma milczeć i nie mówić prawdy ? Bo chyba nie podważasz tego co tu powiedział ?
22
Wystąpienie Bosaka odnośnie kryzysu rolniczego.
Mówcie co chcecie ale gość jest zajebisty - jeden z niewielu sensownych polityków w Polsce.
5
@narciarz przestań już jęczeć gościu gdyby twój Vini to zrobił to piałbyś z zachwytu.
19
@narciarz tak umierał na pewno. 99% takich akcji jest po to właśnie aby przeciwnik przerwał akcje bo jest groźna - po przerwaniu panowie wstają jak cudownie ozdrowieni odbudowują szyk i wypierdalają piłkę oddając ją do bramkarza przeciwników na drugą strone. Od przerywania jest sędzia.
4
Kurde w tych stanach to jest dopiero show. Po każdym golu oni tam fajerwerki odpalają ? Nieźle kurde no ale jak ma się takie gwiazdy które bawią sie na boisku jak jacyś magicy.
0
@NeroTFP1 "Ponadto" - słowo klucz ;)
0
@Beztroskii mógł ale nie było.
4
W zasadzie to można się cieszyć bo przez ostatnie 15 minut byliśmy tak obsrani + Xavi i jego genialne zmiany typu Roman który chyba nie doszedł do żadnej piłki (a dziwne bo był w środku zamieszania non stop więc nawet przez przypadek powinien dotknąć.) że mogli nam dojebać ze 3:1. To już chyba widzieliśmy w tym sezonie prawda ? wiec ja tam mam doła po takim pokazie ... po raz kolejny. NIC się u nas nie zmieniło - nawet jak przejdziemy psim swędem to Napoli to szykujcie się Pany w kolejnej kolejce na 0:7 zgłoś się w dwu meczu od ekip które będą na tym poziomie zasłużenie.
2
Xavi wyjedzie po meczu na białym kucy bedzie jabal o zajebistej grze
1
Jeszcze Romeu XD
0
To jest drużyna do jednego błędu. Jak się trafi to korwa maja zwieche do końca meczu. Co za zenada
0
Się korwa zaczyna ... panienki.
0
jeśli sprzedadzą FDJ to spokojnie go opłacą i jeszcze ponad drugie tyle zostanie XD
1
@GeneralXavi za stary jestem na ocenianie samego siebie. ale miałem dynamike płuco i kiwke na pełnej q...wie ;) umiałem sięteż znaleźć w polu - piłka mnie szukała. Nic z tego oczywiście nie wyszło - nie te czasy. za to z chęcia podziele się z wami tym co gra mój syn. Ma kiwke na poziomie naprawde dużym wręcz niespotykanym (i nie mówie tu o jakiś sztuczkach ale o użytecznej jej formie) poza tym zajebisty ma przegląd pola i jak mu sie chce to nieźle walczy i gryzie przysłowiową trawę ;) dzieciak ma 12 lat. brakuje mu jednak płuca i szybko odpada jeśli chodzio oddech ale jest na tyle dobry że dostaje często pierwszy skład i robi różnice. Kocham piłę tym bardziej gdy moge kibicować mojemu synowi i jego drużynie. szczerze ... ostatnio żyje bardziej jego ligą niż Barcą ;). Jakiś czas temu chwaliłem się tutaj że był powołany w swoim roczniku na testy do PZPN więc widzą go ;) miło to ogarniać i pomagać chłopakowi w marzeniach (to też takie moje niespełnione marzenia ;) )
3
@KacperVEB i są też pierwszymi wkórwionymi XD
0
Nie ma walki skoro gonicie wynik ze spadkowiczem - kolego weź już wyp...aj z tego stanowiska albo zakładaj korki. Jako trener sie nie sprawdziłeś i doprowadzisz ten klub do zapaści a piłkarze zaczną spierdalać bo po co im takie fikołki w sumie
0
@AlexDark00 teraz to n już zdjł z siebie presije ... przecież obiecał XD
0
https://www.fangol.pl/post/39262/xavi-nadal-wierzy-w
u hu hu huhu szegónie jak się ledwo remis dowozi z zespołem który jest 7 punktów pod czerwona linią laligi XD . zabierzcie mu mikrofon prosze
0
Xavi po takim meczu spokojny .... przecież i tak odchodzi XD. jprdl to se sciągnął presje
0
Xavi tym swoim ogłoszeniem załatwił wszystkich i sciągnął presje przede wszystkim z zarządu a nie z druzyny. Bo po każdym takim meczu należało by go wyjebać z miejsca a tak to kóźwa nas przez te pół roku tak ogarnie że sie do Ligi Europy nie załapiemy. Mieronta jako trener straszna. Do tego infantylne wywiady.