4

jak gardze tuskiem i jego partią tak sikorski dzisiaj ładnie zaorał sowieta:




0

chociaż jest szansa na LM w następym sezonie

0

@TR3YWAY mnie tam po ludzku cieszy ze dostali wp....l. Wiadomo przeciwnik z dupy ale nalezało sięim za całokształt.

3

MI dzisiaj podobało się że to że nasi ewidentnie chcieli grać z nimi w kości. Nie cackali się ale tak trzeba z takim przeciwnikiem. W pierwszym meczu ligi byli zaskoczeni (o ironio) i skończyło sie stratą punktów - widać że odrobili lekcję. I miło że Burdelas ze swoimi topornikami dostali ostry wp....l.

0

Burdelas coś spłakał się po meczu czy cisza ?

0

Romeu. No to obstawiam bramę z jego winy dla getafe

1

Jak miło że w końcu cepy od burdelasa pozamiatane w kąt.

0

@Comentateiro tą którą zacytowałem u mnie w widnieje jako "komentarz usunięty".

0

@Comentateiro czemu usunąłeś swoją wypowiedź do której się odniosłem? BTW przynależność do Unii jak sie nie ma swojej tożsamości i zdania równa jest zniszczeniem kraju. Ja rozumiem jakie są plusy ale czemu mamy pozwalać uwalać nam rolnictwo ? (a jest tego więcej)

3

@Comentateiro "Jak zawsze priorytetem nie był interes polski." nie był i nie jest - PO powiela polityke PIS'u. Oboe partie to marionetki Brukseli.

13

@arasz1819 ale to jest lustro PO z przed wyborów. Wtedy krytykowali teraz robią to co PISowcy. Obie partie są identycznie zakłamane to wręcz jest obłuda. To że Bosak nie ma siły sprawczej to znaczy że ma milczeć i nie mówić prawdy ? Bo chyba nie podważasz tego co tu powiedział ?

22

Wystąpienie Bosaka odnośnie kryzysu rolniczego.
Mówcie co chcecie ale gość jest zajebisty - jeden z niewielu sensownych polityków w Polsce.


5

@narciarz przestań już jęczeć gościu gdyby twój Vini to zrobił to piałbyś z zachwytu.

19

@narciarz tak umierał na pewno. 99% takich akcji jest po to właśnie aby przeciwnik przerwał akcje bo jest groźna - po przerwaniu panowie wstają jak cudownie ozdrowieni odbudowują szyk i wypierdalają piłkę oddając ją do bramkarza przeciwników na drugą strone. Od przerywania jest sędzia.

4

Kurde w tych stanach to jest dopiero show. Po każdym golu oni tam fajerwerki odpalają ? Nieźle kurde no ale jak ma się takie gwiazdy które bawią sie na boisku jak jacyś magicy.

0

@NeroTFP1 "Ponadto" - słowo klucz ;)

0

@Beztroskii mógł ale nie było.

4

W zasadzie to można się cieszyć bo przez ostatnie 15 minut byliśmy tak obsrani + Xavi i jego genialne zmiany typu Roman który chyba nie doszedł do żadnej piłki (a dziwne bo był w środku zamieszania non stop więc nawet przez przypadek powinien dotknąć.) że mogli nam dojebać ze 3:1. To już chyba widzieliśmy w tym sezonie prawda ? wiec ja tam mam doła po takim pokazie ... po raz kolejny. NIC się u nas nie zmieniło - nawet jak przejdziemy psim swędem to Napoli to szykujcie się Pany w kolejnej kolejce na 0:7 zgłoś się w dwu meczu od ekip które będą na tym poziomie zasłużenie.

2

Xavi wyjedzie po meczu na białym kucy bedzie jabal o zajebistej grze

1

Jeszcze Romeu XD

0

To jest drużyna do jednego błędu. Jak się trafi to korwa maja zwieche do końca meczu. Co za zenada

0

Się korwa zaczyna ... panienki.

0

jeśli sprzedadzą FDJ to spokojnie go opłacą i jeszcze ponad drugie tyle zostanie XD

1

@GeneralXavi za stary jestem na ocenianie samego siebie. ale miałem dynamike płuco i kiwke na pełnej q...wie ;) umiałem sięteż znaleźć w polu - piłka mnie szukała. Nic z tego oczywiście nie wyszło - nie te czasy. za to z chęcia podziele się z wami tym co gra mój syn. Ma kiwke na poziomie naprawde dużym wręcz niespotykanym (i nie mówie tu o jakiś sztuczkach ale o użytecznej jej formie) poza tym zajebisty ma przegląd pola i jak mu sie chce to nieźle walczy i gryzie przysłowiową trawę ;) dzieciak ma 12 lat. brakuje mu jednak płuca i szybko odpada jeśli chodzio oddech ale jest na tyle dobry że dostaje często pierwszy skład i robi różnice. Kocham piłę tym bardziej gdy moge kibicować mojemu synowi i jego drużynie. szczerze ... ostatnio żyje bardziej jego ligą niż Barcą ;). Jakiś czas temu chwaliłem się tutaj że był powołany w swoim roczniku na testy do PZPN więc widzą go ;) miło to ogarniać i pomagać chłopakowi w marzeniach (to też takie moje niespełnione marzenia ;) )

3

@KacperVEB i są też pierwszymi wkórwionymi XD

0

Nie ma walki skoro gonicie wynik ze spadkowiczem - kolego weź już wyp...aj z tego stanowiska albo zakładaj korki. Jako trener sie nie sprawdziłeś i doprowadzisz ten klub do zapaści a piłkarze zaczną spierdalać bo po co im takie fikołki w sumie

0

@AlexDark00 teraz to n już zdjł z siebie presije ... przecież obiecał XD

0

https://www.fangol.pl/post/39262/xavi-nadal-wierzy-w

u hu hu huhu szegónie jak się ledwo remis dowozi z zespołem który jest 7 punktów pod czerwona linią laligi XD . zabierzcie mu mikrofon prosze

0

Xavi po takim meczu spokojny .... przecież i tak odchodzi XD. jprdl to se sciągnął presje

0

Xavi tym swoim ogłoszeniem załatwił wszystkich i sciągnął presje przede wszystkim z zarządu a nie z druzyny. Bo po każdym takim meczu należało by go wyjebać z miejsca a tak to kóźwa nas przez te pół roku tak ogarnie że sie do Ligi Europy nie załapiemy. Mieronta jako trener straszna. Do tego infantylne wywiady.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?