sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@Comentateiro Nawrocki oznacza założenie kaganca na głupoty płynące z Brukseli które teraz tusk mógł by zaczac realizować. Ale nie będzie i to jest najważniejsze dla mnie na ten moment.A pomówienia pewnie beda wyjaśnianew sadach. I na miejscu Tuska spokornialbym trochę, bo już widziałem jak obrzuca błotem nowego prezydenta Polski. Chyba trochę sie zagalopował
1
@Encore do rego doszło cóż szkodzi pomówić i efekt jest.
0
@PatrykBarca Sikorski wziałby to w cuglach taka prawda.
3
Troche już zaczyna irytować Mats.
1
@[Oli] piłes? nie pisz ! nie oraj się chłopie
1
@pax przytocze o wiele bardzie merytoryczny wpis i rzeczową odpowieź .. która oczywiście nie trafi ....
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15725679#comment-15725679
0
@OBSERWATOR2021 w końcu Tusk miał uwalić dotacje na TVP ale a dał jeszcze więcej niż PIS (zaświtało mu we łbie co dostał w spadku) Czego się spodziewać ? A goscie co pluli na TVP (słusznie) na LR teraz tego bronią jak kolega powyżej żenua
0
@pax skończ człowieku z tą agitacją polityczną. Wyprułeś się na pół strony. ludzie którzy mają troche oleju w głowie widzedzą dlaczego byle nie trzaskowski.
0
Problem z nim jest taki że to podobnie jak Flick też jest Niemiec. Nie wiem jak Flick podejdzie do sprawy usadzenia go na ławie szczerze mówiąc.
0
@tadzik447 ale ma zajebisty ton głosu. Powiedziałbym że większe wrażenie od Freddiego robi na mnie
1
@OBSERWATOR2021 Piszesz że są rozdarci w kwestii "spraw gospodarczych(m.in. polityka socjalna) i PO w kwesti spraw swiatopogladowych" tylko że później wymieniłeś od cholery spraw niby gospodarczych które wedłóg mnie biorą się ze światopoglądu. Jak dla mnie to ta partia jest z Tuskiem tylko dlatego bo musi. Chcieli miec jakikolwiek wpływ na rządzenie i już się dowiedzieli przez te kilka miesięcy że uja mają. Oni pójdą za Nawrtotem. Co więcej oni będą pierwszą partią któa spowoduje rozłam i upadek tego rządu
1
@AxelF Zauważyłem że jesteś jednym z kilku kont mocno agitujących za KO. Nieważne jak się tam ośmieszą wy odwracacie kota ogonem. Ja swoje zdanie wyraziłem i na tym skończyłem. Uważam wasze wpisy za wyraz braku jakiejkolwiek obiektytwnej oceny sytuacji. Do tego odpowiadacie elaboratami albo po kilka razy. Tak jakbyście chcieli się sami dowartościować. Serio zachowujecie się jak trole opłacane przez Tuska. (uważam że nimi oczywiście nie jesteście ale tak to wygląda). Ja nie zagłosuje na Trzaskowskiego ty nie zagłosujesz na Nawrockiego. Skończmy robić sobie "uprzejmości" i uszanujmy swoje prawo do demokracji. Po raz kolejny miłego dnia ;)
0
@AxelF człowieku ja nie zamierzam Ci robić przykrości nie ten adres :) Swoją wojenke skieruj na inne konta. Miłego dnia.
1
@AxelF mam podobne zdanie o tobie. Poza tym to ty dzwoniłeś.
0
@AxelF Nie no wiadomo. Muran to osoba bardziej wiarygodna dka premiera Polski XD. Widzisz apropo prasy ja tak samo uważam za sciek Onet więc darujmy sobie.
0
@Toretto "powinno odsunąć go na dobre od miana bycia dziennikarzem." tiaaa zapędy zamordystyczne dalej widze na topce. wolność słowa pełna gębą.
0
@Gall moim zdaniem troche bardziej obiektywny niż onet. I co ważne nie jest tak jednostronny jak onet. Do Nawrockiego odnosi sie równie nieprzychylnie ale to trzeba obejrzeć do końca a nie jak kolega wyżej "widze Mazurek i nie wchodze". Ja oczywiście rozumiem że Onet to idealna papka na głowy z klapkami na oczach ...
0
@Gall jakie oburzenie ?
6
Mazurek jak zwykle w punkt o kampanii:
2
@pax w przeciwieństwie do ciebie mam normalne życie. Jadę do pracy. A ty się zachowujesz jak opłacany trol zobacz z jaką zaciekłością trzaskasz dlugue odpowiedzi każdemu po kilka razy. W 4 literach mam co sobie tam ubzdurałeś. Moj glos leci na Nawrota. Lubię prostysutki. Pa
0
@pax siebie chyba. Mówię z tak nie uważam a ty piszesz elaboraty że tak uważam. A zakopales sie juz w polowie tej dyskudji co kilka osob juz probowalo ci to wyjasniac. Jesteś fanatykiem
4
@pax jesteś chłopie niereformowalny. :)
1
@mesqueundumb no proszę dużo drużyn tylko nie Real vo za wstyd :)
7
@pax przyznałem tylko że Stankiewicz ma racjev w kłamstwie Tusk nie dorabiaj sobie narracji pod retoryce chlopir. Adios.
5
@pax szczerze ... nie wierzę wcale w te historie i wszystkie te potkniecia mnie bawią. A ty wijesz sie jak możesz aby to podtrzymać co też bawi :)
4
U nas też można znaleźc kilku co mają o przynajmniej jeden tryplet więcej niż real w całej swojej historii
2
@pax @Comentateiro Ojj sypie sie grubo narracja ale faktycznie ten Stankiewicz dobry jest XD, wrzuta z postu obok dzięki @Gaucho:
3
@pax bo uznali to za pomówienia? Byli pewni że są to kłamstwa i woleli skupic sie na kampanii ? Trzasku też nie wpiernicza się w procesy jakoś przed wyborami. Np że jego kampania jest opłacana z nielegalnych źródeł.... czemu nie wytoczył procesu ?
3
@YeastMoss myśle że jeszcze sięznajdzie kilku którzy mają wywalone (typu muran). Doskonale wiesz jak to jest ;)
5
@maroon Dobrze że kłamce wyprostował publicznie. W TVP pewnie tego nie ujrzysz ;) Muran mu świadkiem przecież XD