0

@mrboom wróci casado to będzie musiał pocisnąć dupe i się bardziej starac

1

@Comentateiro strata tyłu bramek wynika że stylu Flicka. Ja tam wolę takie wyniki i otwarte mecze niż 0:1 i zachowawcza grę. Obronę trzeba poprawić to fakt ale zobacz jak my fajnie gramy x przodu teraz. Nasze mecze to ostatnio mecze historyczne które zapadają w pamięć i przechodzą do historii zapamiętane z szacunkem nawet przez rywali.

1

@dafik85 wypi....by gdyby gościu z interu nie zrobił mu tej nakładki. Latają powtórki tego od wczoraj.

0

@messi33 a Real mial nadzieję że ta porażka ich złamie... jakby odpadli w stylu realu to tak by było pewnie... he he

2

@RDM1899 to samo z brakiem jaj przy faulu na Gerargie przed golem Na 3:3. Jak by to anulował to by go tam zjedli. Dobry sędzia berze takie decyzję na klatę.

0

@lajcior zobaczysz po meczu ale podpowiem ... taki jak w ostatnich naszych spotkaniach

3

@mrboom ale De Jong daje rade teraz. Jego przedłużenie na normalnych warunkach będzie dobre

0

@dafik85 wczoraj Marciniak zrobił z niego ofiarę bojąc się odgwizdać to kopnięcie w noge przed golem Na 3:3. Stadion by go rozniósł (Marciniaka) jak by to anulował. Jaj zabrakło.

3

Jeśli w niedzielę zmasakrujemy u siebie real to ból szybko minie. Głowy do dóry ;)

3

Barcelona ma fantastyczny sezon. W LM wróciła i odpadliśmy tak że nie ma się czego wstydzić, ba można byc dumnymi miec poczucie ze bylismy druzyna lepszą (w końcu). Jest na czym budowac. Mamy odpowiedniego trenera młodzież i prawdopodobnie najlepszego piłkarza świat który ma dopiero 17 lat!. Oby tego nie spieprzyli. A teraz mam nadzieję Real zapłaci wczorajszy rachunek w niedzielę ;) VeB

0

@DonAndresFCB ale na 3:3 to bardziej Martin który według mnie został tam kopnięty ale Marciniak oczywiście bał się uciszyć stadion i pokazać faul

0

co wy z tym Arayjo dzisiaj ? Aż tak zj....ł że wszyscy go wyzywają ?

1

@Szmulek real zapłaci ten rachunek .....

0

@allien18 ale widać potrzebę transferów. Brak doświadczenia też wychodzi.

0

Jest kilku za słabych na Barcę. Fort, Pau Vitor, Ferran, Garcia (z całym szacunkiem dziś do niego) Gerard Martin ( to samo co Eric) a oni dziś grali dużo. Inter takich graczy doświadczeniem i siła miazdzy. Gdyby graćli Kounde i Balde to byśmy ich przeszli.

0

Dziś większość graczy ofensywnych mam wrażenie że bez skupienia z sodówą w głowie weszli w ten mecz. Bez strachu fakt ale .... wydaje im się że będą grać jak ze spadkowiczem i dająciała na całej linii. Jesli Flick ich tan nie przetrzepie porządnie to lipa straszna ale i tak daleko zaszliśmy.

1

W sumie optumalnie. Oby wystarczyło .....

0

@FCBWKS po raz 4 w tym sezonie i to będzie piękne. Gramy u siebie a lalismy ich na bernabeu więc niech zejdą na ziemie

0

@QuentinTarantino też się tego obawiam Jednak Balde i Kounde dają mega jakoś naszej obronie ich brak może sporo kosztowac

0

@maroon celnie i odpowiedz zapewne znasz...

0

@Gibbon_FCB ja nie uważam że Polska ma zniknąć ... nie widzę twojego ostatniego zdania .. nie jestem też zwolennikiem Brauna, ale widze dużo prawdy w jego słowach. Widze natomiast fakt że Braun pięknie nokautuje niby polituków którzy mają walczyć o Polske a w dupie to głęboko mają i liczą się układy z UE. On jedyny jest szczery w swoich poglądach reszta to partyjne chorągiewkii. to jet chore ale jest jak jest niestety.

0

@norbi77 można mieć swoje sprawy ważniejsze jasne ... ale Polska powinna być dla kazdego credo i podstawą do rozmowy a nie ... teksem w sumie wisi mi to bo ja europejczyk a my wspieramy Ukraine. Jasne wspieramy ale ja chce by po tej wojnie dalej tu była Polska i tyle. Na ten moment Braun sporo prawdy mówi .. niestety. Polacy płacą im za wszystko z twoich podatków a UE nie zwraca nam tego. Moim zdaniem to wystarczy aby się pochylić i zastanowić nad swoimi wyborami

7

@norbi77 ooo nie stary, to jest Polska. Wspieranie ok, ale wywieszanie flagi Ukrów w miejscach gdzie Polskośc ma być bita gwoździem to jest chore. W bankomatach masz już język ukraiński obok polskiego. Za chwile twoje dziciaki będą miały wybór w szkole ;) jęsli podoba ci się taki kierunek ok ale nie mi. Ja wole chołdować Polskiej kulturze. Biorąc pod uwagę jeszcze zaszłości z Wołynia UPA i ich bojówki z tym związane ... to już w ogóle wolałbym nie widzieć ich barw w moim kraju.

26

Fanatyk od Brauna zdjął flagę Ukrainy z jakiegoś urzędu Państwowego. Media robią z tego skandal a ja ... czuję dume bo w Polsce w urzędach państwowych nie ma opcji by wisisał flagi innych krajów. To że piszą że to jest skandal ... brak słów. Polska się kończy właśnie takimi obrazami. Braun przegina w wielu kwestiach ale też w wielu ma totalną rację !!!

3

aspasowi zwoje polasowało czy jak? Bo tak troche tam pie....li za przeproszniem. Szczególnie to bije po oczach „Vinícius zasługiwał na Złotą Piłkę, tak jak Rodrigo”

17

Słodzący Ci Therry Henry to musi robić wrażenie na 17 latku :)

2

szczerze to pomimo nie korzystnego wyniku moim zdaniem to Inter powinien się bać rewanżu. Wiem ze grasją u siebie ale ten mecz pokazał kilka faktów. Inter ma farta (co akcja na kilkadziesiąt minut to wpadło co tam mieli ), Barca ma charakter i umiejętności aby to odrabiać oraz wiaręw umiejętności. Osobiście uważam że mecze oparte na farcie są raz na kilka spotkań i wątpię by w rewanżu mieli podobnego. Mecz wk... iał niesamowicie jak wykorzystywali jedyne 3/3 co mieli gdy my ich gnietliśmy non stop. Uważam więc że rewanż da nam zasłuzony awans. Pozdro i miłej majówki ziomy z RL

3

.. Inter więcej szczęscia niż umięjętności i tyle. Oje....my ich w reważńzu na ich stadionie.

1

U białych treraz seria wpisów że my na dopingu XDC a hahahahha CO za zj.....by XD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?