sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Comentateiro Oświadczenie ówczesnego szefa ABW sprzed godziny. Tusk znowu kłamał ? ojej:
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/tusk-k%C5%82ama%C5%82-ws-po%C5%9Bwiadczenia-nawrockiego-mamy-o%C5%9Bwiadczenie-by%C5%82ego-szefa-abw/ar-AA1FAy2q?ocid=msedgntp&cvid=9a2d2030783c4ee8a3aafee531220b2e&ei=32
0
@Safrani to tym bardziej się zszokują jak zobaczą rolkę których teraz pełno się przewija i zestawia ze słowami Tuska a delikatnie mówiąc wyciągają co najlepsze z tego debila. Jeńców nie biorą. XD
21
Tusk chcąc pogrążyć Nawrota powołuje się na największego idiote polskiego podziemnego szamba Murana, którego nie da się lubić. Już chyba Najman jest nawet lepszy. Przecież ludzie dla zasady mu nie uwierzą i na przekór pójdą głosowac na Nawrota. Myślałem że karta po piwie Mentzena odwraca się na strone bonżura no ale wjechał roztrzęsiony jąkający sie Tusk na białym koniu XD i zaciągnął kurtyne. Coraz ciekawiej się robi
11
@Baros1990 ten średniak będzie ich gwałcił przez następne 15 lat .... przyzwyczają się ;P
1
@dzefrej234 pomijając wynik to meczycho to było największe widowisko w tym sezonie chyba w ogóle a nie tylko jesli chodzi o Barce
2
Jeśli tego młodzieńca wezmą a Wojtek przedłuży to MTS sam spierniczy. Wojtek cąły czas podkreśla że moze być rezerwowym a Niemiec na bank chce byc jedynką u nas lub gdziekolwiek indziej
2
Dla mnie meczycho z Interem (mimo odpadnięcia) było najlepszym widowiskem. Jak odpadać to tylko w takim stylu. Mecz pokazał że jesteśmy niezwykle groźni nie tracimy wiary i każdy musi teraz czuć respekt. Bez wyjątku. Interowi ciut pomógł sędzia + niesamowity mecz ich bramkarza. Do tego obrona Częstochowy, a i tak się przebijaliśmy. To naprawde żarło i widowisko przeszło by na bank do historii jak byśmy to pozytywnie dowieźli.
0
Ciekawe jakby to chodziło jak by był u nas razem z Messim.
2
@michal26 "Jednocześnie potwierdził, że na Trzaskowskiego nie zagłosuje. Bardzo subtelnie."
"no i co, że zasugerował, by nie głosować na Trzaska?"
Jedno i drugie to twoje słowa z jednej dyskusji. Możesz w sumie sam sobie odpowiedzieć a nie ślepo atakować obrażony jak dziecko. Idź głosuj na trzaska. Na złość mamie odmrożę sobie uszy. To właśnie osiagnal Slawek tym piwem
0
Ogólnie to chwalenie Peni mógł sobie darować. Mógł mu to w biurach powiedzieć. Kibice nei są idiotami.
2
szkoda że nie zdupczył żułfia. I tak jest nieźle
1
@michal26 " To ja się pytam, czemu nie wyjdzie Nawrocki i nie powie, że to normalny gest i że proponuje Mentzenowi analogiczne spotkanie"
bo to by było mega płytkie ? musisz to chyba widzieć.
"Dlatego pożegnałem p. Korwina, p. Brauna, etc.
Woleli dzielić naród i grać na siebie i nie wiadomo czyje interesy."
tak masz racje grali na siebie ale .... byli przynajmniej szczerzy a to sie w tym k...dołku w Polsce liczy nie uwarzasz ?
Mentzen popełnił błąd... ale na jego prezydenture już nie ma szans teraz jest ważne by nie zje....ć do końca wiesz o tym doskonale. Sam napisałeś (na początku ) że Mentzen delikanie zasugerował na kogo głosować (i w twoim przekonani nie był to Trzasku). WTF chłopie?
2
@michal26 zdajesz się być niezłym psychofanem Mentzena ... bez urazy. Gra tu idzie o coś więcej. Nawrot to też nie jest jakiś mój ideał prezydanta Polski. Jesteś mądrym gościem widze twoje wpisy ... doskonale wiesz co będzie jak Trzasku dostanie prezi a Tusk jbędzie w rządzie rozdawał karty. zobacz jak twój ostanii wpis kontrastuje z tym pierwszym zaczynającym tą gadkę.
0
@michal26 jak nie zagłosujesz na nawrota to i tak jakbyś oddał głos na trzaska. daj spokój chłopie. Tuskowi nie można oddać Polski na te 2 lata.
2
@OBSERWATOR2021 jestem za konfą ale masz racje zrobili Mentzena na miękko i czuć reke starego wygi Sikorskiego. Niestety. szkoda bo troche przez to Nawrocki straci. Ogólnie szanuje Sikorskiego mimo że Tusk i jego banda dla mnie to dno to ten Pan jest jak to mówi młodzież ... sigma. Jakby startował zamiast Bonżura w tej kampani to miałbym zagwostke srogą.
0
@lithotripter ludzie wy naprawde myślicie że tak kluczowe apekty w telewizji stronniczej (publicznej!!!!!) są przypadkowe ??? ... szanujmy swoją inteligencję bo ja naprawdę uważam ludzi z tego serwisu za inteligentych Polaków tylko niedowierzających pewnym ujowym schematom z życia polityki ....
0
@Kgorecki2500 opowiadasz totalne bzdury tąflagę pozwoliła mu postawić TVP a Nawrockiemu nie. Możesz nie dowierzać zrozumiem ; ) ...
0
@Kgorecki2500 co to za idiotyczne pytanie ? to sa wybory na prezydenta Polski nie powiesz mi chyba że gościu od warszawy ma jakieś wyższe prawa w tym zakresie? bo niby czemu? wytłumacz proszę ....
0
@lithotripter tak ale nawrocki zrobił akcje z flagą jako osoba sam z siebie. tutaj jest już akcja niby publicznej telewizji która postawiła flagę przy "słusznym" kandydacie. serio ???
0
@Barca_Big_Moment ja nikogo nie obrażam uważam że przekaz to reżimowej to robi o to nachalnie.
0
@lithotripter rozumiem że tvp zobowiązuje : ) no miłej zabawy rzyczę ;P tak na poważnie czy wy nie widzicie że te zabiegi szkodzą trzaskowskiemu ? no chyba że faktycznie uważacie większość populacji polaków za idiotów
1
@Tasde aha ok XD czyli przekaz dla idiotów ;)
2
w debacie tvp to ta flaga poslka przy stoliku bonzura to k.... a jakoś z urzedu przysługiwała rafałkowi ? czy coś mnie omineło ? przecierz to jest jakiś chory świński podprogowy przekaz dla idiotów
9
jesli ogarną jakiegoś kota na skrzydło to Rapha na 10 jest jak najbardziej dobrą opcją
0
@clyde " wczoraj się do kogoś zesrałeś .... " ha ha dobre XD.
0
Najlepszym graczem Europy raphinia a laligi pedri gdzie obaj są w kazdej jedenastce .... z logika to tam chyba blisko nie stali.
3
"Jules Koundé był już widziany na festiwalu filmowym w Cannes" ten to po karierze piłkarskiej pewnie modelem albo aktorem zostanie XD
3
@The Game 10 Wybory mają to do siebie że wyciągają brudy, a jak ich nie ma to je tworzą na zlecenie. Finansowanie Rafała i szkalowanie opozycji z nielegalnych źródeł które ostatnio wylało jest ok ? Tam ogromne kwoty na to poszly. Jakby się tym zajeło ABW to by unieważnili te wybory ale sie nie zajmą z oczywistych powodów. To jest taki sam kryminał i to nie tylko jesli chodzi Trzaska ale całą partie ... no ale tu juz jesteśmy przyzwyczajeni więc po ziewnięciu można zacząć czytać następny artykuł.
0
@Faro "każdy rozsądnie myślący widzi, że chodzilo tylko o odciążenie podstawowych graczy przed LM" ale co za różnica? Grał. Miał sporo minut nie pokazał kompletnie nic był niewidoczny. Po takim meczu chcesz go pchać na klasyk? Można chłopa lubić, może być go szkoda bo miał pecha z kontuzjami ale to nie znaczy że mamy ryzykować ważne mecze dla niego.
"Na treningach wszyscy trenuja tak samo sobie zobacz na youtubie" aha no i wszysko jasne. Po co trener ? :)
PS on zagrał jeden dobry mecz reszta to było snucie się po boisku nie było widać ani zaangażowania ani formy ani przekonania we własne umiejętności. Przykre ale prawdziwe a gadanie że Flick nie buduje drużyny XD. No sory ta drużyna wygląda na potwora i to jest w 80% zasługa Flicka i w 20% zasługa Xaviego. My taki sezon mieliśmy ostatnio z 10 lat temu
0
@Faro zartujesz prawda ? Po majorce dostał szanse i znow sie kopał po czole. Oglądasz mecze ? zreszta po czym twierdzisz ze Fati ma forme a torre błyszczy ? Oglądasz treningi ?