0

Wolałbym Forlana aniżeli Zlatana.

0

myślałem, że Srna ma ponad 30-tkę :P chociaż nie widziałbym go w Barcy.

0

Nie chce go w Barcy !!! Wolny, słaby i do tego wielki kozak. Co to nie on. Niech do Realu idzie:P

0

Czekam na Gai Assulina:] mam nadzieje ze w przyszlym sezonie zadebiutuje nasz talencik;]

0

zwroccie uwage na to ze to juz drugi trener villareal :P Ramos przeciez tez wczesniej trenowal ten klub. Poczekamy zobaczymy ale wydaje mi sie ze nie jest to dobry ruch Realu:P Lepiej dla nas :D

0

Nic dodać nic ująć !! Chociaż gdyby tak się uprzeć to z Depor mogłoby paść więcej bramek gdybyśmy grali optymalnym składem. Ale po co na sam koniec łapać kontuzje :] I tak jest wspaniale. Mamy potrójną koronę i co najważniejsze 6:2 na Bernabeu :D Niech Real sie zbroi bo z taką grą znowu w dwumeczu będzie 8:2 albo i więcej :P

VeB

0

Jak dla mnie brakuje tutaj Yaya Toure. To nasz żołnierz. Ciężko go przejść w środku pola i (jak się okazuje) na obronie :]Najlepszy defensywny pomocnik na świecie(jak dla mnie oczywiscie).

0

Świetny artykuł. Aż łezka w oku się kręci. Czysta prawda. Barca najlepsza na świecie, Jej piękna gra zachwyca wszystkich. Mamy świetnych piłkarzy i trenera(za którym szczerze na początku nie byłem i za to mój pokłon w kierunku Pepa), ta mieszanka sprawiła, że BARCA zdobyła potrójną koronę !!

Jeśli chodzi o finał to bardzo mnie cieszyła postawa Manchesteru. Zagrali otwartą piłkę z Blaugraną. Nie tak jak Chelsea i jej "antyfootball" i za to im chwała. Finał dwóch najlepszych drużyn na starym kontynencie.

VeB

0

wreszcie bedzie komentowal Borek :D Najlepszy komentator. Ale oczywiscie jezeli Barca bedzie grała w damyn dnu a nie beda tego meczu pokazywac to wiadomo ze przez neta trzeba bedzie ogladac:D chociaz mam nadzieje ze po zdobyciu LM(bo tak sie musi stac) polsacik bedzie pokazywal wiekszosc meczy Blaugrany :D

0

BAN!

mod

0

Jak dla mnie najlepszym meczem był ten z hat trickiem Messiego na Camp Nou (3:3). Patrząc na tamte Gran Derbi za Rijkaarda a teraźniejsze za Guardioli - widać kolosalną różnicę w grze zawodników. Styl gry taki sam ale Guardiola bardziej poukładał zespół. Na początku nie widziałem różnicy, lecz po obejrzeniu Gran Derbi jednego jak i drugiego trenera wszystko widać jak na gołym palcu. Niewątpliwie Guardiola odmienił ten zespół. Mam nadzieję, że te derby też będą wygrane.

A potem arcy trudne spotkanie z Chelsea. Mam nadzieję, że nie zobaczymy po raz kolejny antyfutbolu w wykonaniu The Blues.

VeB

0

hehe dobrze powiedziane .. Jedziemy z nimi :] Najlepsze jest to ze bede ogladal meczyk z fanem ... Chelsea hehe. Dobrze bedzie zobaczyc jego mine gdy Barca bedzie wygrywac:P

0

maciach. widze ze wiesz z kim zagramy w finale :) tyle ze ja bym tak Arsenalu od razu nie odrzucal. Adebayor i Cesc wrocili po kontuzjach i od rau widac ze Arsenal gra lepiej. Praktycznie przy wszystkich bramkach strzelonych przez kanonierow mieli swoj udzial. A z jednej strony chcialbym powtorki finaluBarca Arsenal :] Tylko ze tym razem nie bedzie Campbella i Henry'ego w ich skladzie:P Ciekawi mnie co zrobi ten ostatni gdy strzeli gola :P

0

zgadzam sie z MatiSz, ze trzeba postawic na malo grajacych zawodnikow. ja w obronie postawilbym na Caceresa (niech pogra malolat bo nam ucieknie) i Pique ( Marqueza nie lubie, nie podoba mi sie jego gra) na skrzydelkach Sylvinho i Dani :D w pozostalej kwestii to chcialbym zobaczyc Bojana, Hleba i Toure ;] Messiemu dalbym odpoczac:] reszte Pep moze poukladac jak chce :P

0

Szczera prawda !!!!!!!!!! Giuly był moim ulubiencem w Barcy i w PSG pokazuje ze dalej potrafi dobrze grac :] Benzema nie umywa sie do naszego E2. Fakt jest mlody ale nie ma szans zeby teraz gdyby barco go kupila, od razu wskoczyl do pierwszego skladu

0

Ojaa co za typ. Wiedzialem ze nigdy nie bedzie bedzie pasowal do Barcy. Ta wypowiedz o Eto'o tylko mnie w tym utwierdzila. Wyglada na to ze malolat czuje sie lepszym napastnikiem niz Samu. A tak naprawde jeszcze mu do piet nie dosrasta. We francuskiej lidze moze i byl krolem strzelcow, ale w hiszpanskiej gra sie o wiele inaczej. Nigdy go nie chcialem w Barcy i nie zmienie swojego zdania.

0

wole E2 :]

0

Amauri - wloski Rasiak. 0 speeda, ale jakos te bramki strzela :P

0

no no 4 zdjecia i to jeszcze na realowskiej stronce:P.. wiadomo musza oszczedzac. Nie idzie im w lidze pewnie sponsorzy pouciekali:P:P i w sumie nie zdziwie sie jak to sa amatorskie zdjecia:P

0

heh bartolinho jak chcemy wygrywać z najlepszymy to tylko ... z F.C. Barceloną musielbyśmy wygrać :P nie ma innego najlepszego klubu :D

0

Powiem tak. Chcieć to sobie możemy kogo chcemy, ale i tak trafimy na Chelsea. Przypomnijcie sobie ile juz razy z nimi gralismy? Jestem rpzekonany w 100% ze bedzie to Chelsea.

0

świetny mecz Henry'ego. Dawno nie widzialem takiej motoryki u niego :] Fakt biegal zawsze duzo ale dzisiaj byl bardzo szybki :D

0

No i kto ma teraz najlepszą obronę i najlepszy atak?? :D

0

Ten mecz wygrana !! :] Potem elegancki grudzień sie zapowiada :D w sumie Gran Derbi standardowo w tym miesiacu :]

VeB

0

Fakt, krytyka w takim monecie sie przyda, ale ... jeśli chodzi o Ronaldinho to szczerze mówiąc nie dziwie się ze wydaje dużo kasy. Pamiętajmy, że pochodził z biednej rodziny. Chyba każdy zna historie naszego byłego gwiazdora :]

0

Ajj chlopaki czepiacie sie Henry'ego ale prawda jest taka ze nie mamynikogo kto moglby grac na lewej flance w napadzie takwiec gra... Henry :] szczerze Iniesta i Hleb to sa pomocnicy i nie widze ich w roli zastepcow Henia. Bojan(wg mnie) na pierwszy sklad jeszcze ma za wczesnie, ale widac bylo ze chlopak dobrze czuje sie na srodku ataku. pocichu licze na Pedro. W presezonie pokazal sie z bardzo dobrej strony i moze byc kolejna gwiazdka Blaugrany :D Ale poczekamy zobaczymy.

VeB

0

Nie chcieli go w Barcy to teraz woli Real ?! Teraz to sie ciesze ze go nie mamy :D

0

no no. Byłoby fajnie :]

0

Fajnie tylko gdzie on bedzie gral? na defensywnym jest Yaya a ofensywni Xavi i Iniesta. A niechcialbym aby ktos z nich siadal na lawie. Jak przyjdzie to raczej sobie nie pogra( albo nie da pograc komus z tej dwojki). Jak dla mnie szkoda tylu pieniedzy.Fakt to wartosciowy zawodnik, ale sorry ciezko bedzie go do pierwszej 11 wcisnac. Lepiej pomyslec nad jakims napadziorem albo obronca:]

VeB

0

Musze przyznać, że też nie byłem entuzjastą Pepa na stanowisku selekcjonera. Myliłem się i to bardzo. Fakt, jeszcze nie było okazji zmierzyć się z wymagającym przeciwnikiem, ale jeżeli chłopaki będą się prezentować tak jak teraz to nie ma bata zeby taki Real czy Manchester mógłby coś zdziałać. Jedna rzecz w Barcy zmieniła się na ogromny plus !! Zaczęliśmy wygrywać na wyjazdach (z czym był problem w poprzednich 2-ch sezonach). No i (jak narazie i oby dłużej) nie grzeszymy skutecznością :D Jak ogląda się grę Blaugrany to widać gołym okiem, że gra w piłkę sprawia zawodnikom przyjemność a korzystają na tym wszyscy włącznie z Nami - wiernymi fanami Barcy !!

VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?