songo121
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stargard Szczeciński
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zgodze sie tylko z jednym faktem. Marquez nigdy, ale to przenigdy!!!!! nie bedzie lepszy od Puyola. Nie rozumiem tego ze ma wyzsza note. Bo strzelil bramke? Jego interwencje (jak dla mnie) nigdy nie byly pewne. Fakt moze gra troche lepiej niz w zeszlym sezonie(wtedy porazka totalna), ale to nie oznacza ze moze byc najlepszym srodkowym w Barcy. Jesli chodzi o mnie to ja na pare stoperow obstawialbym Puyola i Caceresa.
VeB
0
Yaya zostaje !!! Nie wiem po co Keite sciagalismy. W sumie jako rezerwowy moze byc ale nie jako podstawowy gracz. Nie oszukujmy sie Keita nie dorasta Toure do pietaszek :D nawet za 100mln bym go nie sprzedal :]
VeB
0
gdzies jest relacja live z tego meczu?
0
wow a widzieliscie z kim barca bedzie w grudniu grala? sama czolowka !!! Valencia Villareal Real Sevilla !! masakra. Stawiam 4 zwyciestwa !!!
VeB
0
Elegancko !!!!!!!!!!!!!!!! Barca PANY !! Mam nafzieje ze Valencia nie wytrzyma presji i zremisuje(chociaż:P) a Real dostanie 10 w plecy :P
VeB
0
Atk troche Ci sie pomylilo. Geovanni to nie Dos Santos tylko zawodnik ktory gra w hull city :] w sumie szczerze to nie wiedzialem ze on niegdys tutaj gral :P
0
bociu masz racje. Marquez za wolny jest. Jak dla mnie to wogole nie powinien grac w 1-szym skladzie Barcy. Stoperzy Puyol Caceres w sam raz :D
VeB
0
taka prawda. Wisła jak i (narazie) każdy polski klub nie jest w stanie rywalizować z Barceloną (wogóle o LM :P) ale mam nadzieję, że wkońcu doczekamy się tego czasu, kiedy tam będziemy i powalczymy !! Nie będziemy dawcą punktów w grupie. Apropos dzisiejszego meczu to Blaugrana jest w wyśmienitej formie i stawiam na wynik 5:1. ta jedynka z sentymentu dla polskiego klubu :P
VeB
0
badzmy szczerzy Eto'o pokazal ze jest napastnikiem swiatowej klasy i strzela bramki jak na zawolanie. Od poczatku wiedzialem ze jezeli Pep go sprzeda to popelni wielki blad. A tak nawiasem mowiac to komu bedziecie kibicowac w najblizszym meczu??... Heh wiadome jest ze w tym meczu Wisla nie ma szans ale jednak to polski klub grajacy o puchary :] ja bede kibicowal zeby sie nie zblaznili na Camp Nou jak i u siebie.
VeB